לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 13:22
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark_voice שמתחילה ב "מדיניות ההרתעה של אולמרט עובדת!! כנסו..."

בתור ליכודיניק, אני יכול להבטיח לך כי כולם שנאו את אולמרט.

אולי אתם צעירים, אבל אני זוכר מה הרגשתי כשרבין נבחר. ידעתי שמשהו מאוד מאוד מסוכן זוחל לכיוונינו. פחות משנתיים מאוחר יותר, הטילו עליינו את הסכמי אוסלו והתחילו פיגועי ההתאבדות. כזכור, רבין רצה לסיים את האנטיפאדה הראשונה, שהשמאל מנע פתרון כוחני אך יעיל שלה. שמיר כנראה, לא רצה להגרר למלחמת לבנון 2.

אותה הרגשה יש לי עכשיו. השמאל עם אולמרט בראשו רוצה לסיים את האנטיפאדה השניה באמצעות וויתורים מפליגים כדי להתחיל את האנטיפאדה השלישית. המצב רק מחמיר עם כל קטיעה של אדמה מגוף המדינה. זאת מבלי שטופלה בעיית השורש, והיא יחס השלילה המוחלט האוטומטי שלנו לעימות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2006, 08:06
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
סלח לי .....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "בתור ליכודיניק, אני יכול..."

אהלן

סלח לי מאד אדוני. אתה מגיב לנושא מתוך רגשות ולא מהראש . אתה יכול לשנוא את מי שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה , אין לי בעיה עם זה . אבל אינך יכול לשלול אדם ומעשיו רק מתוך אמוציות מבלי להתייחס למעשיו.
אינני ליכודניק ואני לא רואה עצמי משוייך למצע מפלגתי זה או אחר כי כולם , לטעמי , אותו הדבר . מצע לחוד ומעשים לחוד.
לענייננו, הבעיה היא לא אולמרט אלא שר הביטחון , שחלק מתפקדיו הוא לדווח לראש הממשלה על המצב בתחומו בצורה עיניינית ומדוייקת . לא חושב שעמיר פרץ מסוגל לזה בימים אלו . להערכתי הוא עדיין בשלבים הראשונים של כניסה לנושא שבאחריותו . לכן העלתי בתגובה קודמת את הרעיון שיפנה את כיסאו לאהוד ברק אשר להערכתי הוא המתאים ביותר לתפקיד . אבל כמו כל פולטיקאי ישראלי זה כאילו סיפרתי בדיחה . וככה אנחנו באמת נראים .
אני חושב שאהוד ברק לא היה מתחיל מבצע כזה אם אין לו את הנתונים המדוייקים לגבי מקום הימצאו של החטוף והחוטפים . אהוד ברק לא היה מאפשר למבצע כזה להמשך תקופה כל כך ארוכה ועדיין אין יודעים מתי יהיה סופה .

בברכה

illi

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 03-07-2006 בשעה 08:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר