לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 01:04
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
איפה גוגל כשצריך אותו. על אכזבתי הכואבת ממנוע החיפוש של גוגל.

אני רוצה לשתף אתכם באכזבתי הגדולה ממנוע החיפוש של גוגל. היו לי ציפיות וכגודל הצפיות...
היום בערב קראתי כתבה ב ynet אודות תולעת Graweg שמתפשטת ברשת. הנה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3290988,00.html
כיוון שהמידע לא סיפק אותי, פניתי למידע נוסף באינטרנט אודות אותה תולעת.
מה עושים ואיך מתחילים ? ניגשים ל"חברו הטוב ביותר של האדם" הלא הוא גוגל. וכאן מצאתי את עצמי מאוכזב מאוד ממנוע החיפוש הזה.
ולסיכום 2 דברים:
1. אשאר בכל מקרה עם מנוע החיפוש של גוגל וזאת משני טעמים: הראשון, לא זורקים עוזר נאמן, מוערך ומוערץ בגלל מעידה כזו או אחרת. והשני הוא הצורך שלי בסרגל החיפוש של גוגל שמאפשר לי לאתר ולסמן את הממצאים בדפי התוצאות.
2. אם יש כאן משתמשים שיכולים להעביר את המידע לתגובת גוגל - יהיה זה נחמד לקבל את תגובתם.
הנה, אפוא תמונות מסך של תוצאות החיפוש במנועים השונים. ( שהיו אצלי בתוסף לסרגל החיפוש של גוגל ):
לפני הכל, שני דפי אינטרנט ( ידועים ) המכילים מידע זה: מסקנה: המידע קיים ברשת:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הנה תוצאות החיפוש של גוגל. הוא לא מוצא...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ומכאן כל שאר תוצאות החיפוש של המנועים האחרים:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תודה על תשומת לבכם.

נערך לאחרונה ע"י yochyb1 בתאריך 15-08-2006 בשעה 01:11. סיבה: תחביר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 23:04
צלמית המשתמש של פיקצייה
  פיקצייה פיקצייה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "ובכלל, גוגל מתאים את התוצאות לכתובת ה IP של המחפש"

זה לא קשור ל-IP שלך, זה קשור למנוע החיפוש: com או co.il. אני בארה"ב וחיפשתי fresh במנוע co.il וקיבלתי פגיעה ראשונה את האתר פרש הישראלי.

בעצם... חכה רגע... חיפשתי עכשיו שוב דרך pimpmyip הזה אבל ב-co.il, וכשחיפשתי בממשק אנגלי זה מצא לי fresh.com אולם כשחיפשתי בממשק העברי זה מצא לי את fresh.co.il.... אוקיי בדקתי עכשיו ישירות (בלי מתווך) ב-google.com ואותו דבר קורה. מסקנה: זה קשור לשפת ממשק בגוגל, לא ב-IP ולא בארץ/דומיין עצמו (כנראה co.il ו-com בכל זאת ניזונים מאותה מערכת חיפוש).

עוד דבר חביב שמרצה שלי סיפר לנו פעם זה שאתר google.ca הוא יותר מהיר מ-google.com. אני אישית לא חש בהבדל, אבל כנראה שיש רשתות/מקרים שיהיה ההבדל, אולי בגלל פרוקסי שהם עוברים דרכם, הגבלות תעבורה אחרות ומי יודע מה.

עריכה: אותו דבר קורה עם הדוגמאות שהבאתי למעלה. עכשיו הלכתי ל-google.co.il ושיניתי בהעדפות "הצג טיפים והודעות של Google ב: אנגלית" וזה עשה את המרת הכסף, הראה מזג אוויר והציג שעה כצפוי. למדנו משהו

בכל אופן, בנוגע לבעייה המקורית - אני זוכר שחיפשתי בעצמי את השאילתא על הווירוס בזמן כתיבת ההודעה המקורית שלי וקיבלתי הרבה יותר תוצאות משמע: 1. גוגל התעדכן באותן שעתיים והוסיף את כל התוצאות (לא סביר). 2. מכיוון שאני חיפשתי ב-google.com בממשק אנגלי (זה מה שחשוב היה), קיבלתי תוצאות לגמרי אחרות (רבות).

נערך לאחרונה ע"י פיקצייה בתאריך 17-08-2006 בשעה 23:24.
ישן 20-08-2006, 07:03
צלמית המשתמש של KeyTekK
  KeyTekK KeyTekK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
אני לא ארחיב - רק אזכיר שהבוטים של גוגל לפעמים מסננים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yochyb1 שמתחילה ב "איפה גוגל כשצריך אותו. על אכזבתי הכואבת ממנוע החיפוש של גוגל."

דברים, ומכניסים אותם ל"ארגז החול" לX זמן.

מלבד זאת, יכולים להיות עוד 1000 סיבות למה השם לא הופיע (לגוגל שעות מוגדרות לפי ארץ של סריקת בוטים).

שים לב שלוקח לאתר חדש להתעדכן רק לאחר 3 חודשים, והוא גם יכול להכנס לארגז החול - ולא לצאת משם, רק אחרי כמה חודשים נוספים.

*ארגז החול = זהו בעצם מאגר אתרים שסוננו ע"י הגדרות גוגל (מן תנאים שהם קבעו). האתרים הללו, או הכתובות המלוות להם אינם ניתנים לצפייה כמובן, כך שאפשר גם להגדיר את "ארגז החול" כסינון ובדיקה לאתר (אגב, לרוב נכנסים לטרגז בגלל שעושים שטויות עם קישורים / אתרים נפוצים).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר