לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 08:04
  davidb66 davidb66 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
תגיד לי, יש לך בכלל שכל?...למה אני שואל, כי אני לא רואה אותו
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "אה אוקיי, התחלתי להאמין. הממ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Barbos7
אה אוקיי, התחלתי להאמין.

הממ רגע, לא.
לא משנה איזה תשובות תתן לי, למה לי להאמין בדבר שלא ראיתי? אני לא רואה הבדל בין אמונה באלוהים לבין אמונה בפיות\טרולים\שדים.

אתאיסט הוא אדם סקפטי - בחיים לא תצליח לשכנע אתאיסט על ידי תשובות.
חוץ מזה שאתה לא יכול להוכיח את קיומו של אלוהים - יש כלכך הרבה סתירות ביהדות ככה שיש רק שתי אפשרויות: דאיזם ואתאיזם. דתות לא נכנסות לכאן.

ומה שאני לא רואה אני לא מאמין בו...
ציטוט שלך: "למה לי להאמין בדבר שלא ראיתי"...

בוא, נהייה קצת יותר רציניים, תסתכל באתר זה ותקבל הרבה תשובות, וצא לסמינר

http://www.arachim.co.il/
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 08:41
  Kodi Kodi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "חומר למחשבה לאטאיסטים:"

לא מבין את כל האנטי-דת שלכם, מאיפה הבטחון להגיד שזה בולשיט?
אתם לא חייבים להאמין אבל בחייאת שמרו על ראש פתוח, אתם חיים בעולם הזה כמה 17 שנה? 20 שנה? מה אתם כבר יודעים? לא צריך להאמין ולהיות פנאט אבל שמרו על ראש פתוח ואל תגידו לא בכזה בטחון כי פשוט אין לכם שום כלום טיפה של מושג.
אני לא מאמין ואני לא דתי, אבל רבאק יש המוןןן חכמה בתנ"ך, המון מוסר, המון מידע על איך לחיות את החיים ביום יום בלי שום קשר לדת הכוונה ליחסי אנוש עסקים משפחה וכו'.
יש לכם מצווה של לשמור שבת? אל תסתכלו על הצד הרע של זה שזה לא לראות טלויזיה לא להתעסק עם המחשב וכו' תחשבו מה זה כן נותן ולמה זה בא, זה בדוגרי דבר פשוט שחובה לעשות בזמנים האלה, אני רואה את ההורים שלי אולי כמה 3-4 שעות אחרי שהם חוזרים מהעבודה ב8 בערב, אז מה רע בשבת לא להתעסק בשטויות ולהיות קצת עם המשפחה הרי בשביל זה שמירת השבת באה.
בשר וחלב זה לא מצווה אלילית שבאה לפאר את ה' זה בסך הכל בשביל לשמור על הבריאות של הבן אדם הרי זה ידוע שזה לא בריא לאכול אותם ביחד, אז זה בסך הכל עצה רפואית.
כמעט בכל מצווה אפשר למצוא את החלק המוסרי שבא לעזור לבן אדם לחיות ולווא דווקא מין פולחן לאלוהים.
מה למדתי השבוע בין היתר לבגרות בתנך? על נביאים שאומרים עזבו מצוות ופולחן לה' וכו' מה שבאמת חשוב זה מוסר וצדק ורבאק זה כל כך נכון אז למה להגיד שהתנ"ך זה בולשיט ובלה בלה בלה..
אני בטוח שמי שכתבו את התנך מי שזה לא יהיה, היה לו "טיפה" יותר מושג על החיים מאשר לי אז אני לומד מזה במקום להגיד "זה בולשיט בלה בלה זה זיוני שכל".

בקיצור אל תסתכלו על החלק המיסטי האלילי העל טבעי שבדת ובתנ"ך, תסתכלו על החלק המוסרי שזה בעצם מה שחשוב.
ישן 06-06-2006, 10:39
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אל תבוא ותלמד אותי על שיטחיות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "אתה אמיץ, כנה ואני מעריך אותך על הגיבוי."

זה שאני לא שופך אלף מילים מהמקלדת רק כדי לתפוס עוד נפש חלשה ברשת השקרים לא אומר שאני שיטחי.

אני יכול לכתוב פה מכתבים שלמים על כמה סבל ההחזרה בתשובה הזאת הביאה להורים מסכנים שכל פעם שהילד שלהם בא לביקור בבית הם צריכים להתכונן לזה כאילו זה ביקור ראש ממשלה, פתאום העובדה שהם כל החיים הפרידו בין בשר לחלב לא מספיקה לרב השרלטן שהחזיר את הבן שלהם בתשובה. חשבת פעם על המשפחות שנהרסות בגלל השטויות האלו?

ואני האחרון שיגיד שאין בזה דברים יפים, הרבה פעמים ההחזרה בתשובה הצילה אנשים, אבל גם ראיתי יותר מידיי מקרים של אנשים שהתחילו לעבור את התהליך הזה ונדפק להם שכל, הם איבדו כל צלם של חשיבה עצמית הם נעשו פאנטים לכל דבר - והכי הכי חשוב - הם פגעו בהורים שלהם, מכה קשה מאוד, אותם הורים שכתוב בתורה שצריך לכבד ולהעריך פתאום נזרקים לכלבים והופכים להיות סוג של אוייבים כי הרבי לא אוהב את סביבת המחייה שלהם, והרבה מאוד הורים עושים ימים ולילות כדי "לתקן" את מה שלא טוב בבית ועדיין הרבי מרחיק את בנם מהם.

זה שאני לא מוכן להחזיר את עצמי לימי הביניים לא אומר שאני שיטחי, וזה שאתה חושב שבעזרת כמה חיוכים וסיפורי סבתא (כמה מחקרים "מדעיים" קראתי שמנסים להחזיר בתשובה על ידי שימוש ב"עובדות" שגויות שקשה להתווכח איתם כי רוב האנשים לא מבינים בתחומים האלו) תוכל להחזיר אותי בתשובה מראה כמה אתה שיטחי.

ולסיום, התורה היא באמת דבר נפלא, ויש ביהדות הרבה חוכמה והרבה דברים שמפעילים את הראש, אבל לא צריך להפוך להיות פאנט לגביה ולהרוס את החיים שלך ושל משפחתך כדי ללמוד אותה, יש מספיק סדנאות חילוניות שמלמדות על יהדות בלי טריקים ושטיקים כמו "בית דניאל" בתל אביב, אף אחד לא ינסה שמה להחזיר אתכם בתשובה, אף אחד לא יזלזל באינטלגינציה שלכם שמה ואל תדאגו, הטקסים שם לא ניראים כמו שעשועון טלוויזיוני זול.
ישן 06-06-2006, 11:11
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "חומר למחשבה לאטאיסטים:"

חחח הוא שואל שם שאלות יפות אבל חסרות בסיס מדעי
ברור שמפלסיט וברזל לא יצא פלאפון או מעפרונות וורד חחחח..
אבל מגורמים חיים יכולים להיווצר גורמים חיים אחרים למרות שזה יקח הרבה זמן
אני עדיין מאמין שיש אלוהים כי יש דבר אחד שאף אחד לא הצליח להבין אותו או להסביר
שזה הנשמה לכל אדם יש נשמה יש משהו פנימי יש מין קול פנימי כזה..
אחרת למה אתם חושבים על דבר א' מה מניע אותכם לחשוב או להחליט מהן רגשות למה מרגישים כלפי מישהו דבר וכלפי אחר לא.? (אלא דברים שדי ברור לי שמשהו עליון מעורב בהם)
לגבי הגורם החי הראשון אין לי מושג מה זה.. ואיך הוא נוצר אבל מזריקת חומרים ולחכות עם השנים שיקרה משהו מקרי זה לא קרה תיהיו בטוחים.. שום יסוד לא יגיב עם שום יסוד אחר ויצור משהו חיי שיהיה ברור הרי אם הדבר היה ככה אבולוציה היתה מתמשכת באופן תמידי ותמיד הגורם החי הראשון היה נוצר מחדש..
קיצר אני דוס חופר חחח סתם אני לא דוס אני דווקא חילוני אבל מאמין באלוהים..

וסתם חבל שכל אחד ינסה לשכנע את האחר שזה לא כך כי איש איש באמונתו יחיה!!

ישן 07-06-2006, 14:12
  davidb66 davidb66 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
אם לא מקרי אז מוכרח שמכוון, אז מי המכוון ומה התכלית?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "חחח הוא שואל שם שאלות יפות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pyro__man
חחח הוא שואל שם שאלות יפות אבל חסרות בסיס מדעי
ברור שמפלסיט וברזל לא יצא פלאפון או מעפרונות וורד חחחח..
אבל מגורמים חיים יכולים להיווצר גורמים חיים אחרים למרות שזה יקח הרבה זמן
אני עדיין מאמין שיש אלוהים כי יש דבר אחד שאף אחד לא הצליח להבין אותו או להסביר
שזה הנשמה לכל אדם יש נשמה יש משהו פנימי יש מין קול פנימי כזה..
אחרת למה אתם חושבים על דבר א' מה מניע אותכם לחשוב או להחליט מהן רגשות למה מרגישים כלפי מישהו דבר וכלפי אחר לא.? (אלא דברים שדי ברור לי שמשהו עליון מעורב בהם)
לגבי הגורם החי הראשון אין לי מושג מה זה.. ואיך הוא נוצר אבל מזריקת חומרים ולחכות עם השנים שיקרה משהו מקרי זה לא קרה תיהיו בטוחים.. שום יסוד לא יגיב עם שום יסוד אחר ויצור משהו חיי שיהיה ברור הרי אם הדבר היה ככה אבולוציה היתה מתמשכת באופן תמידי ותמיד הגורם החי הראשון היה נוצר מחדש..
קיצר אני דוס חופר חחח סתם אני לא דוס אני דווקא חילוני אבל מאמין באלוהים..

וסתם חבל שכל אחד ינסה לשכנע את האחר שזה לא כך כי איש איש באמונתו יחיה!!

וחוץ מזה אילו היתה אבו... מה קרה עם השמפנזים, מדוע ...."נתקעו" ונשארו קופים???

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר