לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 20:05
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אני הייתי מנהל את הלחימה נגד החיזבאללה בצורה

אחרת לגמרי.
השתמשנו במטוסים בטנקים בארטילריה במיחשוב בטכנולוגיות הכי מתקדמות בפצצות הכי חכמות מול אירגון של טירור אמנם מיומן ומתוחכם שיכול מקסימום לדגדג אותנו להקשות עלינו במרקם החיים השלו אבל לא יותר מכך ובטח שלא מסכן את קיומה של מדינת ישרעאל.וכאן הכשל בתפיסת הבטחון של מדינת ישרעאל.
אני כראש ממשלה כמנהיג עם, כאדם בעל חזון הייתי מבין שלא עומדים עם טנק ומטוס מול מחבל חמוש בכל חימוש שהוא אלא מבצעים שינוי מהותי בתפיסת הבטחון.
אני כראש ממשלה הייתי מבצע מהלך מבריק של גיוס כל בחורי הישיבות ויש עשרות אלפים כמוהם גיוס כל אלה שצה"ל לא גייס לצבא מטעמים כאלה ואחרים ומבקש מהם לסייע ולתרום לבטחון מדינת ישראל עיי הקמת כוחות תגובה אזרחיים מיומנים ומאורגנים במשמרות של שלש ביממה (24 שעות מסביב לשעון) מצייד אותם בעשרות ומאות טנדרים ומשאיות בעלי 20 ו40 קני טילים לטווח קצר בינוני וארוך ונותן להם יד חפשית להגיב על כל פגיעה באזרחי מדינת ישראל בפגיעה בצד השני.
זה ברור שקטיושה אינה נשק מתוחכם וקשה מאוד לאתר אותו ולהוריד אותו במעופו ולכן כל הטכנולוגיה המתקדמת הישראלית אינה מתאימה לסוג כזה של מלחמה.
הייתי מכנה את המלחמה הזאת מלחמת העורף בטירור כשצה"ל יושב בשקט ומכין עצמו למאבקים הרבה יותר מסוכנים מורכבים של שעות מלחמה נגד מדינות.
את המלחמה הזאת הייתי מכנה התשה של העורף בצד השני עין תחת עין שן תחת שן.
מדינת ישראל הייתה מגיעה כל פעם לאו'ם האנטישמי עם הטיעון האולטימטיבי שהעורף הישראלי מגן על עצמו באותם דרכים ושיטות שבן הוא מותקף ומוריד מעל הממשלה את הלחץ הבינלאומי.
יתרה מכך לאורך זמן וכפי שאמר ראש ממשלת תל-אביב והסביבה הקרובה העם היהודי הוא עם קשה עורף ובמישור הזה אין צל של ספק מי ידו תהייה על העליונה.
אזרחי לבנון המותשים מהתקפות הפתע הנגדיות שיומטרו עליהם עיי העורף היהודי יכנעו לאחר זמן קצר ויתחילו להשפיע על מדינתם על האו'ם ועל כל מי שיש לו יד בפירוק החזבאללה גרורתה של איראן בדיוק כפי שעשו נגד סוריה וגרמו לסילוקה מלבנון.
האזרחים הלבנוניים אולי מיליטנטים אבל כשלא תהייה להם כתובת להאשים (ממשלת ישראל) הם יאשימו את החזבאללה וידאגו בעצמם לפרק את האירגון כדי להחזיר את מסלול החיים התקין למדינתם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר