לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2006, 13:18
  barak_barkae barak_barkae אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
אל תיגע בכלום ואל תפתח ת'מארז
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תיריהנרי שמתחילה ב "תודה"

הטמפרטורה שלך היא בסדר גמור ואל תעשה טעות ותפתח תמארז בעצמך
בידיים של בן אנוש יש חשמל סטטי אם אתה נוגע מזיז טיפה החשמל הכי קטן שלא יהיה במקום החל מהבזיק הקטן ביותר יכול לשרוף לך את המעבד אז אל תיגע פן תיפגע.
חוץ מזה המעבד שלך והטמפרטורה גם כן של הלוח היא סבבה לגמרי.
טמפרטורה שמחייבת טיפול היא בדרך כלל מנסיון האישי שלי AMD מתחממים מהר יותר מאשר אינטל למרות שנתקלתי בהרבה מקרים אבל רוב הסטנדרטים כיום זה טמפרטורה שבין 40 ל 50 שטמפרטורה 50 פלוס היא שמשהו לא בסדר זאת אומרת אחד המאווררים אפילו שלכאורה נראה בסדר אבל צריך להחליף אותו את המאוורר וגם יש מצב שהמעבד עצמו דפוק או נדפק עם הזמן.
משהו ככה לקינוח - הייתי בבית של לקוח באתי להתקין לו מערכת XP וככה בתור צ'ופר (בהתחלת דרכי זה היה בתור טכנאי מחשבים) אמרתי לו שאני אעשה לו ניקוי מארז הלכתי ניקיתי תמארז הוצאתי את המעבד ואת הזכרונות ואת כרטיס המסך ופשוט ניקיתי מה שלא ידעתי שזאת הטעות של החיים קודם כל המעבד עמד על טמפרטורה נורא גבוהה קודם לכן שבדקתי בBIOS הוא עמד על 60 צלזיוס שמה שאומר שצריך רק להביא מניפה ולנפנף כדי שהשכנים יריחו את הצלי מעבד עם תפוחי אדמה שעשיתי שמה וכמו שזה נראה היתי צריך להביא לבן אדם מעבד ישן שעלה לי 300 שקל ועד שמצאתי מעבד דומה לתושבת לקח לי גם זמן אז אנא מכם אל תהיו גיבורים ואל תוציאו שום חלק מהמקום גם שהכל נראה על הפנים רק במיקרה אחד תוציאו את החלקים שהמחשב בכלל אבל בכלל לא עובד ואו שהלקוח יודע שהמחשב בכלל לא תקין או שאתם בשביל עצמכם יודעים שהמחשב לא תקין בכלל ואתם חייבים להוציא בשביל לתקן וגם כן שאתם מוציאים אל תיגעו בחיים בפינים של המעבד כלומר בחריצים הברזליים האלה למרות שהדבר לא מחייב כי החשמל הכי קטן יכול לשרוף לכם את המעבד שיכול לקחת איתו ביחד את הלוח
זהירות זהירות זהירות הדבר רגיש שרפו מעבד של XEON ותתחילו לעבוד בעבודות שחורות כדי להחזיר את השריפה. . . . . . . . . . .

בברכה,

ברק ברקאי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר