לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2006, 16:23
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
מה קרה לך אתה יודע איזה איום זה?!!?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בדיוק, 30 תומכי יגאל עמיר הם-הם הסכנה האמיתית, לא רבבות המחבלים..."

מרזל וחבריו רוצים שתחיה בשקט פה ושתיהייה לך יהודי מדינה משלך בלי שיחריבו לך אותה, אתה יודע איזה איום זה?!!? מה היינו עושים בלעדי השמאל עכשיו?!
ובטח שאחמד טיבי לא איום ממשי הרי הוא אוהב ישראל, ובטח שלא חבריו מהמפלגות הערביות שמצהירות כל הזמן שישראל אשמה במה שקורה בעזה וכו'...
ובטח שלא הפלסטינים שהם פרי קדוש שיש לברך עליו
ובטח שלא השמאל (שחס ושלום אין לי שום כוונה לאחל לאף יהודי למות) הוא לא המוסכן במדינה שנאמר: "עם כאלו חברים מי צריך אויבים"

אבל כמובן הימין הדתי, כל הדתיים המסריחים האלו הם אשמים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 21:51
  the x man the x man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.06
אורי (המתקרא "האיש שראה הכל"), איפה כואב לך בדיוק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האיש שראה הכל שמתחילה ב "הימין הקיצוני שלכם"

אני אקרא לדוקטור "אחמד טיבי גינקולוג מדופלם" שיתן לך זריקה בטוסיק, ואם תדמיין לרגע שהמזרק קצת עבה וגמיש מדי ובמקום דקירה בחור חדש הוא פשוט נכנס לך לחור קיים - לא דמיינת, זה נכון.

אתה בכוח רוצה שנזרוק אותך מהפורום של משפחת עמיר?

כי אתה כבר חצי בחוץ גם ככה ועוד מעט תהיה כולך בחוץ.

איזה מזל שהכינוי שלי היה פנוי כאן, כי אני, כמו בפורום שלנו, אף פעם לא מסתיר שאני לא בעד פתרון זמני לבעיה הפלשתינית אלא בעד פתרון סופי.
:-)

אגב, לשאר חברי הפורום: הילד הזה שמכנה את עצמו "האיש שראה הכול" הוא בסך הכל נער בן 16 או 17, לפני גיוס בכלל, ההישג הגדול ביותר בחייו של ה"איש" הזה הוא להצליח לגעת לעצמו בישבן עם שתי הידיים בבת אחת.
הסיבה לקטע בכינוי שטוען שהוא "ראה הכל" זה בגלל שעקב חברותו בארגון שמאל קיצוני, נגרר עם הפאמפרס והמטרנה לאיזה כפר פה כפר שם וראה בסבלות העם הפלשתיני הנאנק תחת מגפי הכובש הציוני האכזר. באותו זמן נציג נבחר של העם הפלשתיני הנאנק תחת מגפי הכובש הציוני האכזר ביקר אצל אמא שלו בבית. מי יודע, אולי גם אצל אבא שלו.
יש לי עוד עליו אבל זה יספםיק לעת עתה.

נערך לאחרונה ע"י the x man בתאריך 08-07-2006 בשעה 22:00. סיבה: תיקון טעות
ישן 09-07-2006, 16:16
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
אף אחד פה לא בעד להרוג ערבים חפים מפשע ואני בטוח בזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האיש שראה הכל שמתחילה ב "הימין הקיצוני שלכם"

אתם (השמאל הקיצוני- אכן אתם היחידים שקיצוניים פה) מגדירים לבד את השייכות של כל אחד בפורום על סמך היותו שונא ערבים, אני מאמין שאף אחד לא רוצה פה להרוג ערבים אבל כולם פה רוצים הפרדה מהם ולא באמצעות נסיגות מטומטמות שלא עוזרות בגרוש ודן תעשה לי טובה תחזור למציאות אתה חסר שם. אנחנו רוצים לחיות בשקט לעזאזל (דבר שלא יקרה אם אתם-השמאל הקיצוני תמשיכו בדעותיכם) ואנחנו פשוט להבדיל ממכם רואים את המציאות- לא יהייה שלום, אנחנו והערבים לא נחיה ביחד אתה מוזמן אם אתה רוצה לחיות עם ערבים אף אחד לא מנע ממך זאת אבל אל תפריע לאלו שלא רוצים אותם איתנו במדינתנו זה שהם עילגים ואינם מסוגלים להקים מדינה וכמו עלוקה מנסים להתעלק עלינו בעיה שלהם בלבד וזה פשוט אבן שאין לה הופכין, שיעשו מה שרוצים אני לא אבא ואמא שלהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר