לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 21:37
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
לפי הפ"מ בצבא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "אזכרה..."

אם זו לא אזכרה של קרוב מדרגה ראשונה חלילה (אבא, אמא, אח או אחות), חייבים אישור של המפקד/ת שלך כדי לצאת.
לגבי להאמין או לא-אם הם ממש רוצים הם יכולים לבדוק את זה, אבל בכל מקרה, ברוב המקרים נותנים לצאת, אבל זה תלוי במסגרת שאת נמצאת.
בטירונות שהייתי למשל (02, לא קרביים), לאחד שאיתי באוהל לא נתנו לצאת לאזכרה של סבא שלו.
כשהייתי בקורס, אחת שהייתה איתי קיבלה אישור לסוע לאזכרה של סבתא שלה
בסדיר לרוב נותנים לצאת לדברים כאלו, אל אם כן זה מפדק ממש זבל...

אם נזכרת רק עכשיו והגעת למצב שרק מחר את מדברת עם המפקדת שלך, את בבעיה
אני לא יודע באיזו מסגרת את, אך אם זו טירונות אז הסיכויים לכך די קטנים לצערי, ואני באמת מצטער לאכזב אותך אבל ככה זה.
מה שאת יכולה לנסות זה לבקש את המספר של המפקדת שלך ולהגיד להורים שלך שיתקשרו אליה, לחץ של הורים מאוד עוזר בצבא בהרבה מקרים. שחקי אותה קצת מסכנה גם, ואני מאמין שזה יעשה את שלו

המון הצלחה בכל מקרה, ושבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 22:00

הבנתי

אז תגידי לאבא שלך שידבר איתם, או שתנסי לדבר עם אמא שלך שתסכים בכל זאת (מצטער מראש אם אני נכנס קצת יותר מדי לפרטיות שלך ומתערב לך בחיים, אז אני אפסיק כאן)
בכל מקרה, שוב-בטירונות הסיכוי שיוציאו אותך לאזכרה של קרוב משפחה שאינו מדרגה ראשונה בהתרעה של פחות מ-24 הוא אפסי. המקרה שהבאתי על זה שהיה איתי באוהל, ביקש לצאת בהתרעה של 3 ימים בערך אם אני זוכר נכון ולא נתנו לו בטענה שיש תכנים שאסור לו להפסיד

בסדיר שלך זה לא יהיה ככה אמנם ובסדיר יהיה לך מפקד בלי דיסטנס שיהיה ממש כמו חבר שלך, אבל בטירונות מאוד קשוחים איתך ושוב-אני מצטער לאכזב אותך, אבל הסיכוי שייתנו לך לצאת הוא אפסי
בהצלחה בכל זאת

ישן 26-08-2006, 22:13
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "הבנתי"

אני מקווה מאוד שיתנו לי כי אם לא אני אתחרפן..

ואין לך מה להצטער על כניסה לפרטיות עצם העובדה שהעלתי את הנושא בפורום נתן לגיטימציה לכל העונים להתערב..

והנושא עם האזכרה של סבא שלי הוא נושא ממש רגיש אצלי כי זה סבא שלא הייתי בקשר איתו בכל החיים שלי..
לא הייתי בהלוויה שלו ולא באזכרה.. מאותה סיבה שאמא שלי לא רצתה אבל בלי קשר לאמא שלי אני לא באתיי ואני חושבת שזה גם בגלל שכעסתי עליו ואני נורא מתחרטת על זה ..
אני לא יכולה ככה לא לבוא לאזכרה של סבא שלי זה סבא שלי כאילו זה בכלל לא משנה לי מה היה פעם הוא סבא שלי ואני חייבת לכבד אותו בכל מחיר..
ואולי זה יראה לכם כאילו מה אם אני לא הכרתי אותו אז זה קל לא לבוא ודברים כאלה..
זה ממש לא נכון כי להפך אני מרגישה כל כך רע שלא הלכתי אני מרגישה שאני חייבת לכפר על זה ולא משנה מה

ישן 26-08-2006, 22:20

אם כך

תבקשי לדבר עם המפקדת שלך פנים אל פנים, בקשי לדבר איתה ותסבירי לה את כל המצב, אני מבטיח לך שזה ירגש אותה.
הבעיה היא שהמפקדת שלך לא יכולה להוציא אותך, היא רק יכולה להעביר את זה הלאה, מבינה?
היא צריכה את האישור של המפקדת שלה (קצינה, המ"מ שלך) כדי להוציא אותך, והמ"מ היא דמות טיפה יותר קשוחה, היא לא מ"כית בת 19 וחצי שנה בצבא, מבינה? ויש מצב שצריך גם אישור מ"פ, שהיא בכלל טיפוס קשוח יותר, אבל לגבי זה אני לא בטוח...

נסי לגעת למפקדת שלך כמה שיותר עמוק בלב, זה הכי טוב שתוכלי לעשות
בהצלחה

ישן 26-08-2006, 22:34

אני לא אגיד לךמה להגיד, כי...

תגידי בדיוק מה שאת מרגישה
דברי מהלב, נסי לרגש אותה כמה שיותר
באמת, לא צריך להכין טקסט מסוים. דברי ממש מהלב, לא מאיזה טקסט שהכנת. תבכי אפילו באמצע, שתראה כמה זה חשוב לך. כמה שהמפקדים שלך נראים קשוחים, הם גם בני אדם עם לב ורגשות וגם לבנאדם הכי אדיש בעולם יש לב ורגשות. באמת שאין לך מה להפסיד.
רק דבר אחד-אל תתחילי לעשות בעיות ובלאגן, זה רק יגרום להם לא להוציא אותך, ולהזכירך אין חובה להוציא אותך לאזכרה של אחד שהוא לא בן משפחה מדרגה ראשונה, כך שבלחיצת כפתור הם משאירים אותך בבסיס.

המון הצלחה, שמח לעזור, ויש לי הרגשה שתצליחי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר