לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2006, 22:41
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה נמשך לידידה הכי טובה והיא אלי, מה לעשות מכאן ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 17 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

שלום לכולם!!!

אני בן 17 מצפון הארץ ונתקלעתי לסיטואציה מאוד בעייתית שדורשת דעה חיצונית, בבקשה תגיבו אך ורק בדעות אובייקטיביות ורציניות, לא לזרוק משפטים לא ריאליים וכו'...

יש לי ידידה שהיא בשבילי כמו אחות, יש לי אחות ואני לא מסתדר איתה טוב כמו שאני מסתדר עם הידידה הזאת.
אנחנו גרים קומה הפרש, ההורים שלנו הם החברים הכי טובים, שנינו לומדים באותה הכיתה בתיכון, לשנינו אותם חברים ואנחנו מכירים מגיל 9-10, לפני כשנתיים נהיינו ממש כמו אחים. האמת היא שתמיד הייתה לי אליה משיכה, פעם יותר ופעם פחות אבל כמובן שקשר אינטימי לא בא בחשבון... למה ? כנראה מהפחד של - "להרוס הכל".
לפני כשבועיים לחבר שלי היה יומולדת, ידידה שלי הייתה שם מן הסתם והיא שתתה בצורה מוגזת, השתכרה ואיך שאומרים הייתה הפוכה, הייתה כבר על סף ההקאות אז החלטנו שאני לוקח אותה הביתה, אליי, בגלל שאם ההורים שלה יראו אותה במצב הזה אז פשוט הלך עליה... היינו אצלי, היא באמת הקיאה, לקראת 4 נרדמה על המיטה שלי ואני נשכבתי לידה גם לנמנם, קבענו שב-5 וחצי אני מעיר אותה כדי שתלך הביתה, כחצי שעה אחרי זה היא הסתובבה אליי והחלה ללטף אותי ולהתקרב אליי, זה היה ממש מצחיק האמת כי האחד בטוח שהשני יושן, עד שהפנים שלנו היו פשוט מילמטרים אחד מהשני ולבסוף השפתיים שלנו נפגשו, אני מיד שאלתי אותה אם היא בטוחה במה שהיא עושה או שאם היא עדיין שיכורה, היא ענתה לי שהיא לא שיכורה ונשמעה צלולה לחלוטין, שאלתי שוב אך ללא שינוי, אז אכן שיתפתי פעולה, הרי תמיד נמשכתי אליה אבל אף פעם לא הייתה לנו שום הזדמנות, היינו אצלי עד איזה 5 וחצי בבוקר, היא ירדה הביתה ונפרדנו לשלום, כמו שאמרתי, צלולה לחלוטין....
בבוקר התברר שהיא עוד הייתה שיכורה כשזה קרה בגלל שהיא לא זוכרת חלקים גדולים ממה שקרה, היא לקחה את האחריות על עצמה אבל האמת היא שלא הצטערתי על כלום ופתאום כל הרעיון נראה לי יותר אפשרי, ואם זה קרה אז יתכן שהיא הייתה מעוניינת בי....

עברו שבועיים... יצאנו ה-4 חברים הכי טובים חזרנו והסכמתי איתה שנעלה עליי לראות אצלי סרט בחדר, זה משהו ממש רגיל אצלנו, אנחנו מלא פעמים באים אליי לראות סרט...
קיצר אנחנו רואים את הסרט, בנקודה מסויימת נשכבנו צמודים אחד לשני, אני ליטפתי אותה ועד פעם העניין התפתח, בדיוק כמו פעם קודמת רק שהפעם היא לא שיכורה, בסוף הסרט המשכנו ועוד פעם בבוקר היא חזרה הביתה, היום דיברנו ואנחנו ממש לא יודעים מה לעשות, לדעתי היא מפחדת שאם יהיה לנו קשר אינטימי אז כשנפרד לא נחזור להיות כמו שאנחנו עכשיו, היא טיפוס שאחרי שהיא נמצאת עם מישהו הרבה זמן (בקשר של חברות) אז אחרי זה מנתקת איתו קשר לגמרי במקרה שנפרדים, אני לעומתה מוכן לקחת את הסיכון, אנחנו ממש לא יודעים מה לעשות, אז החלטנו שנפנה לאיזה דעה אקסטרנית... תנו חוות דעת רצינית בבקשה, אל תנסו ישר לדחוף אותנו להכנס לקשר רציני, תרשמו לעניין ותנסו לעמוד במקומי.

תודה רבה לכולם!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 23:45
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "נמשך לידידה הכי טובה והיא אלי, מה לעשות מכאן ?"

הי,
קודם כל, אני מצטערת להגיד לך, שלא משנה מה תגידו/תבטיחו אחד לשני עכשיו - אם הדברים לא יסתדרו כמו שרציתם (ושלא תבין לא נכון, אני באמת מאחלת לך שאם תחליט ללכת על זה אז שהדברים יסתדרו בצורה מושלמת) אז הקשר שלכם אף פעם לא יחזור להיות כמו שהוא עכשיו. כן, יש הרבה אנשים שנשארים ידידים אחרי, אבל משהו יהיה שונה.
את ההחלטה אתה צריך לקבל לבד (ולצורך העניין, גם היא לבד - בלי שאחד מכם ישפיע על השני כדי שאף אחד מכם לא יכנס למשהו שהוא לא בטוח בו לגמרי) - אני רק ממליצה לך לשקול טוב טוב אם הקשר איתה כמו שהוא עכשיו לא עדיף לך על קשר רומנטי איתה. לפי התשובה שלך לשאלה זו תדע מה נכון בשבילך.
בהצלחה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר