לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 18:21
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SpiritKK שמתחילה ב "אתה מטעה. אין לך ניסיון ביובל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SpiritKK
אתה מטעה. אין לך ניסיון ביובל עילם. אתה יכול להמליץ על עמית, אתה לא יכול לפסול מסגרת אחרת.

ובכן, כדי שלא יגידו שאני מטעה, אני אפרט:
באימון ניסיון שם, לא דע איך זה אצלך אבל פה זה היה שכונה. אני גם מכיר אנשים שהיו שם וגם בעמית לכושר ואמרו שעדיף עמית לכושר...
בתאכלס כל אחד יעשה מה שבא לו ומה שחשוב זה העובדה שנמצאים במסגרת ולא המסגרת עצמה.
שים לב שהדגשתי את המילה דעתי, בידיוק כדי להעביר את המסר הזה. זאת דעתי האישית וזכותי לדבוק בה.. אנשים אחרים יכולים לחשוב אחרת וזה בסדר גמור אם הם יכתבו את זה פה, כולל אותך. אם נראה לך שמגיע לאדם שפתח את הנושא לקבל תשובה שונה עפ"י דעתך, תן לו אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 22:51
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי SpiritKK שמתחילה ב "א. המחירים לשנה החדשה עוד לא..."

אתה מתאמן ביובל עילם נכון??

תגיד לי...יש בחורים נורמליים שמה??כי לפי הפלאייר הזה שקיבלתי הבייתה כל אחד שמה נראה רמבו...ואני דוגרי מחלים מפציעה(בתהליך החלמה עדיין) ובוא נגיד שבשלושה- ארבעה חודשים האחרונים לא רצתי...הלכתי רק למכון כושר בלי ריצות(הוראות מהרופא לצערי).
בגלל הסיבות הללו אני מפחד ממש שאני לא אשתלב...כל אחד בתמונה וגם באתר של יובל עילם נראה כאילו הרגע סים מסלול של סיירת מטכ"ל...ריבועים בכל פינה בגוף...באמת אני רציתי לראות איזה ילד שמנמנן רץ גם...

תכלס אני די מפחד מהקטע הזה....אם אתה יכול לשנות לי קצת את החשיבה בקטע הזה אני אשמח...
אולי אתה כן ראית אנשים נורמליים בקבוצה

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר