לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2006, 23:56
  id0a id0a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.06
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "ספרו קצת..."

זה היה מסע של 20 ק"מ, כל הצוותים של עמית - לכושר מכל הארץ הגיעו והתאספו ברעננה.

יצאנו לדרך אחה"צ (לא זוכר את השעה בדיוק - בסביבות 6 נדמה לי), רצנו בין בפרדסים, בשדות, על כורכר, חול ים, חלקים קטנים על כביש סלול עד לוינגייט.

לקבוצה שלי היו 2 אלונקות ותיק צוות, ה10-11 ק"מ הראשונים היו עם אלונקות סגורות ולאחר מכן ב9-10 ק"מ הנותרים פתחו אלונקות עלה בן אדם ושלום על ישראל.

בסביבות 21:15 הגענו לוינגייט, היה טקס, חניכים מצטיינים קיבלו סיכה של עמית לכושר (תברכו את מורה"ל שקיבל חניך מצטיין, כל הכבוד גלעד) וכל אחד נפרד לדרכו.

כמו שאתה רואה אין יותר מדי מה לספר, זה לא היה מסע ממש קשה אבל כן היה צריך להשקיע בו מאמץ ולפי דעתי הוא היה בעיקר מתיש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 03:19
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kochini שמתחילה ב "נשמע כיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kochini
יש לכל הצוותים מזל שפירקו את הצוות שלנו - צוות להבים- רואי.
אחרת אנחנו היינו מקבלים צוות מצטיין
בלי ספק אחד הצוותים החזקים שנראו בעמית לכושר חחח

איך צוות עומר וב''ש הסתדרו במסע?

תן לי לצטט שניה את עמית טלמון הלא הוא "עמית לכושר" :

"היו הרבה צוותים טובים השנה אבל אני חושב שבאמת לא היה ספק מי הצוות המצטיין.. מכבים רעות"
אחשלי, בלי תירוצים אה? . לא מזלזל באף צוות חס וחלילה, אבל עזוב שטויות, היינו הכי טובים והגיע לנו.
עריכה: עכשיו אני קורא שוב מה שכתבת וקולט שבכלל לא היית במסע.. ככה שאין קשר למה שאמרתי. בכל זאת, למה פירקו אתכם ולמה לא צורפתם לצוות אחר?

ולעידו שכתב שכפר סבא הגיעו ראשונים... בעיקרון לפי מה שהבנתי אסור היה לעקוף צוותים... זה היה קטע של סדר במסע ובכוונה הקבוצות חיכו אחת לשניה.. היה סדר מסויים שהיה צריך לשמור עליו כדי לא להתבלבל וכדי שכולם ידעו איפה כולם... אם הם הגיעו ראשונים באמת כל הכבוד אבל זה לא בגלל שהם טובים יותר. אה ועוד משו אחי, תבטוח שזה היה 20 קילומטר? חשבתי משום מה שזה היה יותר קרוב ל25... ממי שמעת 20? שאני חושב על זה אפעם לא שאלנו בידיוק כמה זה.

בקשר למסע עצמו... וואלה היה סבבה.. הקילומטרים האחרונים שהרגליים כבר נגמרו היו קשים.
באמת שהחלק הכי טוב זה לעצור בדשא איפה שכל ההורים ולבלוס את הסנדוויץ' (הדי מושקע האמת)... כל המסע דיברנו על המבורגרים.

כל הכבוד לכל הצוותים.. גיוס קל ונחמד לכם חבר'ה

נערך לאחרונה ע"י Zeph בתאריך 21-06-2006 בשעה 03:23.
ישן 21-06-2006, 09:40
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=Kochini]יש לכל הצוותים..."

חחח אחי זה היה בצחוק
צוות להבים פורק לפני שלושה חודשים.

לא היו מספיק אנשים (היו רשומים 14 אבל הגיעו לאימונים גג 8....מה לעשות ככה זה להביסטים...מפונקים חח) ואז עמית הציב אולטימטום שלא עמדנו בו (להביא תוך חודש עוד 4-5 אנשים לקבוצה) וצוות להבים אוחד עם צוות ב''ש....בגלל הבעיה להגיע מלהבים לב''ש פעמיים בשבוע צוות להבים החליט ביחד כקבוצה לפרוש מעמית לכושר וככה תם עידן . אני יודע שיש קבוצות שנוסעות מרחקים אפילו גדולים יותר .... אבל מה לעשות לנו כקבוצה זה לא התאים (אני אישית הייתי מסכים להשקיע את המאמץ, אבל אני פה מייצג את הדעה הרווחת של שאר הקבוצה). צוות להבים היה אחד אם לא הכי חזק בדרום....ובכלל עם האיחוד של ב''ש המורעלים האלה ( ) היינו יכולים להיות אגדה....

ד''א -גם צוות מיתר , שלפני שנתיים היה צוות מצטיין , פורק השנה. גם כן משיקולים של עמית.

לא נורא, היה טוב וטוב שהיה....נתן לי הרבה.
עכשיו (מלפני 3 חודשים) ננסה להשיג את הדברים לבד.

ישן 21-06-2006, 15:08
  born2run born2run אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
גם לי יצא לעשות מסע 20 ק"מ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vodka4us שמתחילה ב "מסע סיכום - עמית לכושר"

זה היה במסגרת "היחידה לקראת גיוס" צוות מונוסון. אני לא הייתי בכושר אבל דווקא בגלל זה הצטרפתי (גם שיקרתי בקשר לגיל הייתי אז 16 וקצת).
באמת היינו הצוות הכי חזק, ולמרות שלא היייתי בכושר סיימתי כמו גדול וגם לא היה רגע שלא סחבתי משהו... כנ"ל לגבי כל צוות מונוסון - באמת כבוד . יש לי חבר שסחב תיק אישי, תיק צוות (שלנו היה הכי כבד) , ואלונקה מתחת לכתף (כי אף אחד לא רצה לסחוב אלונקה - חננות) רק אנחנו כל הזמן היינו עם אלונקה ועוד אחד סוס שעבר גיבוש צנחנים שלא עזב את האלונקה יותר משעה!! (מאז שפרסנו עד שקיפלנו).
אני באופן אישי נהנתי למרות שלא הייתי מעולם בקורסי הכנה לצה"ל ואני גם לא גר במונוסון (אפילו לא קרוב) אבל החוויה עם החבר'ה היתה מאוד חזקה.

אגב את המסע עשינו בלילה מ-8-9 עד איזה 2 -1 לפנות בוקר.. על חול הים הרך ליד וונגיט ובקצב של שלד"גיסט מטורף (המדריך).
אין כמו ריצות עם אלונקה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:13

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר