לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 18:09
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כאשר אתה מחובר בחיבור קבוע, אתה מקבל IP של ספקית האינטרנט מחברת הכבלים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DVS שמתחילה ב "מה לא כלכלי ?(אולי שאני אחבר..."

בעצם, מצמידים לך למודם (עפ"י כתובת MAC) כתובת IP, והדבר נעשה בחברת הכבלים ולא אצל ספקית האינטרנט.
משמע, ספקית האינטרנט צריכה להעביר לחברת הכבלים טווח כתובות IP (וכתובות כאלו עולות כסף) ואין לה כ"כ פיקוח לגבי ניצול הכתובות הללו.
מה גם, שאם אתה מחבר דרך SWITCH מספר מחשבים למודם הכבלים, אתה מקבל לכל אחד מהמחשבים כתובת IP חוקית שונה (כאילו כל אחד התחבר לאינטרנט בעצמו).

אני מניח שגם כל עניין ההתממשקות מול הכבלים, שליחת הודעות חיבור, ניתוק, שינוי חבילה (בגלל שהחיבור נעשה דרך הכבלים, אין לספקית האינטרנט שליטה על מהירות החיבור שלך. משמע, אם אתה מחובר בכבלים בחבילה מהירה יותר ממה שאתה משלם לספקית האינטרנט, אתה תקבל את רוחב הפס לפי הכבלים ולא לפי ספקית האינטרנט. לכן יש צורך לבדוק אם החבילות תואמות וכו'), והקצאת כוח אדם שיטפל בכך הופך את העניין לשיקול כלכלי עבור ספקיות האינטרנט.

עד היום אני מכיר ספקית אחת שבה אתה אמור לעבור אוטומטית לחיבור ללא חייגן (אא אם כן ביקשת אחרת) בכהלים וזאת בזק בינ"ל.

אני, אישית, לא הייתי מסתמך על חיבו ללא חייגן כל עוד אתה עושה זאת מחוסר ברירה (ראוטר שלא תומך ב-PPTP או L2TP, חוסר ידע להגדיר חייגן בלינוקס וכו') מהסיבה הפשוטה שבגלל כל מני בעיות (בעיית תשלום, חוסר התאמה בחבילות, תקלה כלשהי וכו') אתה עלול למצוא את עצמך לפתע מקושר בחיבור עם חייגן, ואז לוקח עד 72 שעות להחזיר אותך לחיבור ללא חייגן. אם אין לך את האפשרות להגדיר, לפחות לאותו הזמן, חיבור עם חייגן, הרי שאתה נמצא ללא אינטרנט באותו פרק הזמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר