לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2006, 00:55
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
אפשר ועוד איך ועל תעשה עכשיו דעווינים שאתה יודע את זה כי אתה טייס...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=moransh20]שלום, ..."

אפשר בהחלט לשטח אבל לא רצוי לעשות זאת מהאוויר בגלל שכל פצצה עולה הרבה ולא שווה שתבזבז את כל מלאי הפצצות המאוד מוגבל של חיל האוויר על עשרות אלפי בתים, שכן לא ישארו פצצות למטרות יותר חשובות, כגון משגרי טילים וכו,
אם כבר, זה כדאי לעשות זאת באמצעות ארטילריה שכן התחמושת שלהם יותר זולה מפצצות מטוסים והיא יותר בכמויות, ככה שכמות הפגזים תספיק למחוק את דרום לבנון,
שאלו את הגרמנים במלחמת העולם השנייה, על 90,000 הכפרים והעיירות שהם מחקו רק מהאוויר וארטילריה, בעיקר בשטחי מערב רוסיה, שם הם שיטחו הרים למקומות מישוריים...
על השיטות האמריקאיות בוויטנאם וצפון קוריאה, ששום חוכמולוג כמו אמיל לא יטעה אותכם ויגיד לכם משהו אחר.
הדרך הכי חסכונית, וזולה אך מסוכנת, להוריד את דרום לבנון היא באמצעות D9 של חיל ההנדסה, אבל הם יצטרכו להיכנס לתוך שטח עוין ולעשות את העבודה, אבל שום תחמושת לא מתבזבזת על ידם ככה שזה יותר משתלם... למעשה הורידו כבר איזו שכונה באיזה כפר, היום בלבנון הראו זאת בחדשות לא זוכר את שמו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2006, 09:14
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "אפשר ועוד איך ועל תעשה עכשיו דעווינים שאתה יודע את זה כי אתה טייס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
אפשר בהחלט לשטח אבל לא רצוי לעשות זאת מהאוויר בגלל שכל פצצה עולה הרבה ולא שווה שתבזבז את כל מלאי הפצצות המאוד מוגבל של חיל האוויר על עשרות אלפי בתים, שכן לא ישארו פצצות למטרות יותר חשובות, כגון משגרי טילים וכו,
אם כבר, זה כדאי לעשות זאת באמצעות ארטילריה שכן התחמושת שלהם יותר זולה מפצצות מטוסים והיא יותר בכמויות, ככה שכמות הפגזים תספיק למחוק את דרום לבנון,
שאלו את הגרמנים במלחמת העולם השנייה, על 90,000 הכפרים והעיירות שהם מחקו רק מהאוויר וארטילריה, בעיקר בשטחי מערב רוסיה, שם הם שיטחו הרים למקומות מישוריים...
על השיטות האמריקאיות בוויטנאם וצפון קוריאה, ששום חוכמולוג כמו אמיל לא יטעה אותכם ויגיד לכם משהו אחר.
הדרך הכי חסכונית, וזולה אך מסוכנת, להוריד את דרום לבנון היא באמצעות D9 של חיל ההנדסה, אבל הם יצטרכו להיכנס לתוך שטח עוין ולעשות את העבודה, אבל שום תחמושת לא מתבזבזת על ידם ככה שזה יותר משתלם... למעשה הורידו כבר איזו שכונה באיזה כפר, היום בלבנון הראו זאת בחדשות לא זוכר את שמו...

מדינת ישראל לא יכולה להשטיח כפרים מהאוויר (אולי אחד היא יכולה..), אין כאן שאלה של אסור או מותר, פשוט אי אפשר. אני מסייג את דברי בכך שאם יש לישראל נשק אטומי אז היא כנראה כן יכולה..
לגבי השטחת כפרים ע"י כוחות קרקע, אני לא מבין בזה מספיק אבל אני משער שזה גם קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
אתם מוזמנים לא להאמין לי אלא לHEZI המומחה בתחום... ואם יש לכם בעיה רפואית מומלץ לפנות אליו ולא לרופא, זה יחסוך לכם כסף (למרות שכנראה לא יפתור את הבעיה..).
אמיל.

ישן 14-08-2006, 16:30

נעלבתי, חברה, כל מילה מיותרת, הבן אדם שמאלן קיצוני
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Hezibezi]אפשר בהחלט..."

שמערב את דעותיו בפעולות צבאיות, לא צריך שום פצצת אטום, יש לפחות מאה דרכים טובות להשטיח כפרים, וכל אלוף שהיה בצהל אמר את זה, אל תנצל את מעמדך הנשגב כחימושניק בחיל האוויר על מתן תגובות מטומטמות,
כבר אמרתי בעבר שעשרות אלפי כפרים ועיירות שוטחו בעבר בכל מלחמות בין מדינות, מהאוויר וארטילריה, זאת עובדה, או שמה אתה רוצה לדבר עם המגד שלי, שאומר ששיטוח כפרים ועיירות אויב זה דבר דיי ברור ורצוי, והוא עצמו שיטח איזה כפר שלם לפני 10 שנים בלבנון...
ואתה כחימושניק בחיל האוויר שלא מבין כלום בלוחמת יבשה בטח שלא יכול לומר לי שאי אפשר לבצע זאת מהקרקע, מעניין שכל טייס שאני מדבר איתו אומר לי דברים מנוגדים מאוד לכל מה שאתה אומר... אבל רק אתה, החימושניק שמצביע לבל"ד, סליחה מרץ, אותו דבר, יש דברים דיי מוזרים לומר.
מעתה תהיה חימושניק חמוד בחיל האוויר בטייסת הפטישים בסדר?

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 14-08-2006 בשעה 16:41.
ישן 14-08-2006, 19:09

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא !!!!!!!!!!!!!"

ציטוט:
אמיל הוא טייס לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טעיתי אני לא מאמין !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נו אז פתחת בתחרות תמונות, רק אל תצפה שגם אני יביא עכשיו 20 תמונות של טייס בקוקפיט עם הקסדה עליו שמסתירה את פניו ואני יגיד גם שאני טייס, כי לרמה נמוכה שכזו... אי אפשר להגיע יותר מכך !
אולי אני טיפש, אבל אתה ילד בגיל ההתבגרות שהביצים שלו עוד לא התנפחו.

אין כאן עניין של תחרות תמונות, את התמונות הללו לא ניתן להשיג (תחפש באינטרנט חיפוש לקסדות של חיל האויר ונראה אותך מביא תמונה שלא לקוחה מהעיתון..)
תעשה סיבוב קצר בפורום צבא וביטחון ותגלה את האמת, אתה מוזמן גם לשלוח פרטי למנהלים של פורום צו"ב... בכל מקרה, עוד לא שלחת לי את השם של "הטייס" שדיברת איתו, כמה מפתיע...
חבל שאתה משפיל את עצמך רק בגלל שאתה לא מוכן לרדת מהעץ..
זה הפיתרון שלך? נגמרו לך התשובות אז הפיתרון שלך בויכוח הוא להחליט שאני לא טייס...
אתה בדיחה.

אמיל.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י emile-a בתאריך 14-08-2006 בשעה 19:22.
ישן 14-08-2006, 21:10

אווווווו, "לשאול בפורום צבא וביטחון" , מזכיר לי את נסראלה המתלהם
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Hezibezi]אמיל הוא טייס..."

אל תדאג גם לי יש בסביבת מגורי טייס קרב אשר אפשר לקפוץ לביתו ולהשאיל ממנו תמונה עסיסית וסקסית שלו בתא הטייס, זה ממש ממש לא בעיה להשיג תמונות מהסוג הזה, ותתפלא או לא, תמונות שכאלה מפוזרות בכל רחבי האינטרנט במיוחד של טייסים אמריקאים שמצלמים עצמם עם קסדותיהם...
לא גילית לי את אמריקה.
אני מעדיף לא להתייחס אליך יותר, פשוט ניראה לי מחפש אלמוני, שוב, ככל הנראה ילד, שמחפש תשומת לב..
אני ממליץ לך בכלל לרדת מהפורום בגלל הזקה כללית לפורום.
יש לי הרבה שמות של טייסים, אבל אני מעדיף לא לנהל שיחה עם ילד משוגע אתה רוצה אני יביא לך בפרטי אין בעיה.
תשלח לי קודם הודעה אתה, אני פשוט חושש שאולי אתה גם מחבל מסתנן דרך האינטרנט הכל יכול להיות...
ישן 15-08-2006, 00:25

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "אווווווו, "לשאול בפורום צבא וביטחון" , מזכיר לי את נסראלה המתלהם"

ציטוט:
אל תדאג גם לי יש בסביבת מגורי טייס קרב אשר אפשר לקפוץ לביתו ולהשאיל ממנו תמונה עסיסית וסקסית שלו בתא הטייס, זה ממש ממש לא בעיה להשיג תמונות מהסוג הזה, ותתפלא או לא, תמונות שכאלה מפוזרות בכל רחבי האינטרנט במיוחד של טייסים אמריקאים שמצלמים עצמם עם קסדותיהם...
לא גילית לי את אמריקה.
אני מעדיף לא להתייחס אליך יותר, פשוט ניראה לי מחפש אלמוני, שוב, ככל הנראה ילד, שמחפש תשומת לב..
אני ממליץ לך בכלל לרדת מהפורום בגלל הזקה כללית לפורום.
יש לי הרבה שמות של טייסים, אבל אני מעדיף לא לנהל שיחה עם ילד משוגע אתה רוצה אני יביא לך בפרטי אין בעיה.
תשלח לי קודם הודעה אתה, אני פשוט חושש שאולי אתה גם מחבל מסתנן דרך האינטרנט הכל יכול להיות...

אני שמח שאני מזכיר לך את נסראללה... זה אומר עליך כמובן יותר מאשר עלי...
לא מבדיל בין קסדה אמריקאית לישראלית? ממש הפתעה... ואחר כך אנחנו צריכים להקשיב לך בנושאים יותר מורכבים של לוחמת אויר, כמו למשל איך ניתן להפציץ כפרים מן האויר...
פרטי שלחתי לך כמובן אבל תשובות לא קיבלתי..
זה הזמן לרדת מהעץ.
אמיל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר