לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2006, 14:54
צלמית המשתמש של נרקיסית
  נרקיסית נרקיסית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל נרקיסית
בעיה ו4 שאלות בקשר לUBUNTU

טוב אז מו שכתבתי כבר מקודם אני ממש חדשה בכל העניין...אז אני קצת לא מבינה כמה דברים.
1..זה סוג של בעיה אני חושבת.. כשאני כותבת בטרמינל משהו שצריך אחר כך לכתוב סיסמה אז אני לא מצליחה לכתוב את הסיסמה כי המקשים לא מגיבים רק כשאני לוחצת אנטר ואז מבקשים ממני לכתוב שוב את הסיסמה כי מה שהקשתי לא נכון...אבל בעצם אני לא מצליחה להקיש כלום...אם מישהו יודע מה עושים עם זה בבקשה תעזרו...
2...שאלה ....לפי מה שהבנתי בלינוקס לא צריך אנטי וירוס והפייר וול הוא בגרעין של המערכת...
אבל במצב של שיתוף קבצים.....או במצב שיש אנשים שמשתמשים במחשב למטרה של גלישה באתרים מוקפקים......גם במצב כזה אנטי וירוס מיותר?
ואם לא אז איזה אנטי וירוס טוב שעובד על המערכת ואם יש חינמיים ..?
3... לא ממש הבנתי את העניין עם התקיות בכל זאת אי אפשר להתעלם שההכרות הראשונה שלי עם המחשב הייתה דרך ווינדוס אז אני לא מבינה את העניין איפה שומרים דברים כמו תמונות שירים וכל השאר כו שהיה בווינדוס שזה היה בעצם "מסמכים שלי" ....
4....אם אני מורידה מעטפת מהאתר של גנום המערכת לבד מחליטה איפה היא תשמור את הקובץ או שאני צריכה להחליט...ואם אני דריכה להחליט אז איפה בדרך כלל נשמרים הדברים האלה
5....ענייין התחזוקה...צריך לעשות את כל הפעולות שעשינו בווינדוס כדי שיעבוד בצורה נומאלית? ...כמו כל המסמכים שהיו נשמרים והם היו מיותרים....ותיקון + ניקוי הרגסטרי למרות שהבניתי שבלוניקס אני רגסטרי (אני לא בטוחה שאני כובת הכון את המילה)

סורי... אם אני מעלה שאלות שכבר חפרו עליהם......אבל בכל זאת אם אפר תעזרו לי...

הדברים הטובים בחיים הם בלתי חוקיים בלתי מוסרים או משמינים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2006, 13:48
  isoTop isoTop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נרקיסית שמתחילה ב "בעיה ו4 שאלות בקשר לUBUNTU"

1. זה לא באג, אלא פיצ'ר, אני משער שהסיבה לזה כדי שלא ידעו את אורך הסיסמה שלך, אם מישהו מציץ לך מבעד לכתף לדוגמה, הקלידי את הסיסמה שלך ולחצי אנטר.
2. אין צורך באנטי-וירוס, אפשר להשתמש בכלים שונים כדי לתפעל את הפיירוול(אני מכיר את firestarter לדוגמה), יכול להיות שלאובונטו יש איזה כלי מובנה לשליטה עליו.
3. לכל משתמש יש תיקיית בית, שם את שם את הקבצים השלך, אתה יכולה ליצור שם תיקייה של מסמכים וליצור קיצור דרך, שיעבוד בכל המערכת, כך שהגישה אליו תיהיה בקלות במקום לעבור בין כל המערכת(מומלץ מאוד!).
4. אנא תחדדי את השאלה, כשאתה שואלת על מעטפת את מתכוון לערכת נושא(theme)? או לתסריט מעטפת(shell script,bash script).
5. תחזוק המערכת הוא רק הרצת עדכונים שוטפים דרך המנהל חבילות של אובונטו, לפעמים בתוכנות שעדיין לא מוכנות לשימוש שוטף(כמו XGL למשל) יש צרך בהגדרות ידניות והיכרות מעמיקה יותר עם המערכת, אבל למשתמש הפשוט אין צורך חוץ מעדכן המערכת.

נ.ב גם אצל אחותי מותקן אובונטו, ואני כמעט לא נוגע לה במערכת חוץ מעדכונים, כי היא סתם מתעלמת מהאיקון, וגם את העדכונים אני לא מבצע לעתים תכופות מידי.

בשורה התחתונה, אם זה עובד לא לגעת בזה(מעבר למה שצריך).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר