לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2006, 22:12
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
למבוגרים בלבד What is Sexy?

בזמן שהכנתי שיעורי בית צץ לו פתאום חשק בלתי נשלט לצייר משהו שהוא לא איורי אופנה, ובניגוד לדרקון והלוחם שציירתי לא מזמן, רציתי משהו שלא יהיה ציור לשם הפגת השעמום, אלא משהו עמוק יותר, אולי אפילו בעל מסר.

חשבתי על קונספט, ראו כותרת האשכול, עלה לי רעיון, נשאר רק לבצע.
בד"כ אני שולף דף A4 ומצייר עליו, אם אני רוצה לצייר בגדול ישנם דפי A3, אבל הפעם השתוללתי, שלפתי בריסטול רבע גליון שלם! כן, כן, מפתיע עד כמה שישמע, ציירתי בגדול.

עפרון 2B נחלץ לעזרתי, הוא קפץ למחדד ואז לידי, ובאורח פלא התחלתי סקיצה (ובוודאי תשאלו "מדוע דווקא 2B?" והתשובה תהיה: רציתי משהו שימחק בקלות, כי ידעתי שאצייר בדיו).
הסקיצה יצאה עקומה למדי, ועבדתי עליה עד השלב בו כבר הייתי מרוצה יחסית, אז התחלתי לעבור על הקווים בפיילוט 0.7, ואז בפיילוט 0.4, והצללתי, ואז צבעתי באקריליק, ואת השמיים בדיו ואז דיו יבש.
לאחר שהציור היה כמעט מוכן סרקתי אותו, ובמקרה שי היה אונליין, הוא הראה לי ציור ואני הראתי לו את זה בתמורה, אבל שי היה ביקורתי ובאשמתו נאלצתי לשפץ ואז לסרוק שוב (ותתארו לעצמכם כמה זה קשה, רבע גליון לא נסרק במעבר סורק אחד ואפילו שניים, נדרשתי לארבעה מעברי סורק, ואז הדבקה של החלקים בפוטושופ ).
לבסוף הכל היה מוכן והנה התוצאה:

לשם העברת הרעיון, פעם ראשונה, סריקה והפיכה ל-Grayscale:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועכשיו, בהתאם לכותרת, האם זה סקסי בעיניכם?

(תעצרו כאן ואל תציצו הלאה,
.
.
.
חכו כמה שניות,
.
.
התבוננו,
.
סעו)

אחרי שנהננו, נעבור לחלק האמנותי,
כך זה נראה במציאות, כפי שציירתי וצבעתי זאת, (פחות אי אילו עוותי סריקה ופוטושופ, וטריקי מצלמה):

האם זה עדיין סקסי בעיניכם? האם הצבע משנה את התפישה?
(הנה שניהם יחד, זה לצד זה, לכל המעוניין)
בין המנחשים נכונה תוגרל טיסה לאלפא קנטאורי בשנת 2153 (לא ניתן להעביר את הכרטיס)

ביקורות, תגובות, מענות וטענות תתקבלנה בברכה, וכך גם שאר הגיגים.

שבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2006, 00:31
  nimidb nimidb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.03
לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "What is Sexy?"

באפור אתה חושב שאתה חושב שהיא חושבת שהיא סקסית (משפט קשה ) ואז בה האדום ונתן את אקורד הסיום של המחשבה שלא טעיתה.. רוצחת.. הפרצוף הממזרי שלה אומר הכול..

זכיתי?.. אני יכול למחוק מהמשפט את המילים המיותרות ולקבל מה שבאמת בה לי לקבל ?..
זה המשפט המקורי רבותיי : בין המנחשים נכונה תוגרל אלפא שנת 2153... ושלא יעבדו עלכם

ציור יפה.. אני אישית לא רואה שום מסר בציור.. יש כזה?.
חסר לי סקסיות בבחורה, זה שהעצבע שלה בפה זה לא משדר שהיא סקסית.. כן כן אני רואה חזה חסוף אז מה, גם זה לא משדר סקסיות..
לא אהבתי את העננים יותר מידי כבדים לטעמי, נראה כאילו משהו ניער מזרן צבאי ישן..בכלל אתה נמצא יותר מידי בחדר לך שאוף קצת אויר, פתח איזה חלון תראה את האור יכנס לך צבע לציור הוא אפלולי מידי..

ישן 18-06-2006, 10:25
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחח ענק, ממש ממש אהבתי =]

מאוד מעניינת המחשבה שצבע משנה תפיסה שלמה... וזה נכון, אדום מסמל אצלנו משהו מאוד לא סקסי כשהוא בתור ים, אם היא הייתה לובשת את האדום זה היה כבר משהו אחר

בשביל הקטע של הרציחה הייתי מוסיפה שהיד שבמים רואים במעורפל שהיא מחזיקה סכין חדה...

יפהפה, אהבתי את האצבע בפה... האף עצבן אותי, וצודק הבחורצ'יק למעלה שאמר שהעננים יותר מידי כבדים, בהתחלה כשראיתי רק את ראש הבחורה עם העננים לא אהבתי, כשגלגלתי מטה אהבתי בגלל ההצללות... אהבתי במיוחד את הצורה שהעמדת אותה, שהבטן אלכסנית במקצת, ושהפס באמצע מראה את זה בבירור...

שים לב שיש משהו גברי בה...אני חושבת שזה בגלל הכתף הימנית, היא קצת ארוכה יותר לדעתי.. וניראת יותר כמו שריר.

עבודה יפה =]

תות

ישן 18-06-2006, 16:58
צלמית המשתמש של Y not?
  משתמשת נקבה Y not? Y not? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
היי,

טוב:
את הציור ב- grayscale אהבתי יותר, משוממה האסוציאציה הראשונה שלי עם האדום שבציור השני היה עם דם ולא עם משהו סקסי. אז זה בהחלט נראה יותר "מסוכן" בשני.
הדמות: יותר נכון הסקסיות של הדמות: תראה, כמו שציינו לפניי החזה החשוף והאצבע היו יכולים לסייע אבל אתה יודע מה? לדעתי הסקסיות שלה הייתה מתבטאת טוב יותר אם ,להיפך, לא היית משתמש בסממנים כ"כ מזוהים עם ה"סקסיות" אלא משהו עדין, משהו אחר. דווקא לדעתי המבט שלה הוא הכי סקסי אם כבר בתמונה. אולי עצם זה שניסית להביע משהו זה יצא טיפה מתאמץ ומוגזם.
אבל שוב, הכל בעיניי המתבונן, אך עדיין, לדעתי היא הייתה יכולה להיות לגמרי לבושה וכו' אבל משהו בה יכול היה להיות פשוט מה שאתה רוצה להעביר..
ישן 18-06-2006, 22:33
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
אתם כאלה מצחיקים... :)

קודם כל, תודה על כל התגובות.

עכשיו אני אנסה להסביר, כי נראה לי שחלקכם פספס את הרעיון ועשה דברים בסדר הפוך (בלי שמות )

הסריקה בגווני אפור נועדה כדי לבדוק האם התגובה אליה תהיה זהה לזו בצבע, משום שהיה צפוי שהצבע האדום ירתיע ויקושר אסוציאטיבית לדם ומכאן לאלימות, אולי גם סטיות וכו'.
בפועל, הציור הוא אותו ציור, ועובדה שהצבע מביא לרשמים אחרים ותפישות אחרות. אני רציתי להראות זאת, וזאת מנק' הנחה שאכן התמונה הראשונה תראה יותר מושכת ולו רק משום חסרונו של הצבע האדום, כפי שזה מופיע במציאות.

נמרוד, אני לא רואה כל רע באפלוליות של הציור, כי זה חלק מהקונספט, הצבע האדום השתלב לי נהדר באותה אווירה קודרת, וזה משרת חלק מהמטרה.
מסר? אני חושב שיש פה מסר, חלק מהאנשים הבינו אותו, בסה"כ צריך לקרוא בין השורות (או משיחות העט\מכחול).

אלי, לא ידעתי שאתה רואה תכניות כאלה
האמת שזה דווקא דבר שלא חשבתי עליו, אבל אתה כנראה צודק, ייתכן והצבע האדום משדר למינים שונים דברים שונים. הוא לא רק מייצג מיניות, אלא כנראה גם פגיעות, דבר שגם כן עלול לעורר מינית.
לגבי הדמות עצמה, ציירתי ומחקתי כל כך הרבה פעמים, ותיקנתי גם אחרי שצבעתי והשחרתי, אז אני מניח שנכון לרגע זה היא תשאר כך, אולי בהמשך אני אחזור לציור ואשנה אותו. תודה

יעל, לשים אותה לבושה במים אדומים? זה יידבק לה לבגדים ויכתים אותם, ומי כמוני יודע עד כמה זה מדכא לנסות להוריד כתמים מבגד שיש רק אחד כמותו. עדיף שהיא תתלכלך ותלך להתקלח אח"כ מאשר לנסות להוריד כתמים מבגד
שוב, האסוציאציה הראשונה לאדום היא דם, וזה דבר שמרתיע חלק מהאנשים, ולכן בחרתי להציג זאת כך. אני לא חושב שבדמות העירומה עם האצבע בפה יש משהו מרתיע, גם אם זה נתפש כמוגזם מבחינת הביצוע, ובכל זאת הפוזה והדמות משדרים משהו יותר נינוח ורגוע, שמקבל קונטרסט עצום מהמים האדומים (או הדם), אז אם זה מה שהרגשת, נדמה לי שהצלחתי בשלי

שלומית, זה אותו ציור, פשוט הפכתי אותו לאפור בפוטושופ, וזאת רק על מנת לנסות להעביר את הרעיון ביתר בהירות, משום שלו הצגתי ישירות את הציור הצבוע (אדום דומיננטי), יכול להיות שהפואנטה הייתה מתפספסת (לפחות עבור חלק מהאנשים).

שוב תודה רבה על כל התגובות, אני אשמח לעוד.

ישן 21-06-2006, 14:27
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
תגובות ארוכות זה טוב!

גם אם לא מבינים מה כתוב בהן, הן מעבירות את הזמן.

תודה גם לשניכם. יצא לי להראות את זה לאחת המנחות שלי, קיבלתי ביקורת טובה שאמרה, בקצרה, שזה לא מציאותי מספיק, לא מבחינת הסגנון, כי זה דווקא עובר בצורה מצויינת, אלא מבחינת מחסור בפרטים ובעובדת היותה של הדמות "חסרת רבב".
למעשה, היא אמרה שהיות ונח לי לצייר מהראש באופן כזה, ושאני מצליח לעשות זאת בצורה טובה (וזו מגבלה של הרבה יוצרים), כדאי לי לבקש מחווה ממישהי שתדגמן פוזות רלוונטיות לציור שאני מבקש ליצור, ובעצם לביים בעצמי את הסצינה, כך שאולי זה ידרבן אותי ליצור "מהראש" באמצעות רפרנס ממשי, אבל לא כזה שנכפה עליי (כמו שקורה מדי פעם בלימודים). יש מתנדבות? .

האמת שתיקנתי קצת את השיער, אבל נראה לי שקלקלתי קצת. אני לא מתכוון לסרוק שוב, אלא אם יהיה לי סורק גדול ומגניב, אז תאלצו להאמין לי.

שוב תודה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר