לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2006, 11:12
צלמית המשתמש של Sagi-i
  משתמש זכר Sagi-i Sagi-i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Sagi-i שלח הודעה דרך MSN אל Sagi-i Facebook profile
מחפש להשתדרג דרגה במצלמה- זקוק לעזרה ויעוץ

שלום לכולם,
אז אני יתחיל בזה שאני חובב צילום זה זמן רב, אך אף פעם לא הייתה לי את היכולת הכספית להשתדרג ברמות של המצלמות וכו'..
כיום יש ברשותי מצלמת אולימפוס דגם C-450, רגילה, משפחתית, ששימשה אותי יפה במשך שנתיים לערך, בלי שום בעיות ותקלות למניהם
אך בגלל שנכנסתי עם הזמן יותר עמוק לתחום הצילום ויותר סיקרן אותי ודחף אותי להשיג תוצאות יותר טובות של תמונות, ואחרי הרבה הרבה מחשבה אם אני בכלל יכול להרשות לעצמי, החלטתי להתקדם ולהשתדרג למצלמה בדרגה אחת למעלה.
ניסיתי לערוך חיפוש בפורום על בחירת מצלמה, אך לא הצלחתי למקד את עצמי על משהו ספיציפי שיתאים לי, ובגלל זה אני פונה כאן לעזרתכם.

אני מחפש מצלמה כמו שאמרתי, דרגה אחת או אפילו שניים מעל מה שיש לי, התקציב שאני יכול להרשות לעצמי עוד בסביבות ה 2000-2500 שקל.
אני יודע שזה לא תקציב גדול עד לרמה מקצוענית, אבל אני מקווה שזה יספיק כדי להתקדם ממה שיש לי למשהו יותר רציני.
אז מה אני בעצם מחפש?
מצלמה עם פיקסלים של 5-7, אין לי צורך ביותר.
אני צריך גם מצלמה עם מהירות תריס די גבוהה עד כמה שאפשר (אני יותר מתכוון לזה שאני מצלם אז לוקח כמה שפחות זמן עד שהמצלמה חוזרת למצב צילום נוסף ופחות משתהה עם הצילום, מקווה שזה מהירות תריס ולא צמצם, אני עדיין קצת חלש במושגים האלה)
אני מחפש מצלמה עם זום טוב עד כמה שניתן, שלא יהרוס את התמונה בזום חזק
שוב, לא מחפש מצלמה שתהיה לי משקפת, אבל שכן תוכל להגיע למרחק סביר ומספיק למטרת הצילומים שלי (לא משהו רציני, אלה חובבני משהו, ממוצע).
מצלמה אמינה ולא מסובכת מדי לתפעול.
סוללות- או נטענות או רגילות, לא משנה, רק שאם יהיה נטענות לפחות שיהיו חזקות ולא יגמרו אחרי חצי דקה.
אפשרות לעדשות- אפשרי בהתאם למחיר, אבל לא לחוץ על זה כרגע (שוב, עוד כסף שכרגע אין לי ממש- אין מה לעשות- חייל)
ממ זהו בעיקרון
אשמח אם תוכלו לעזור לי עם מיקוד על דגמים של חברות מסוימות (עדיפות לקנון, ניקון, אולימפוס וכל החברות האלה)

תודה רבה למי שיוכל לעזור לי, ומצטער על הסיפור
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://d-spot.co.il/forum/style_emoticons/default/tongue.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://d-spot.co.il/forum/style_images/1/p_online.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2006, 13:18
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sagi-i שמתחילה ב "מחפש להשתדרג דרגה במצלמה- זקוק לעזרה ויעוץ"

אז נתחיל בהתחלה
מהירות תריס וצמצם הם שני מושגים שקשורים לצילום תמונה אחת ספציפית, הם נוגעים לכמות האור הנכנס,לזמן שהוא יכנס ולעוד כמה פרמטרים שונים.
כשאתה רוצה שהזמן בין תמונה לתמונה יהיה קטן,אתה מדבר על קצב צילום, וזה בכלל לא קשור לתריס ולצמצם.
סוללות אצבע נטענות לא מגיעות עם המצלמה, ככה שהחוזק שלהן, זמן הטעינה והזמן בו הם יחזיקו מעמד תלוי בכמה כסף תשקיע בקניית סוללות נטענות.

במצלמות המקצועיות יותר,ה DSLR, המצלמה מגיעה עם סוללות ליטיום נטענות,אבל תכף נגיע להמלצה שלי,למה לא לקנות DSLR כרגע.
דבר אחרון זום, אתה מבקש מצלמה עם זום מצד אחד ומדבר על עדשות מצד שני. במצלמות ה DSRL, העדשה נפרדת מהצלמה וניתנת להחלפה, כך שלכל עדשה יש את היעוד הביצועים והיכולות שלה.
בעוד במצלמות שאין DSLR העדשה היא חלק אינטגרלי מהמצלמה והיא לא ניתנת להחלפה.
בשני המקרים העדשה היא זו שאחראית על הזום, אם כי כשאתה קונה מצלמת P&S הכל בא כחבילה ואין לך אפשרות לבחור.
ועכשיו למצלמה, התקציב שלך הוא יפה, אבל לא מתאים לרכישת DSLR, מצלמה כזו, בצורתה הבסיסית ביותר עולה 4000 שקל לפחות, וזה רק מתחיל בזה.
ישנן מצלמות דמויי SLR מצויינות, שיתאימו לך גם מבחינת העדשות המצויינות שלהן, שיש להן גם יכולת זום גבוהה,גם צד רחב יחסית וגם מאקרו טוב, הן יותר מהירות מהמצלמות הקטנות והזולות של ה 1000 שקל, דוגמת ה קנון A620, והאפשרויות הידניות שלהן מצויינות.
מצלמות כאלה יכולות להיות למשל ה קנון S3IS שהיא בסביבות התקציב שלך
או למשל הפוג'י S9500 שהיא מעט יקרה יותר (תלחץ על ה S9500 בשביל להגיע לקישור)
מקווה שעזרתי מספיק

ישן 02-09-2006, 15:57
צלמית המשתמש של Sagi-i
  משתמש זכר Sagi-i Sagi-i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Sagi-i שלח הודעה דרך MSN אל Sagi-i Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sagi-i שמתחילה ב "מחפש להשתדרג דרגה במצלמה- זקוק לעזרה ויעוץ"

תוך השוואה קצרה בזאפ ראיתי שהמחיר הנמוך ביותר של ה D50 הוא בערך 2850-3000 שקל לגוף.
ככה שאין כזה הבדל במחיר בין זה לבין הפוג'י אם ככה.

הקנון נראית לי מאוד מאוד נחמדה ועונה על הצרכים הבסיסים ביותר שלי, במחיר טוב ומתאים (סביבות ה 2000 שקל)
השאלה אם כבר לא כדאי להשקיע עוד טיפה ולקחת את ה D50 שקראתי עליה המון תגובות, אבל אף תשובה לא ממש ענתה לי על השאלה האם המצלמה הזו זו השקעה אחת שתספק אותי לטווח זמן מסוים עד שאני יוכל להרשות לעצמי להתרחב בנושא של עדשות והכל, או שמצלמת הבסיס מחייבת מיידי עוד אביזרים אי אלו ואחרים כדי להראות תוצאות, מה שלפי מה שהבנתי ממך בפוג'י ובקנון אין צורך בכך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר