לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 09:25
  שירן לוי... שירן לוי... אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.05
ענבל שלום...

בוקר טוב...
ניסיתי להיכנס לספר שלך כבר כמה פעמים והורדתי את הקובץ אך הוא הגיע לי בג'יבריש ולא הצלחתי לשנות אותו לעברית לכן אין לי אפשרות אחרת לדעת פרטים על השוגרים אלא רק ממך...אז אם תוכלי בבקשה לענות לי על השאלות ששאלתי אותך באימייל...
. בקשר לתזונה אמרת שאת נותנת להם ביצה קשה 1 ביום...את נותנת להם את כל הביצה או רק חלק מסוים בה ? צריך לחתוך להם את האוכל לגודל מסוים ? מבחינת הפירות והירקות...איזה ירקות ופירות מותר ? וכשאת אומרת "דגנים" לאיזה סוג את מתכוונת ? קראתי שאפשר לתת להם אוכל יבש של חתולים...איך קוראים לו ? והאם זה יכול להיות תחליף לתולעי קמח ולחרקים ? אם תוכלי לפרט יותר...
ציינת שהם אוכלים גם חרקים ותולעי קמח..בחנות רגילה לא מוכרים אותם אז את מכירה במקרה בית גידול קרוב באיזור חיפה שאוכל לקנות משם ? או שאפשר לתת להם סוג של בשר או עוף אחר במקום החרקים והתולעי קמח ?
ובקשר לשאלה שלך אני קונה זכר ונקבה בוגרים כבני שנה כי אני נורא רוצה שיביאו לי גורים...אין לי בעיה במשך היום לשחרר אותם בחדר שלי כשהחדר נעול כמובן שלא יברחו...אז ככה שהם יוכלו להשתולל ולהינות...כשהם מתרגלים אלי ואני שמה אותם עלי אסור לצאת איתם אחורה נכון כי הם יכולים לברוח או שהם ממושמעים ?
ההיריון עצמו מלכלך ומסובך ? האם אני צריכה לעזור בזמן ההיריון או לא ?
אני נורא מצטערת על כל השאלות...מקווה שתביני אותי אני פשוט רוצה שהכל ילך חלק ולא תהיה איזו בעיה כי זו חיה מאוד עדינה ואני נורא רוצה להשקיע בה ושתהיה רק מאושרת אצלי...
תודה רבה רבה ענבלו'ש !!!!
בהערכה שירן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 10:39
  עינבל והחיות עינבל והחיות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שוגרים-שאלות ותשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירן לוי... שמתחילה ב "ענבל שלום..."

היי שירן
(עינבל עם י' בבקשה (: )
את הקובץ לא ניתן להוריד אלא רק לפתוח אם הוא לא נפתח צרי קשר באתר עם ד"ר שור דרך "כתבו אלינו" או "כתבו לנו" מה שמפיע שם. בכל מקרה תוכלי תמיד לחזור ולקרוא בו שוב באתר.
התשובות לשאלות שלך מופיעות כבר ב "שוגרים-תשובות ושאלות"
כמובן שאענה על כל שאלה נוספת- שלחי אותה כתגובה לאותו אשכול כדי שכל החברים בפורום יוכלו להפיק תועלת מהמידע.
כל טוב לך חמודה

תוכים- אילוף ופתרון בעיות התנהגות
סיוע לאוכלוסיות מיוחדות בעזרת בע"ח
אילוף כלבים וחינוך גורים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר