לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2006, 08:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כשלא חזו אף אחת מהדברים שקרו באחרונה, פירושו שלא היה שום שיקול מדיני
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אין ניסים בעולם-הנצחונות הם פרי שיקול מדיני נבון, הכנתו של צה"ל ולחימה בעת הצורך"

אם המחבלים היו מתקיפים אותנו אחרי ההתכנסות, כל הארץ הייתה תחת מתקפה. לא כולם כאלו גבורים. זה היה מביא חלק גדול של קהל הבורחים מחיפה לברוח לגמרי מארצנו.

אסור לסמוך על נסים, אבל צריכים להאמין שכן קורים נסים ולא לצעוק "כוחי ועוצם ידי". בגלל שכבר ראינו איך "ורף אותם קול עלה נדף, וכשלו איש באחיו כמפני חרב ורודף אין".

בוחרי קדימה ותומכי ההתכנסות סמכו על נסים. המציאות טפחה על פניהם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-07-2006 בשעה 08:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2006, 09:36
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

רק עכשיו נזכרו: לחסל ולהרוס את כל תשתיות חיזבאללה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הנצחונות הצבאיים של היום הם נסים עוד יותר מאשר במלחמת ששת הימים ומלחמת יום הכפורים"

האם יש "צדיק" אחד בסדום?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3276424,00.html
ישי: לפרק, לחסל ולהרוס את כל תשתיות חיזבאללה

סגן ראש הממשלה, אלי ישי, אמר בעקבות הנפילות בעיר חיפה: "נוצר כאן מצב חירום לכן תגובת הממשלה צריכה להיות קשה מבעבר. אין ספק שצריך לפרק, לחסל ולהרוס את כל תשתיות חיזבאללה וצריך לפגוע גם בלבנון שלה אפשרות שילוחית לחיזבאללה ולירי הקטיושות המתמשך לעבר ישראל".

נראה שאפילו עכשיו, היפי נפש של העבודה וקדימה לא רוצים ללכלך את ידיהם, ועושים שכאילו זוהי דרישה של ש"ס הימנית והחשוכה, והם - קדימה ועבודה - יעשו את זה בלית ברירה, ויוכלו להמשיך ולהופיע כיפי נפש.

ישן 17-07-2006, 20:03
  פבליק פבליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
קצת הבהרות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי kontra שמתחילה ב "אנשים כמוך הורגים אותי..."

אז תרשה לי לתקן אותך שירתתי ורק לפני 5 חודשים השתחררתי השתתפתי במבצעים כגון קשת בענן וגם בהתנתקות ואומנם לא לקחתי חלק פעיל בלחימה אבל תרמתי רבות בכול מקרה את 3 השנים שלי עשיתי מצד שני אני רואה הרבה מאוד מאוד חרדים שאינם משרתים שים לב כי הציבור שמפלגת ש"ס מיצצגת הינו ציבור חרדי (ספרדי אבל כרגע זה לא משנה מכיון שהביקורת שלי היא כלפי החרדים שאינם משרטים ללא סיווג לפ מוצא). מפלגה פועל רבות בנושא חוק טל (קרי גיוס\ אי גיוס חרדים לצבא) אינה יכולה להעביר ביקורת על פעולות צה"ל (שרוב הסקטור אותו היא מייצגת אינו נוטל חלק פעיל בהם).
הביקורת אינה כלפי ציבור חובשי הכיפות או הציבור הדתי ככלל אלה מכוונת כלפי הציבור החרדי שאינו לוקח חלק פעיל בחובות האזרחיות במדינת ישראל (מצד שני לוקח חלק מאוד פעיל כאשר מדובר על חלוקת כספים למוסדות דתיים\ קצבאות למשפחות ברוכות ילדים ועוד).
ישן 18-07-2006, 07:13
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אולמרט ופרץ הם חנפני השמאל הקיצוני. בתוך תוכם הם יודעים טוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן רק עכשיו-היה צריך את הצמד אולמרט-פרץ בשביל זה. אוח השמאלנים האלו שוב "מצפצפים""

הם יודעים טוב מאוד, עוד יותר טוב מכולנו עד כמה מסוכן הוא השמאל הקיצוני.

אבל זה היה נוח להם להמשיך להתחנף לשמאל הקיצוני. ככה היו מקבלים את הגיבוי של התקשורת, ועוד ועוד..

אבל כשמגיע הרגע שבו המדינה כולה בסכנה, כול הם עצמם ובני משפחותיהם, או-אז הם מתחילים להבין עד כמה אסור ללכת בדרך של השמאל, בדרך של "אין פתרון צבאי", להשאיר משהו מהאויב המסוכן.

אבל יש יסוד סביר להני שהתבונה הזאת לא תימשך הרבה זמן, אחרי שהשמאל הקיצוני יתחיל להקים את הראש הם יתחילו להתכופף אליו, ובדרך של המקל והגזר אחרי שהם יקבלו ממנו טובות הנאה (מחמאות בעתונים, הדיפת היריבים הפוליטיים ועוד..), אז השוחד יעוור.

אני מניח ישראל היפה, שאתה מבין את כל זה לבד, אתה איש חכם. חבל שאתה מטריח אותי לכתוב כאלו דברים פשוטים, הזמן שלי מאוד יקר. אולי גם אתה תירתם למען העם וגם אתה תתחיל לכתוב ולהסביר את הסכנות שבשמאל הקיצוני.

ישן 30-07-2006, 07:50
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אני עצמי לא ידעתי עד כמה שצדקתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הנצחונות הצבאיים של היום הם נסים עוד יותר מאשר במלחמת ששת הימים ומלחמת יום הכפורים"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר