לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 20:53
  pitbull363 pitbull363 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
שאלה לגבי גאמא וממ"ס

טוב, דבר ראשון, עשיתי חיפוש לפני ששלחתי את הנושא הזה, גם פה וגם בעוד -פורומים, קראתי הרבה על הנושא ועדיין יש לי כמה שאלות.

לפני כחודש קיבלתי מכתב ונדרשתי למלא שאלון באינטרנט, [שאלון כללי לכל חמ"ן]
מיליתי את השאלון ועברתי לשלב של המבחנים הראשוניים בפרוייקט גאמא.
עשיתי את המבחנים ולאחר זמן מה קיבלתי טלפון והודיעו לי שעברתי את המבחנים הראשוניים ושאני צריך להגיע ל"בית אליהו" לראיון מקצועי [עדיין הכל סובב סביב גאמא]
הראיון הלך די גרוע, אמרתי די הרבה שטויות והייתי בטוח שאני לא עובר.
בכל מקרה נכנסתי היום לאתר של אמ"ן . ושם מעל השאלון הכללי [שכבר שלחתי], ראיתי עוד שאלון שמתואר כ "ראיון ממס", כאשר אני לוחץ על זה, מופיע בפניי שאלון בפורמט PDF, זאת אומרת אני יכול פשוט לקרוא את השאלות אבל לא לענות עליהן וכמובן לא לשלוח את השאלון.
לפי מה שהבנתי ממ"ס זהו המסלול העיקרי בגאמא, עכשיו מתעוררת אצלי שאלה:
אף אחד לא אמר לי באופן ישיר שעברתי את הראיון המקצועי, אבל עדיין מופיע בפניי השאלון הזה של ממ"ס, זה מעיד על כך שעברתי את שלב הראיון המקצועי? או שזה פשוט משהו במקביל?
ובמידה שעברתי את הראיון המקצועי אז ניתן לומר שכבר התקבלתי לגאמא? [כי תחקיר בטחוני זה לא בעייה]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 06:16
  pitbull363 pitbull363 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pitbull363 שמתחילה ב "שאלה לגבי גאמא וממ"ס"

אני אנסח את השאלה בצורה יותר פשוטה:
דבר ראשון, השאלה מופנית רק למי שמכיר את שיטת המיונים של גאמא וכבר עבר זאת [או נפסל באמצע].
זה הולך ככה:
---שאלון כללי באינטרנט
---גאמא שולחים מכתב ובו כתוב להגיע ל"בית השריון" למבחנים ראשוניים. יש שם מבחן אמריקאי ומבחן תכנות מעשי.
---במידה ועוברים את הסעיף הקודם [מבחנים ראשוניים], גאמא שולחים מכתב, או מתקשרים ואומרים להגיע ל"בית אליהו" על מנת לעבור ראיון אישי מקצועי.
---רוב האנשים נפסלים בסעיף הקודם [ראיון אישי]. אבל במידה שכ-ן עברתי את הראיון האישי, מה הלאה? לפי מה שאני קראתי פה ובעוד מקומות יש תחקיר בטחוני, אבל אצלי זה לא ככה
אצלי פתאום מופיע באתר שלהם "ראיון ממס" ויש שם כל מיני שאלות שאני צריך למלא.[בנוגע למחשבים בעיקר]
אז השאלה שלי היא האם אצל כולם זה ככה? ועל מה זה מצביע שמופיע אצלי ה"ראיון ממס" הזה?
ישן 05-09-2006, 12:38
צלמית המשתמש של !G@d
  !G@d !G@d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי pitbull363 שמתחילה ב "אני אנסח את השאלה בצורה יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pitbull363
זה הולך ככה:
---שאלון כללי באינטרנט
---גאמא שולחים מכתב ובו כתוב להגיע ל"בית השריון" למבחנים ראשוניים. יש שם מבחן אמריקאי ומבחן תכנות מעשי.
---במידה ועוברים את הסעיף הקודם [מבחנים ראשוניים], גאמא שולחים מכתב, או מתקשרים ואומרים להגיע ל"בית אליהו" על מנת לעבור ראיון אישי מקצועי.
---רוב האנשים נפסלים בסעיף הקודם [ראיון אישי]. אבל במידה שכ-ן עברתי את הראיון האישי, מה הלאה? לפי מה שאני קראתי פה ובעוד מקומות יש תחקיר בטחוני, אבל אצלי זה לא ככה

יש לי שאלה בקשר לזמנים...אני מוזמן למבחנים ראשוניים בבית השיריון בעוד שבוע.
במידה ואני יעבור את המבחנים, תוך כמה זמן אני יקבל את המכתב המודיע לי על ראיון אישי, וכמה זמן לפני הראיון עצמו אני מקבל אותו?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר