לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 11:03
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "אחרי עוד קצת התעמקות אני אגיב..(:"

כיף לשמוע ניתוחים של ציורים, גם אם אני חושב שפספסו לגמרי את הפואנטה

קודם כל, נתחיל באביר, אני גם חושב שיש בו בעיות אנטומיה, אבל זו לאו דווקא היד שמפריעה לי, אלא החלק העליון כולו שלא בנוי לגמרי נכון.
(junkiemonkey, אתה צודק, פלג הגוף העליון שלו צר מדי יחסית לאיך שהוא אמור היה להראות)
אני חושב שהאדום קשור מאד, ולא משנה העובדה שזה לא הגוון האדום של דם, משום שאדום מתקשר כמעט מיידית לדם, ולא משנה באיזה גוון הוא. מעטים האנשים שיראו טיפה אדומה כלשהי וזה לא יתקשר להם אסוציאטיבית לדם.

לגבי הדרקון, אני חושב שהחלק התחתון דווקא סביר, אבל אולי עם שינויים מינוריים גם לכם זה יראה יותר טוב, אז אולי אני אשב על זה עוד קצת ואנסה לשדרג אותו. זה קצת בעייתי בהתחשב בעובדה שזה נעשה ישירות עם עט (פרט לסקיצה ראשונית בעפרון שעדיין נראית שם), כל ההצללות נעשו בפיילוט, וטעויות אכן ניכרות לעין.
נראה, אולי אפשר לשדרג אותו מטוב לטוב מאד

לגבי הפשטות של הקו והמורכבות של הציור, קודם כל אהבתי את הניסוח הזה, אבל אני לאחושב שאני יודע לעשות משהו אחר עם העטים.
בכל מקרה, עם האימון באות התוצאות, ואני חושב שעם רמת כשרון כמו שלך, ובכלל כמו שיש פה בפורום, מעטים האנשים פה שלא יכולים להגיע לרמה כזו. השאר זה עניין של רצון וסבלנות, והנכונות להשקיע בסגנון שלא נראה לי שרוב האנשים פה מתחברים אליו. ומי שחושב אחרת מוזמן להחכים אותי

וואו, חג וסופ"ש זה כזה דבר גאוני... (הגיגים)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר