לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2006, 15:04
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
אני מסכים עם תגובתו של נתנאל.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי PoM שמתחילה ב "..."

אפילו שהקטנת את כל העמוד - גודל הכפתורים כמעט בגודל של הלוגו... הייתי שמח לראות אותם יותר קטנים ויותר בולטים (גוונים שונים מעט משאר האתר).

הלוגו לא מאוד לטעמי - המסגרת הלבנה מעידה על חסור מקצועיות. נכון שזה עיצוב ראשון, וזה לא מקצועי מאוד, אבל כדאי "להעלים ראיות" .

מהצד השני, אהבתי בלוגו את השילוב של שתי המילים באופן מאונך.

חלקו התחתון של האתר קטן תבניתי - הכל פונה למעויין אחד במרכז ולשם נמשכת כל תשומת הלב. אני לא חושב שזהו מעשה חכם לעשות, הרי ריבוע זה חסר תכלית או ייעוד.

אם כבר ריבועים (למרות שאני לא ממליץ), אז ריבועים עד הסוף.

לדעתי החלוקה לריבועים גורעת מיופי האתר כי הוא מוגדר מאוד - "כאן החדשות, כאן העידכונים, כאן התפריט..." וכן הלאה. לדעתי, בעיצוב טוב, החלקים אמורים להיות משולבים יחד בצורה מעניינת ולא מופרדים ע"י חלוקה.

לא כ"כ אהבתי את הפונט, אבל זהו כבר שיקול אישי שלך. לדעתי פונט Arial, בגודל 14, ללא הדגשה או החלקה כלשהי הוא הטקסט המומלץ לדף אינטרנט.

זכור - כאשר תעלה את האתר ב-HTML או שפה דומה ותרצה להשתמש בפונטים אלו לא בתוך תמונה (כלומר טקסט הניתן לשינוי), הגולש יראה את הפונט בתנאי שהוא קיים אצלו במחשבו האישי, ולא הוא יראה פונט אחר - פונט ברירת מחדל.

ומשהו אחרון - ההצפה בהערות בונות לא אומר שאין לך סיכוי להצליח, ולהיפך. העובדה שהתעסקת עם פוטושופ לפני עיצובי אתרים תועיל לך ותסייע לך להצליח. העיצוב יפה, ומעצבו בעל פוטנציאל שייצא לאור בקרוב מאוד, עם הפנמת ההערות.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2006, 15:46
צלמית המשתמש של PoM
  PoM PoM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל PoM
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "אני מסכים עם תגובתו של נתנאל."

נועם, תודה רבה על התגובה הניפלאה!!

1. מסגרת לבנה? אתה מתכוון לדקה שסביב הלוגו? לדעתי היא הפיחה חיים בלוגו, אבל אני מודה שזה לא ניראה הכי מצועי!
2. האמת היא שרוב האתררים שראיתי הם דווקא כן מחלקים את התוכן של הדף לפי נושאים [כאן זה זה, ושם זה זה]
אולי אתה מתוון שאין לי צורך בלתתת כותרת לכל ריבוע, או להרחיק ריבוע אחד מהאחר?
3. לגבי הפונטים: שמתי לב שלעיתים קרובות כאשר יש תבנית אתר כלשהי להורדה יש בפנים גם את הגופנים שבהם השתמשו, ואני לא ממש מבין בעיין בפונטים, והיתי בטוח שאם אני ממקם את הגופן הדרוש באותו מקום עם העמוד, ובתוך העמוד כותב את שם הגופן זה אמור לפעול, אז תקן אותי בבקשה אם אני טועה.

ותודה רבה שוב על התגובה הבונה ומפורטת!

ישן 26-06-2006, 19:39
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
שמח שהתגובה סיפקה אותך.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי PoM שמתחילה ב "נועם, תודה רבה על התגובה..."

1. כן, כן...הלבנה סביב הלוגו. הדבר היחיד שהיא מוסיפה זה הדגשה של הלוגו ע"י צבעים מרוחקים (סגול - לבן). יכול להיות שטישטוש לבן יעשה את אותה עבודה ובצורה יותר מקצועית, תלוי בדעה (אני מתכוון לשיכפול של הטקסט, צביעה ללבן ו-Gaussian Blur בהיקף רחב).

2. החלוקה לריבועים תלויה בסוג האתר. אתר עם הרבה ריבועים ייהפוך לאתר מרובע (וואו, זה היה חכם ). לפעמים זה טוב ולפעמים עדיפה זרימה וחיבור של כל האלמנטים יחדיו, לדוגמה חיבור של באנר ותפריט.
אולי כאן הריבועים מתאימים (כבר אמרתי את דעתי על ריבועים מעוגלים) אבל הצבע הזהה שלהם (גם הכותרת שלהם וגם התוכן) גורם לאתר להיות כתום מדי. ובכללי, היה עדיף שיהיה מקסימום 3 ריבועים בצד האתר (אתר באנגלית - לכן הריבועים בצד ימין) ואת שאר המלל והתוכן לרכז בצד שמאל של האתר.

3. בעניין הזה אני לא כ"כ מבין (לצערי הידע שלי בבניית אתרים מסתכם בעיצובם ומעט מאוד HTML).
יש סיכוי, אפילו גדול, שניתן להעלות את הפונט לאינרנט ודרך HTML לקשר את העמוד שלך לפונט שהעלת, וכך הפונט יופיע - רצוי לברר בפורום בניית אתרים.
יכול להיות באמת שמה שאמרת נכון. בינתיים לא הורדתי אף תבנית של אתר כך שאין לי מושג אם זה אכן עובד.

בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר