לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2006, 21:22
  Slippery Slippery אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
מס' שאלות לגבי הצו הראשון שהיה לי..

שלום לכולם
רציתי לשאול מס' שאלות , היה לי צו ראשון ביום חמישי, ועשיתי את המבחנים הפסיכוטכניים.
בכללי הלך לי טוב אבל היו כמה שאלות שאני יודע בפרוש שלא עניתי טוב והיו שאלות שלא עניתי בכלל מפני שנגמר לי הזמן , והיו שאלות שניחשתי ממש בגלל שלא היה לי מספיק זמן.
כדי להוציא 56 צריך לענות על כול השאלות וכמובן שיהיה נכון? מי שלא עונה על הכול או מי שיש לו כמה טעויות לא יכול להוציא 56?
אני לא מתעניין לעשות מבחן חוזר אבל רק בשביל הסקרנות - אין אפשרות בכלל לעשות מבחן חוזר נכון?
עוד כמה שאלות שלא כ"כ קשורות למבחנים..
באימות נתונים גם לא הלך לי מי יודע מה בהבנת המשפט ובפירושו.
אבל ששאלתי אותה איך זה היא אמרה בסדר גמור. לפי דעתי היא אמרה זאת כדי לחזק אותי והיא אומרת את זה לכולם (יכול להיות שככה המערכת עובדת אין לי מושג באמת.) יכול להיות שהיא "שיקרה" וזה לא באמת היה בסדר?

אחרי שהיא שאלה עוד כמה שאלות היא שאלה אותי אם הסתבכתי אי פעם עם המשטרה לא רציתי לשקר ואמרתי את האמת , שכן.
היא שאלה אותי על מה ואמרתי לה. והסברתי לה שהאשימו אותי ועוד כמה חברים סתם , אחר כך הורידו את זה ואפילו הוכחתי לה שאין לי כלום בכך שאמרתי לה שעכשיו אני עובד וביקשו ממני רישום פלילי ולא היה רשום עליי כלום.
למרות שאמרתי את זה יכול להיות שנתתי רושם מוטעה?
הסברתי את זה גם בראיון אישי. אני מפחד שזה איך שהו יכול לפגוע בי.

אם ברצוני לערער אני אמור לדעת על מה אני מערער - איך אני יכול לדעת על מה לערער - אם זה הקב"א או הדפ"ר עם מי אני מברר?
(לא שברצוני לערער (עדיין) אבל רק כדי לדעת).

אני יודע שזה דיי ארוך אבל זה דיי חשוב לי מי שיכול לעזור שבבקשה יעזור
תודה רבה לכולם ושבת שלום , עומרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2006, 21:41
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Slippery שמתחילה ב "מס' שאלות לגבי הצו הראשון שהיה לי.."

עומרי שלום!
את הקב"א והדפ"ר שלך כנראה שלא תידע אם אין לך קשרים בבאקום, מישהו שיברר לך, אלה פרטים שנחסמים בפנינו המלש"בים , מפני שעבור הצבא אין לנו צורך בהם.
חח מהאימות נתונים גם אני הרגשתי דיי רע ומסתבר שהלך לי דיי טוב, הלחץ משפיע...!
ומבחן חוזר, אי אפשר לעשות. בגלל זה שואלים אותך לפני המבחן אם הכל תקין ובמידה ואינך מוכן להיבחן ,שיקראו לך במועד אחר. בכל מקרה שמעתי שיש מקרים חריגים, ואל תתפוס אותי במילה.
שנתנו הסברים טובים ואותם מלש"בים קיבלו הזדמנות שנייה, אבל אתה צריך להוכיח וללהסביר שבאמת מגיעה לך הזדמנות שנייה!... אני לא רואה סיבה מספיק טובה!

בכל מקרה יקירי, בהצלחה בהמשך הדרך!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר