לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2004, 22:14
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
חצי מהישראליות רוצות לנשק את יאיר לפיד בסילבסטר

בערך אחת מכל שתי ישראליות, 46%, חולמות שהפרטנר לנשיקת הסילבסטר הקרובה שלהם יהיה יאיר לפיד. אחריו בתור אפשר למצוא את בני הדור הצעיר יותר של הגברים המקומיים: יהודה לוי במקום השני, עם 23% תמיכה, דודי בלסר בשלישי, עם 21%, וסוגרים את החמישיה רן דנקר והראל סקעת.

מהסקר שערכה רשת "אפריל" עולה עוד כי רק 37% מהישראלים מתכוונים לחגוג השנה את הסילבסטר. מתוך אותה קבוצה מצומצמת, יותר מחצי מהנשים מתכוונות להתאפר טבעי וצנוע, ואילו רק 1 מכל 5 תקפיד על איפור נוצץ וגרנדיוזי כמקובל בעולם. אגב, צבע הליפסטיק המועדף למסיבות הסילבסטר הוא ורוד.

הסקר נערך באמצעות מכון הסקרים "גאוקרטוגרפיה", בקרב 305 נשים בגילאים 18-55.

http://www.nrg.co.il/online/12/ART/844/750.html

אליך ori...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2004, 00:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
דברור קלוש. שורה וחצי בלי להכניס אפילו "סמולני" אחד?...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "ממילא לא יעזור, בג"צ עוכר ישראל ואהרון ברק חם על לפיד ג'וניור"

באשר לפלגיאטים - אני חש צער כלפיך על שמעולם לא נחשפת לקישון, דייב בארי - ולהבדיל, טום
קלנסי, עד כדי קבלת ההנחה שבנו של הטומאש הוא כותב מקורי...
אני מניח שהטקסטים השנונים על המתרחש במשפחתו, הם אורגינל מבריק, אבל כמעט כולם נכתבו
בערך לפני 30-40 שנה, ומי שרוצה לקרוא את הגרסא המצחיקה שלהם - שישיג את "באחד האמשים",
או את "ספר משפחתי" - ויבין למה הטקסטים של לפיד ג'וניור נראים כ"כ יותר זקנים ממנו-עצמו...
אגב, בלחקות את קישון, לפיד חוזר על מעשי אביו, שגם הוא ראה בעצמו "הומוריסטן", וטוריו הצליחו
להביא את יוצרי ZOO ארץ ZOO להוציא מתחת ידם סאטירה מבריקה על אהבתו לתוצרת של מכונת
הכתיבה שלו...
את הטקסטים על "אנו הגברים" כתב בארי בטור שלו שהופיע בסינדיקציה בצורה כזו - שכנראה באמת
השתדלת שלא לקלוט - כדי שתוכל להתענג על המקוריות הגאונית של בן המנהיג...
באשר ל"חדר מלחמה" שיאיר לפיד "יצר" - אפילו השם של הסדרה הוא כתרגומה העברי של סדרת
הספרים של קלנסי, העוסקת ב(לא יאומן כי יסופר) קבוצה בין משרדית הכפופה ישירות לנשיא, ומטפלת
בפתרון משברים. פשוט מקוריות צרופה...
ישן 31-12-2004, 01:36
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
עם מי אתה מתווכח?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דברור קלוש. שורה וחצי בלי להכניס אפילו "סמולני" אחד?..."

על קישון גדלתי ואת בארי קראתי, כמו גם רבים מהנשדדים האחרים, והאמן לי שאת טורו של לפיד הפסקתי לקרוא אחרי שמינון ההגיגים המיותרים עבר את סף הסיבולת הפרטי שלי (בערך טור וחצי). הסכמתי איתך - כבר 100 פעם - שלפיד ג'וניור הוא פלגיאט בינוני, ואפילו במכתמיו של האב מעולם לא מצאתי עניין.
ב"חדר מלחמה" אולי תהיה איזו נגיעה מקומית שונה, אך גם הוא לא יגרום לי לחשוד בלפיד הצעיר שהוא יותר מפסאודו-אינטלקטואל, פופלגיאט להמונים. זה אומנם שיפור לעומת דודו טופז אבל בוודאי לא יביא אותי לקנות ממנו שום דבר (מלבד ג'ל לשיער).

אל תיתן לזה להפריע לך לנגח אותי שוב ושוב על הערצתי למשפחה המלכותית עד כדי בגידה באהובי לשעבר = אהרון ברק מהחונטה.
ישן 31-12-2004, 11:43
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בדרך כלל יוצא ילד מהתחושה שהוא מרכז העולם בגיל סביר
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ג'ו, זה שאתה מתייחס אליי ב80 אחוז מתגובותיך, לא באמת יגרום לי להגיב..."

יש כאלה כמובן שלעולם לא מתבגרים, ואין מגוחך יותר ממבוגר שחושב את עצמו "מרכז העולם". בעוורונך אפילו אינך מבין לאיזה לעג וקלס אתה שם את עצמך בהצהרות פתטיות כמו "ג'ו, זה שאתה מתייחס אליי ב80 אחוז מתגובותיך, לא באמת יגרום לי להגיב... "... ולמי יש אובססיה לגבי מי - ישפטו עשרות או מאות ההודעות שלך שמנסות להפיק ממני התיחסות, במרדף נואש אחרי צומי.

אלא שבמקרה הזה מדובר בעובדה פשוטה הרבה יותר. אתה באמת "מופיע" באשכול הזה הרבה יותר מוקדם...

למעשה מגיעים לך תמלוגים על הודעתי (תגובה ראשונה באשכול) מס #2
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שהיא איננה אלא הצאצא הבלתי חוקי של הודעתך:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אשר הופיעה ב-http://www.fresh.co.il/dcforum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=Politics&om=8569&omm=20&viewmode=threaded
והייתה עוד פנינה במחרוזת החולנית של השנאה הפתולוגית שלך לטומי לפיד ובנו המצליח יאיר. התאווה שלך לשמיעת ביקורת עליהם מפי מצביע שינוי רק מראה טפח מן המתרחש בנשמתך המיוסרת. אפשר לאהוב את יאיר, אפשר לא לאהוב אותו, אפשר להתפעל מיכולתיו ואפשר לא להתפעל, אבל ההכחשה הטוטאלית בה אתה נמצא ביחס להצלחתו בפועל, תוך ייחוסה וייחוס הרייטנינג שלו למעמדו של אביו היא סיבה לגיטימית ללגלג עליך. ואין כמו ייחוס תשוקת הנשים לנשק אותו, למעמדו של אביו, כדי להבליט כמה אתה מגוחך.

ישן 31-12-2004, 12:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ג'ו, אני לא מרכז העולם באופן כללי - אלא רק מרכז העולם ש-ל-ך, כפי שהוכחת שוב:)
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "בדרך כלל יוצא ילד מהתחושה שהוא מרכז העולם בגיל סביר"

שמירת אשכולותיי על ידך, מעוררת בי גאווה. סה"כ, לא להרבה אנשים בשנות העשרים שלהם יש
מעריצים שרופים בגיל שלך...
מה שהוכחת כאן, זה שאתה מחפש אותי, גם כשאיני טורח להגיב לאשכולות - ואכן לא הגבתי לאשכול
זה, למרות שפעמיים ניסית לגרור אותי לכך (בפעם השנייה אפילו הכנסת את שמי, בתקווה שזה יעורר
אותי לתת לך טיפה יחס - איזה מרחק גדול עברת מאז אותו חרם פתטי, שבו הגבת לי, הודעה אחת
מתחת, כדי "לא לענות לאורי ישירות"...).
בקיצור, ג'ו, אני אשאר כאן לצידך - כי בניגוד לסלבריטאים אכזריים - אני לא נוטש ת'מעריצים, ולא משנה
אם הם מבוגרים ולא קוּלים...
ישן 31-12-2004, 12:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ג'ו, על שמירת האשכולות - א-ת-ה כבר סיפרת בעבר. חיפוש בדיעבד בגוגל, לא יעזור לך:)
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה ממשיך להוכיח את הפתטיות שלך"

הייתי שואל מי הציע לך להשתמש בתירוץ הזה, כדי לנסות לטשטש את שמירת האשכולות המשעשעת
שלך - אבל אתה לא תגלה לי...
בכל מקרה, יש כמה אשכולות ישנים שלי שנמחקו במעבר לויבוליטין - הייתי רוצה שתשלח לי אותם...

לגבי השורה של העכבר, האמת שרק עכשיו שמתי אליה לב, ובכ"ז לאור הערצתך חסרת הגבולות אליי,
אני יכול לומר בבטחה שהאובססיה שלי אליהם, קטנה מהאובססיה שלך אליי. ובאותו נושא: העובדה
שרק עכשיו שמת לב אליה, גם היא בולטת (אחרת היית מאזכר אותה קודם), ועל כן הרשה לי לשבח את
האלמוני שעזר לך בנושא (מן הסתם האלמוני שגם סייע לך לחשוב על גוגל כתירוץ לשמירת
אשכולות...), אבל כשאתה התחלת לחבר אותי לאשכול זה (כמו לרבים אחרים), זה היה רק מתוך
רצון לקבל ממני יחס, כראוי לאובססיבי אמיתי. מי היה מאמין שרק לפני כמה חודשים זעקת שיותר לעולם
לא תגיב לי או תתייחס אליי (זה שלא עמדת בזה אפילו שנייה, זה משהו אחר - כיום אתה פשוט בקוטב
הנגדי המוחלט)...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר