לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2006, 23:15
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
וחשבתי שאני אוכל כאפות...

צ'מעו יש הרבה פעמים חבר'ה ששואלים שאלות מצחיקות אבל ברצינות, אז עונים להם ברצינות. וגם אני לפעמים שואל שאלות שלאחרים התשובה נראית ברורה כשמש , אבל הבחור שפירסם את ההודעה הזאת (אני לא אחשוף את זהותו או הפורום שבו הוא נכתב בכדי לא להעליב אותו - רק אגיד שזה פורום מתגייסים אחר).

בכל מקרה ההודעה כלשונה (לא נגענו ) :

כותרת: סיירת רמטכ"ל

תוכן: שלום אני כרגע תלמיד כיתה י"א. הבנתי מהמחנך שלי שהיה אפסנאי בכיר בסירקין ( הבסיס של הסיירת) שמי שלומד גיאוגרפיה כמקצוע מורחב בתיכון מקבל זימון אוטומטי לגיבוש. האם זה נכון ? האם יש קשר בין שני הדברים ? פשוט אחרי כמעט שנה של לימודים המקצוע הזה נמאס עלי ממש ( שלא נאמר שהמורה פשוט כונפה).

עכשיו מילא התוכנית הלימודית בגיאוגרפיה הייתה כוללת קריאת מפה הייתי מבין, אבל כל מה שלומדים שם זה על מעמד האישה הערבית כואלה!. וחשבתי שאני אוכל כאפות לילה טוב לכולם

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 07-06-2006 בשעה 23:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2006, 23:26
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי itaya שמתחילה ב "אין מה לעשות אחי, כשהוא יקרא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itaya
אין מה לעשות אחי, כשהוא יקרא עוד קצת, וירכוש עוד קצת ניסיון וידע הוא יבין איזה שאלה מצחיקה הוא שאל...

תפסיקו להעביר ביקורת על כל מיני שאלות שאנשים שואלים...

עדיף לשאול ולהשכיל מאשר לא לשאול ולהישאר בור...

גבר אני בדיוק בגישה'שך שלא תבין אותי לא נכון, בגלל זה רשמתי ת'משפט הראשון כדי שלא יעופו עלי. יש הרבה פעמים שאנשים שולחים הודעות שאולי לי התשובה ברורה כשמש אבל אם הם שואלים את זה, אז זה אומר שהם לא יודעים ולכן אני הרבה פעמים במקומות שאחרים צוחקים עליהם ורק יורדים עליהם אני עוזר, אבל הילד הזה נו באמת...הרי זה ברור שהוא צוחק!

ד"א מי שמגביר ביולוגיה הולך לסיירת יעל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר