לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2006, 00:39
  dor152 dor152 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בקשר למקום שמגיעים אליו בסוף...

ישש לי שאלה ואולי אפילו בעיה שאחרי שהתסכלתי פה בפורום עדיין לא מצאתי תתשובה..

אז קצת רקע על עצמי... פרופיל 82 (אסטמת נעורים וסעיף על רגלי O)
אני בירפ'א ב'... אתם שואלים את עצמכם איך הגעתי לירפא ב.. מי יודע?.. פקידים מטומטים
ואז ראיתי פה שאוטומטית שכל מי שעובר ירפא א' עם פרופיל 82 מקבל זימון ליום סיירות אז אני הולך..

אאזז אני אספר לכם ולמי שיבין את הבעיה אוליי גם יוכל לעזור..

החלום שלי מאז ומתמיד היה קרבי רעל בעיניים נשק ביד והכל הכי טוב שיש...
אז בתור מישהו עם פרופיל 82 אחרי הצו ראשון שעוד לא קיבלתי זימון מיוני צוות אוויר התחלתי לחפור
בכל מיני אתרים ומצאתי את הרעל שלי - יהלו"מ - הנדסה קרבית... הסיכון הכי גדול שחייל קרבי יכול לקחת כי אם אתה מגיע להנדסה ועושה תגיבוש של יהלומ אבל לא מתקבל אז אתה תקוע עם שירות מעפן טחינת מחסומים בט"ש וכל הזין שתרצו... כבר חשבתי אני יתחיל להתאמן ואז קיבלתי זימון לצוות אוויר.. בתור פעור באתי שאלתי את הפקידה שממש אבלל ממש לא ידעה מהחיים שלה איך זה הגיוני שאני במיונים אני עם אסטמה ועם סעיף על רגלי O שחבר של אבא אמר שזה סעיף פוסל אז היא אמרה "בלה בלה בלה בלה לא יודעת" ככה המשכתי את המיונים בידיעה שאני אפול איפשהו בדרך אז עכשיו קיבלתי מיונים לירפא ב' וגם זימון ליום סיירות ... דרך אגב הכושר שלי לא טוב.. ואני לא יודע מה קורה מעכשיו...

ברור לי שאם אני יעבור את ירפא ב' ואת הרפואיות אז אני יעשה את הגיבוש ובמזל אעבור.. ומה יקרה אם אני יפול וביום סיירות יתנו לי זימון למשהו אחר? אני מודע לכל העניין הזה שיש טבלה כזאת שאם אתה מקבל זימון ועושה גיבוש אז אתה נופל לצוללות 669 או משהו כזה.. ואם אני יעבור תגיבוש שלהם? או אם אני ירצה גיבוש צנחנים..

שוב אני מנסה להסביר את השאלה מה קודם למה? אם אני ירשום במנילה הנדסה קרבית הרעל המקורי אבל אני יתמיין גם למשהו התנדבותי אגוז מגלן צנחנים.. יש לי בלאגן עצום בראש וכאשר יגיע המנילה אני יהיה הכי מבולבל שיש...

אם מישהו הבין את הבעיה או אפילו כל אחד עזרה להבין את המצב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 00:51
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dor152 שמתחילה ב "רגע.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor152
אז צנחנים זה לא התנדבות נכון..?

כי זה מופיע במנילה?.. ואם אני רוצה צנחנים אני חייב לעבור גיבוש נכון?..
ואם אני עובר יום סיירות עובר שולחים אותי לגיבוש נניח חובלים נופל אז אני מקבל צוללות ו669 ואז לאיפה אני "נופל"?

צנחנים זאת יחידה ממיינת היא ממיינת אנשים ולא לוקחת את כל מי שרוצה להגיע אליה..(כמו נחל לדוגמא) כן אתה חייב לעבור גיבוש כדי להגיע לצנחנים..
אם אתה מסיים גיבוש 669 אני ממש ממש לא סגור על זה אבל נראה לי שאתה מקבל ראיון צנחנים.. לא גיבוש אלא רק ראיון..ואולי גם ראיון דובדבן.. אבל אין לי את הטבלה ובטבלה הכל מסודר ונכון..

ישן 24-06-2006, 03:26
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor152 שמתחילה ב "בקשר למקום שמגיעים אליו בסוף..."

אחי לך עם החלום...שמע סיפור.
חבר של אח שלי תמיד חלם להיות בסיירת יעל.
קיבל יום סיירות, עבר למטכ"ל.
סיים גיבוש מטכ"ל, עבר והתקבל ליחידה. כרגע הוא כביכול בטופ שבטופ נכון?
אבל, לבן אדם יש חלום, וזה סיירת יעל, לא מעניין אותו שום דבר אחר. הוא מכיר אנשים מפה ומשם, והחליט שיעל זה הדבר בשבילו.
הוא חתם וויתור על סיירת מטכ"ל (דבר שאחרים היו נותנים הכל בשביל להיות במצב זהה), והתגייס להנדסה קרבית כמו כולם...
בתקופה שלהם זה עוד היה גיבוש יעל וס"פ, ולא יהל"ם. יצא לגיבוש יעל לאחר תחילת הטירונות.
עבר את הגיבוש, סיים מסלול, והיום הוא לוחם ביעל, ואין מאושר ממנו.
קיצר, מה ניסיתי להגיד? שתלך עם החלום שלך.
יש לי חלום זהה לשלך, וגם אני כמוך הולך עם הראש בקיר.מתגייס להנדסה ומקווה לצאת לגיבוש לעבור ולהגשים חלום.
המצב שלי אפילו חמור משלך - יש לי משקפיים וייתכן שלא יוציאו אותי לגיבוש מלכתחילה.
אבל אני מעדיף לדעת שעשיתי הכל, ולא להתגייס למקום שאני פחות רוצה ואז לאכול את עצמי.
אם החלום שלך הוא אמיתי ונוסע מסיבות נכונות, ואתה רוצה להגשים אותו באמת ובתמים - שום דבר לא יעצור אותך.
בהצלחה אחי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר