לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2006, 09:01
  offerd offerd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי michaelhk שמתחילה ב "חיפוש שריונאים מגדוד 184."

מיכאל שלום

בספר של הגדוד יש לך רשימה של פלוגת החרמ"ש שישבה בטלויזיה, הפלוגה עצמה היתה צעירה (גיוס נובמבר 1972) אבל אני די בטוח שהקצינים שלה היו בטלויזיה בקיץ 72
לגבי גדוד 184 האם ניסית לפנות למישהו מהסגל של הגדוד ? הם כתובת טובה לאיתור חיילים מהתקופה שלפני המלחמה. מי שהיה סמ"פ בגדוד פעיל מאוד במסגרת מספר אנשים נוסף לקבלת הפרוטוקולים של וועדת הצלשים.
וכמובן תמיד אפשר לפנות לאברהם אלמוג שמרכז אצלו רשימות שמיות מהמלחמה, אבל יתכן שיכול לעזור גם לגבי התקופה הזו, הרי הוא היה המגד- אם תרצה אתן לך בפרטי טלפון
איך מתקדם הספר ?

להצטרפות לרשימת התפוצה של עפר דרורי, שלח דוא"ל ל:
drori-post+subscribe@googlegroups.com

להצטרפות לרשימת התפוצה של אתר הגבורה, שלח דוא"ל:
gvura+subscribe@googlegroups.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2006, 09:23
  michaelhk michaelhk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
הפנייה לספר הגדוד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי michaelhk שמתחילה ב "חיפוש שריונאים מגדוד 184."

עופר, בוקר טוב.

"נתקלתי" בספר שכתבת בשבוע שעבר בלטרון, בביקורי במקום עם אורחים מחו"ל...בגיחה הבאה שלי ללטרון ארכוש אותו...
איני מכיר חרמשניקים כי אם רק שריונאים כך ש"דיבור"עימם לא יועיל...לגבי אלמוג, יש לי חשבון דמים עתיק יומין עימו, עליו אף אני כותב בספרי, כך שאיני בטוח כי אוכל לשאת דיבור או פגישה עימו...
ספרי נמצא "בעיון" בשתי הוצאות ספרים מהמובילות במדינה...תשובה לגבי החלטתם אקבל במהלך החודש הבא ואני מקווה שלפחות אחת מהן תיקח על עצמה את משימת ההוצאה לאור של הספר וקידו המכירות שלו- אין לי כוונה להוציא לאור את הספר בצורה פרטית, כי היח"צנות המלווה את הספר הינה חשובה לא פחות מהוצאתו לאור, ואולי אף יותר...
בלי שום קשר לנ"ל אשמח להיפגש עימך על כוס קפה...באם עיתותיך בידיך, נוכל לתאם פגישה כזאת על ידי ובאמצעות פנייתך אלי בפרטי...

יום טוב. מיכאל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר