לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2006, 18:08
  AhRoN16 AhRoN16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
עיוורון צבעים...

טוב, אז הרבה זמן כבר שלא ממש כתבתי בפורום פה, אבל היה לי היום צו ראשון (נדחה באיזה חודש בגלל המלחמה) וחזרתי ממנו קצת מבואס, מקווה שתוכלו לעזור לי..

נסעתי היום לחיפה לצו ראשון נכנסתי והכל היה בסדר גמור, גם הראיון, גם המבחנים וגם הקטע של האימות נתונים. עד שהגעתי לוועדה הרפואית, תאכלס גם שם היה בסדר גמור חוץ מהקטע שפתאום גיליתי שאני עיוור צבעים, זה פעם ראשונה שאני נתקל בדבר הזה, אף פעם לא ממש שמתי לב לזה בגלל שזה לא ברמה כ"כ גבוהה, אבל פשוט עמדתי מול הלוח ולא זיהיתי חלק המספרים..

בקיצור, יש לי פרופיל 82 עם סעיפים של פלטפוס ועיוורון צבעים :\ מחר יש לי בדיקה נוספת ואני יכול רק ל'קוות שהיא תשלול את מה שהיה היום ויעלו לי ל97. חוץ מזה הבנתי שכנראה מטכ"ל שזה החלום שלי אני לא אקבל.. איזה עוד יחידות מובחרות יש שכן מקבלות עם הסעיפים האלה ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2006, 19:56
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
נסיון מר...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "אחי אפשר לדעת רק מהיכן המקור שלך? אם הוא אמין? תודה רבה."

אני עיוור צבעים ואני מתמיין/התמיינתי לכמה מהיחידות האלה. וגם:
מטכ''ל - מכיר אחד שהתקבל ועבר ירפ"א עם עיוורון צבעים, ומכיר חייל שם שאמר לי בפירוש שיש לו בצוות עיוורי צבעים.
שלדג - בכלל יחידה של עיוורי צבעים. כל מי שאני מכיר משם (לא הרבה אבל לא מעט) עיוור צבעים.

טייס - פוסל אותך אוטומטית, על-פי בירור במדור צוות אוויר עם פקידה מאוד נחמדה שנשמעת די מבוגרת ודי בכירה שם.
669 - כנ"ל.
דובדבן - וואלה, אין לי מושג למה, אבל זה פוסל. על-פי בירור במדור סיירות.
חובלים - הגעתי לביתן חיל הים בתל השומר, אחרי נסיעה ארוכה (ויקרה) ברכבת + מונית (כן, אני רכיכה, אבל הייתי באיחור), עשו לי בדיקה קצרה של עיוורון צבעים (לא כמו בצו ראשון, משהו יותר מסובך), ובישרו לי ש:"אה... אתה עיוור צבעים... אתה לא יכול להיות כאן".
אחרי זה ביררתי עם הפקידים שם ואמרו שעיוור צבעים כן שעובר את הבדיקה יכול להתמיין רק למגמת מכונות, ולא לשיט או אלקטרוניקה (או שזה היה הפוך, לא משנה, במילא לא רציתי).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר