לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2006, 13:20
  שמפניה שמפניה אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 26.05.06
ויכוח נוקב באתר של משפ' עמיר לגבי צילומי הרנטגן החסויים

ויכוח נוקב באתר של משפ' עמיר לגבי צילומי הרנטגן החסויים

ראשית אבהיר שנרשמתי לאתר של משפ' עמיר (בכינוי "הכדור הראשון"), המנוהל ע"י אמיתי עמיר פלוס מנהל המשתמש בכינוי י. פרוע, שלפי כל תגובותיו הוא מגיב מטעם, ועוד 2-3 גולשים קבועים המתייצבים לימינו.
בימים אלה שוקדים באתר על עיצוב סטיקרים וקמפיין למען שיחרורו של יגאל עמיר, וכנראה שיש בסיס לתכניתם, כמובן שבידיעת המימסד.

פתחתי שם אשכול שכותרתו: "משפחת עמיר יודעת שיגאל עמיר לא רצח את רבין". הסברתי את טענותי בלווית מסמכים וצילומים, והיצעתי למשפחת עמיר לדרוש את צילומי הרנטגן החסויים אם הם רוצים שנאמין שאינם משתפים פעולה עם השב"כ והפרקליטות.

מה שהתקבל הוא ים של תגובות, כולל של אמיתי עמיר עצמו. יש לציין שמרבית התגובות, כולל זו של אמיתי עמיר היו עוינות, מדובר בחמישה גולשים קבועים, כאשר יהושע פרוע ושני תומכיו דוחים את הטענה לגבי קיומן של שאלות פתוחות, בעוד שני הגולשים האחרים מפתחים את הטענה יותר ויותר. שווה קריאה:

http://yigalamir.co.il/forum/index.php?PHPSESSID=3dae4583fd5c511eb3060f42f2753c 03&topic=572.30

מאת דניאלה

בעניין: משפחת עמיר יודעת שיגאל עמיר לא רצח את רבין!
ציטוט של אמיתי עמיר

ציטוט
חבר'ה, אני רוצה להבהיר הבהרה: לא אני , לא משפחתי ולא יגאל יודעים את כל האמת!
« ב- : 03-11-2005, 23:48:31 »

----
היום, לאחר שיחה ממושכת עם יגאל על כל פרטי ליל ההתנקשות, ולאחר היכרות ממושכת עם יגאל לאורך כל השנים, אני רוצה לומר לכולם שאף אחד לעולם איים עלינו ולא על יגאל , דיברתי איתו על הנושא הזה רבות במהלך השנים ולו בעצמו יש סימני שאלה ועל כן הוא דורש בדיקה מחודשת. דרישתו החדשה באה בעקבות עובדה שחשפה התובעת שהכדור השלישי נורה מטווח אפס דבר הסותר את המציאות מפני שיגאל לא הגיע לטווח שכזה.
כיום לאחר שעובדה עומדת לצידו, הוא החליט לשאול בעצמו את השאלות הקשות ללא קשר לאיומים (כי אם כן, איך הוא שואל את השאלות דרכי פה באתר, ולא פגעו בי או בו?).
יגאל עמיר פעל על דעת עצמו וביוזמתו במטרה לנטרל את רבין (לאו דוקא להורגו),סימני השאלה הקיימים, קיימים גם אצלו , ואני מבטיח לכם שהם נמצאים עמוק גם אצלי.
כל השאלות אינן סותרות את כוונת יגאל והאידיאולוגיה שעומדת מאחרי רצונו.
האידיאולוגיה היא העיקר, השאלות הן הטפל, אנא זכרו זאת!

1. למה אמיתי מדגיש שאף פעם לא איימו עליו ועל משפחתו?
2. אמיתי מספר על כך שיגאל דורש בדיקה מחודשת לאחר שמצאו כי הכדור השלישי נורה מטווח אפס והוא כלל לא הגיע לטווח כה קרוב - ההסבר היחיד הוא שהוא נואש וחיפש דרך לעקוף את ההודאה שלו - הוא לא מכחיש שהוא ירה אבל טוען כי יש אפשרות שהכדור השלישי הוא שהרג אותו..
דרך אגב - מאז שפרסמו את זה נעשה משהו?!
3. אני לא סותרת את האידיאולוגיה של יגאל אבל זה לא אומר שלא ניצלו את הרצון שלו "להציל את המצב"
4. למה אמיתי מדיגש שהשאלות הן טפלות?! האם יש לו איזה אינטרס שלא ישאלו שאלות?! </SPAN>

י. פרוע
האמת דניאלה שאת פשוט תעלומה לגבי.
אני כבר הבנתי שיש לך חלום שיום אחד יתגלה שעמיר לא רצח אלא היה סוכן שב"כ שפעל בשליחות האומה אבל האם אינך מבינה שזה ישאר בגדר חלום?
האם טחו ענייך מלראות את המציאות?
כבר שאלתי אותך כמה פעמים אבל אני אשאל אותך פעם נוספת: האם בבליל השטויות שכתב הכדור הראשון יש עובדה אחת שהיא מספיק מוצקה מבחינה משפטית על מנת שיפתחו את התיק???
את יודעת מה, אולי במקום לבלבל כל כך הרבה את המח יבוא מר כדור ראשון עם עו"ד שיהיה מוכן להיכנס לתיק כזה?
הרי אם באמת יש בשר בחשדות האלו יהיה תור של עו"ד שירצו ב"פרסום חינם"..
הכדור הראשון לצערי הרב הוא ליצן שחושב שאפשר לעשות קופה קטנה מהסיפור הזה.
הוא נכנס לאתר הזה על מנת שיטען שהיה לו עימות עם משפחת עמיר וכך הוא יצבור פרסום חינם, הוא מתעלם מכל הבעיות שהתיאוריה שלו יוצרת , וגם הטאקטיקה שהוא מנהל לא מוסיפה לו נקודות זכות.
את ראית חלק מאיתנו במפגש בשנה שעברה , עם יד על הלב את חושבת שמישהו מאיתנו סוכן שב"כ?
והרי הליצן טען שכולנו סוכני שב"כ...
את מבינה דניאלה לא די בכך שהשב"כ החליט מטעמים מסתורים לרצוח את רבין , ובנוסף לכך מי שמואשם ברצח על לא עוול בכפו יושב במאסר בתת תנאים עם אחיו ומשום מה לא פותח את הפה
וכל זה קורה כשכל עם ישראל רואה בשידור את יגאל יורה ברעבין.ש
אם כל זה לא מספיק אז פתחו מחלקה מיוחדת בשב"כ שמונה 6-7 אנשים שהמציאו אתר ובו הם כותבים לעצמם תגובות, ועל מנת להסוות את זה השב"כ גם סידר להם עבודות על מנת שיתחזו לאנשים מהיישוב.
רק 2 דברים מעניינים אותי אצל הכדור הראשון: מה יהיה הסיפור הבא שהוא הולך להמציא, ומתי נשמע על ספר שהוא הוציא בעניין..

יהושוע שלום

לדעתי אתה אחד מהמיושבים בדעתם בפורום הזה ואני מאוד מקווה שאני לא טועה לגביך....
רק שאלה קטנה - למה אתה תמיד פוחד ש"נשמע הזויים"? מי הכניס לך את זה לראש? איפה כתוב שאסור לבן אדם חושב לשאול שאלות? ותאמין לי, כל מי שיצא לי לדבר איתו פשוט לא שואל שאלות! למה? למה פשוט להאמין למה שנאמר בתקשורת השמאלנית שהרי ברור כי נעשה בה שימוש לשטיפת מוח!

בקשה קטנה לי אליך.... האר נא את עיניי והראה לי הוכחה חותכת שיגאל רצח את רבין.... אחסוך לך את הזמן - חוץ מהודאה ושיחזור לא תמצא כלום. כל ההוכחות הן שיגאל לא זה שרצח. אפילו בשיחזור הוא מחזיק את האקדח ביד ימין ואילו בסרט הוא מחזיק בשמאל...

לדעתי ההוכחה הראשונה שצריכה להעלות שאלות הוא הרנטגן והשנייה היא הסרט... למה מש' עמיר לא התייחסה לכך ברצינות ולא השמשה עם זה בהגנה?
ולמה לא פתחו את התיק מחדש כשיגאל טען שאולי הכדור השלישי הוא זה שרצח והוא לא זה שירה אותו כי הוא נו רה מטווח אפס?

תראה, קיימות המון שאלות- למה לא מתייחסים אליהם ברצינות?! אולי זאת ה - שאלה העיקרית....

אני לא אומרת שהאתר הזה פועל מטעם השב"כ אבל ברור שהוא פוקח עין... לדעתי אמיתי הקים אותו מתוך סקרנות לדעת מה הציבור חושב וכמה הוא מתעניין...
</SPAN>

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/44a8f7c91ea1c453.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.name/User_files/kolot/44a3baa93883cbf9.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2006, 17:08
  שמפניה שמפניה אינו מחובר  
חסום

חבר יקר, מפני שנשיאת ביהמ"ש העליון הבאה שותפה לעלילה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי האיש שראה הכל שמתחילה ב "שמפניה, למה הנושא הזה כל כך..."

העובדה שרצחו את רבין, שבעצמו היה מודע ועודכן בזמן אמיתי על תרגיל שב"כ העומד להתקיים בסיום העצרת, והעובדה שרובין ראה תמונות של יגאל עמיר לפני ההתנקשות המבויימת, זו עדיין לא סיבה להתרגשות, מי שבישל אכל את הדייסה.

אולם העובדה שדורית בייניש אישרה וגיבתה את פעולותיו של אבישי רביב, וגם יודעת מה הסיפור האמיתי מאחורי רצח רבין, וממשיכה לתת גב לאשמים האמיתיים, וכנ"ל לגבי השופט שמגר, עדנה ארבל, פר' ברבש ועיתונאים בכירים, היא מה שמבדילה בין מדינה בה שולטת מאפיה ובין מדינה שאירעה בה תקלה חד פעמית.

סביר להניח שיגאל עמיר נושא בעונשו בשקט ובלי לצייץ מכמה סיבות, ביניהן:
1. הוא לא יודע הכל, יכול להיות שהיה בין הקושרים והוא באמת גא על כך שמיחסים לו את הרצח, ומוכן לשאת את העונש בגאון, בידיעה שידאגו לשחרר אותו בהתאם לחלקו האמיתי.
2. יגאל עמיר מתנהג גם כמי שנתון לסחיטה, ויש לא מעט נושאים לסחיטה, כמו התנכלות לחגי עמיר, התנכלות למשפחה ומניעת הטבות.
3. לא ברור מה האידיאולוגיה האמיתית שלו, כשמדובר במשפחה עם רקורד בתנועת מר"צ. נפלנו כבר בפח עם אבישי רביב, ויש יסוד להניח שיש דמיון בין השניים, הלא שניהם בוגרי השב"כ.
4. בנוגע לחגי עמיר, נטען ע"י קצין משטרה שחגי נראה בכיכר מלכי ישראל בליל העצרת, כך שזה מאפשר לסחוט את יגאל עמיר כמו לימון: תפתח את הפה ואחיך נכנס למאסר עולם בעוון שותפות לרצח.
5. יגאל עמיר הדגים ב 2 הזדמנויות שונות שאינו שלם עם גזר הדין. סמוך לרצח, הוא אמר קבל עם ועדה: "הכל הצגה", ולאימו אמר: תחשבי על עם ישראל לא עלי, כשניסתה לשכנע אותו לפתוח את הפה. הפעם השניה היתה כשאיים במשפט חוזר, לאור קביעת התובעת שרבין נורה מטווח אפס.
ברור כשמש שמישהו סותם לו ולמשפחתו את הפה, וניתן לקרוא באתר NRG שגם כיום השב"כ מונע ממנו כל מגע חיצוני, מחשש שיפלוט משהו. http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/444/436.html
קצת היגיון, הרי אם זה נכון שיגאל עמיר פעל לבדו, מה פתאום פוחד ממנו השב"כ שייצור קשר עם מישהו מבחוץ, הוא הלא זאב בודד הלא כן?
6. השב"כ יודע לקנות אנשים ולהעבירם לצידו, כך הוא עשה עם כמה וכמה מן האנשים שפעלו בתחילה למען גילוי האמת. לא אציין שמות מלאים של שלושה, שהתחילו דווקא עם כוונות טובות לחשיפת העלילה ועברו לצד השני של המיתרס, מן הסתם תחת השילוב של איומים ופיצוי הולם: אחד מהם הוא ש', השני ח', השלישי א'. השאלה היא אם הללו יכולים להביט במראה, ויש עוד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שמפניה בתאריך 04-07-2006 בשעה 17:17.
ישן 05-07-2006, 15:11
  שמפניה שמפניה אינו מחובר  
חסום

ולסיום עיסוקי בפרשת רצח רבין
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שמפניה שמתחילה ב "חבר יקר, מפני שנשיאת ביהמ"ש העליון הבאה שותפה לעלילה"

כפי שקבעתי לעצמי מראש, מאז העתירה הראשונה לבג"צ ביולי 2005, אסיים כאן, לאחר שכל החומר הועבר לכל גורם אפשרי. ואלה המסקנות האחרונות:

העובדה שאמיתי עמיר כה תומך בגירסה הרשמית מלמדת שהוא שייך לאותה קליקה. ההיגיון מחייב שאילמלא הוא היה בטוח בכוונות המימסד לשחרר את אחיו יגאל עמיר (בוגר השב"כ), הוא היה ניתלה בכל שביב תקוה, כל מסמך רפואי או עתירה לבג"ץ, לא כל שכן כשמדובר במסמכים רפואיים עם מדבקת הזיהוי של רבין, והלא אם מדובר בזיוף כטענתו, צפוי המזייף ומי שמפיץ את הזיוף לעונשים כבדים הלא כן? ולא רק זאת, יש גם צילומי רנטגן חסויים שהמשפחה מסרבת לבקש.
טוב, ואם מדובר בזיוף, מדוע משפ' עמיר אינה מבקשת לראות את המקור? אדרבא, הרי מדובר במשפט רצח וזכותם (וחובתם) לקבל כל מסמך רפואי.

ההסבר הסביר להתנהגותם של בני משפ' עמיר לפניכם:
יגאל עמיר פעל באותו לילה כאיש שב"כ, בדיוק כמו שמפניה, אשר היה מתואם עם יגאל עמיר על הגעתו לכיכר. כנראה שיגאל עמיר עשה בכל זאת משהו שבאופן עקיף תרם למותו של רבין (לא יריות הסרק), למשל מסר מידע חסוי על תרגיל השב"כ הצפוי לגורם כלשהו או חבר לאותו גורם (הוריו של עמיר אמרו בראיון למקור ראשון שהם יודעים מי היה השותף של יגאל עמיר), אשר ניצל את המידע למטרות זדוניות (במחשבה שממילא עמיר יחוסל במקום או שלא יפתח את הפה מתוקף היותו שב"כניק).

זו רק השערה, אך אחרת קשה להבין איך משפחת עמיר מתגייסת לטובת הגירסה הרישמית, בידיעה שאפילו התובעת העלתה ספקות, היכולות לשפר את מצבם של יגאל וחגי עמיר.

העויינות הרבה של אמיתי עמיר לעתירה שלנו ולדברים שכתבנו מצביעה על קיומו של מניע נסתר, שפעילותנו מחבלת בו.

כעת, אם יגאל עמיר איננו אותו מתנקש בודד, אלא פשלונר (באיזשהו קטע, יהיה אשר יהיה) שנטל אחריות, תוך הבטחה שידאגו לשחררו כעבור 12 שנים (למשל), הרי שחשיפת קשריו עם השב"כ פוגעת בסיכוייו להשתחרר, וזאת יכולה להיות סיבה טובה לתגובות באתר של משפ' עמיר לכתבה של נתן ברון.

כלומר, עצם חשיפת הרקע של יגאל עמיר בשב"כ עלולה, על פי תפיסת המשפחה, לטרפד כוונה סמויה להביא לשחרורו המוקדם של עמיר (כי המימסד יחשוש שתהיה תביעה לברר את הקשר האמיתי בין עמיר לשב"כ במידה שיישקל שחרור מוקדם בתירוץ שרבין נפגע מקליע נוסף של מאבטח) , ולכן אוייבי המשפחה הם דווקא אלה שחשפו את התרחיש האמיתי לרצח, מה שמחזק את הקביעה שבחיים הכל יחסי...

המסקנה המתבקשת היא שיש קשר בין התחקיר של נפתלי גליקסברג, שהמציא כדור שלישי שנורה ע"י מאבטח בשגגה, ובין דברי התובעת (שלא שללה אפשרות זו, להיפך), ובין המסרים של יגאל עמיר לגבי משפט חוזר וההכנות שעושה המשפחה למען הקמפיין לשחרורו (סטיקרים) כמו גם "האנשתו" של עמיר בדעת הקהל (פתאום הבנאדם מתחתן ורוצה ילדים, ממש לא אותו איש).

יגאל עמיר נמצא בדרך לשחרורו, בפעולה משולבת של הפרקליטות (הכרה בכדור שלישי תועה), יחד עם קמפיין ציבורי + "האנשתו", על מנת להשפיע על דעת הקהל, כשמן הסתם בשלב האחרון יהיה יגאל עמיר לאב ויודיע קבל ועדה על חרטה עמוקה.

המשפחה ודאי מעדיפה להמשיך ולסמוך על מי שהסמכות בידו, ואם הבטיחו להם במימסד לדאוג לעניינם, בתנאי שלא יקלקלו (במיוחד בעניין עברו של יגאל עמיר), הם ימשיכו מן הסתם לשתף פעולה עם אותו מימסד, שכבר הוכיח את עוצמתו.

מסמכים מזוייפים?!

ראיון עם ד"ר גוטמן מתוך מעריב
http://www.nrg.co.il/online/archive/ART79/944.html

מה זה פצע יציאה

ומאיפה צמח הסיפור על הקליע השלישי?"זה סיפור פשוט וכמעט הייתי אומר משעשע. כמו שאמרתי, בדו"ח שכתבתי השתדלנו להיות מפורטים ככל האפשר. אז גם עשינו ניסיון לתאר במדויק את מהלך הקליע הימני שבא מאחור, פצע בצורה חלקית את החוליה ופיזר שבבי עצם שגם בגללם חשבנו שהיתה פגיעה קשה יותר בעמוד השדרה. משם הקליע המשיך וחדר לבית החזה. לנקודת החדירה הזאת מהשרירים והרקמות אל בית החזה קראנו בשגגה פצע יציאה. הכוונה לא היתה פצע יציאה מחוץ לגוף כולו, כי כזה לא היה, אלא יציאה מתוך השרירים והרקמות הסמוכות לעמוד השדרה אל תוך בית החזה ואל תוך הריאה."זהו. אנשים כותבים בשעת לילה מאוחרת, בכתב יד, דו"ח אחרי שמת להם בידיים ראש ממשלה ולא מדייקים מספיק במינוח, שזה לא נורא, כי מדובר בדו"ח פנימי לגמרי, ומיד אחר כך, כשהיינו צריכים להכין דו"ח רשמי למשרד הבריאות, הבנו שהניסוח הזה עלול להטעות ותיקנו אותו. עכשיו, כשתיקנו אותו עשינו את זה לגמרי בתום לב, בלי לחשוב שהתיקון יעורר בעיה, כי באמת היה לנו ברור שאין שום ויכוח על הפרטים".&shy; ואיך זה הפך לנחלת הכלל?"חודשים אחדים אחרי האירוע התקשר עיתונאי בכיר מ'מעריב' ואמר לי כך: הגיע אלי דף מתוך דו"ח הניתוח שלך, ואני רוצה לשאול כמה שאלות. ביקשתי שיעביר לי בפקס את הנייר וראיתי לתדהמתי שהוא מחזיק את עמוד שלוש של הדו"ח שנכתב באותו לילה בכתב ידי, דו"ח שמטעמי סודיות רפואית לא היה אמור מעולם לעזוב את בית החולים. גם הבנתי שלא במקרה מישהו העביר לו רק את עמוד שלוש. ומיד הבנתי שלפי העמוד הזה ניתן להוציא את המושג 'פצע יציאה' מהקשרו, ושמישהו אכן עשה את זה. אבל לא היתה בעיה להסביר. זימנו את העיתונאי לבית חולים, נתנו לו לקרוא את כל הדו"ח, והוא השתכנע."אלא שאותו גורם שהפיץ את זה, שאין לי כמובן מושג מי הוא, המשיך לנסות את מזלו ולהפיץ את הנייר. היתה תקופה משונה כזאת שכל חודש בערך הייתי מקבל טלפון מעיתונאי שבטון של אחד שמצא זהב באלסקה היה אומר: 'הגיע אלי דף מתוך', וכן הלאה, ואני הייתי בשיא הנימוס מסביר שוב ושוב. אחר כך נמאס לי אז התחלתי להעביר אותם לדוברת בית החולים."מאוחר יותר התברר לי שהפכתי בצורה מסוימת ליקיר הימין הקיצוני, שכן האינטרפרטציה השגויה של הדו"ח הפכה לכלי שרת של אנשים מסוימים שיכלו להוציא מזה את המסקנה שהיה קליע נוסף. והרי אם יש קליע נוסף הרוצח אינו יגאל עמיר, שכן הוא ירה רק פעמיים. ואז הימין הקיצוני וכל נושא ההסתה מקבלים מין זיכוי, וכך נולדת תאוריית הקונספירציה. הדבר הופיע גם בספר של ברי המיש שלא קראתי אבל צילמו לי את הפסקאות הרלוונטיות לגבי. שם נכתב שהופחדתי על ידי השב"כ, ומיד יש תיאור של כמה השב"כ יכול להפחיד. הוא קבע שהפחידו אותי ולכן אני והפתולוג וכולם יודעים אבל לא מגלים".&shy; אולי באמת?"אז אם יורשה לי לנצל את הבמה אני אומר אחת ולתמיד: לא היה קליע שלישי. לא היו פצעי יציאה מהגוף. היתה מקסימום טעות קלה בניסוח והיא תוקנה מיד".

ועוד ניתוח של המסמכים ע"י מיטב רופאי ישראל (מאת רונן ברגמן, "הארץ": http://rotter.net/forum/gil/7058.shtml)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר