לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2006, 14:32
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
צילום שתכלה שנה וקללותיה...

שתכלה שנה וקללותיה ולא נדע עוד ראש ממשלה שקרן שחצן יהיר וסלפן "לוקח אחריות"
שמפיל את כולם ועל כולם אבל הכי חשוב "הוא לוקח אחריות"

שתכלה שנה וקללותיה ולא נדע שר בטחון שלא יודע מה "נפל עליו"

שתכלה שנה וקללותיה שיהיה לנו שר אוצר "את מרוקאית" תעסי מסהו לאכול ותבואי" - אין בך בושה? שעדיין כולנו כוססים ציפורנים לדעת מתיי הוא מעביר את "המידע שיש לו " ליועץ......

שתכלה שנה וקללותיה שצחי הנגבי לא יתפס על שקר רמאות סידור ג'ובים שקרים חמדנות .

שתכלה שנה וקללותיה שדליה איציק לא תתפס שנה הבאה עם כמה כסף סבן "תרם לה".

שתכלה שנה וקללותיה שבראון ידע מתיי להפסיק לדבר ( אלוהים בקשה כל כך קטנה תעזור לנו ).

שתכלה שנה וקללותיה שחלוץ השנה יהיה מספיק אמיץ לקום ולהביט בעיניים של החיילים ולומר חברים חשבתי שאני יודע טעיתי ואני נושא באחריות לא כמו ראש הממשלה ( אצבע לפה ).
שיקום ויגיד חברים אני יודע ואני מבין שאני לא יכול להוביל אני מבין - אני מותיר אותכם לטובים ממני השנה הזאת.

שתכלה שנה וקללותיה והלוואי יהיו לנו שופטים עליך ישראל שידעו לתת לעם את הדין והכבוד במשפט הצדק שיעשו,ולא יסדרו "ג'וב לחברים" ולא יהיה בית משפט של קבוצה אחת ....

שתכלה שנה וקללותיה שהנשיא יביט לגילה בעיניים ויגיד לה "הלכתי לרעות בשדות זרים מחילה
אישתי מחילה "....מחילה מכולם עם יקר חטאתי עמי חטאתי...

שתכלה שנה וקללותיה שברק יגאול את העם הזה ממנו ויבין כי לעולם לעולם לעולם לעולם הוא לא יכול לחזור להנהיג את העם הכאוב הזה .שתכלה שנה וקללותיה וידע ברק להביט לכל אם יהודי דרוזית ולומר לה סליחה טעיתי שהפקרתי אותכם שתכלה שנה וקללותיה ואלוהים משה רבנו ישו מוחמד או מי שיושב שם ישמע את תפילתי זעקתי לשמיים ויגאול אותנו מאנשים כמוך ברק .
שתכלה שנה וקללותיה ולא יהיה לנו עוד ראש ממשלה פחדן שבורח מכל דבר ( ראה ערך לבנון )

שתכלה שנה וקללותיה וחיים רמון ימצא לעצמו מישהי לאחר שהתגרש ולא יואשם במיזמוז חפוז .

שתכלה שנה וקללותיה שביבי תדע להיות משענת לעם הזה ולא לגלגל עיניים שוב ושוב ושוב ...
וכולי תקוה שתדע להיות אכן רועה לעם הזה ולא מקצץ הזקנים והחולים.

שתכלה שנה וקללותיה שתבין סילבן כי לעולם לא תוכל להיות ראש ממשלה ותתחיל להפנים את זה שלא תעלב ותעלם לנו כמו דוד לוי ....ראה הוזהרת ...

שתכלה שנה וקללותיה שנדע כל אחד ואחד מאיתנו להבין ולדעת שאנחנו צריכים להכות על חטא ולבקש סליחה מחילה וזעקה לשמיים מכל המגורשים של גוש קטיף שאלוהים ידע לסלק אותם מהחלומות שלי מהדמעות שיש לי שאני רואה אותם שאני לא מסוגל לראות בחורה עם מטפחת לראשה ואדם חובש כיפה סרוגה מבלי שאתחיל לחשוב כמה פגענו בהם .
ליבי ליבי איתכם אחי רעיי חבריי אוהב אותכם ומחילה מחילה ליבי מבקש ממכם וזועק לשמיים שתפילתי תתקבל.

שתכלה שנה וקללותיה ולא נדע צער ולא תהיה האבל שורה בבית יהודי ולא נדע לבוא ולבשר על מות ילדים צעירים בגלל טעיות של "מנהיגים"...

שתכלה שנה וקללותיה שתדעו שכל אדם שהניף את ידו לגירוש יהודים תשימו לב מה קרה לו היום ....

שתכלה שנה וקללותיה שהתקשורת שעשתה מהכתום כתם ....כתם לדורות.
ושהלוואי תדעו להכות על חטא ותשלמו בשניפ הקרובות על מעלליכם.

שתכלה שנה וקללותיה שנדע להביא את גלעד שליט אהוד גולדווסר אלדד רגב ואת הנווט :היקר רון ארד ואת הנעדר : גיא חבר

ואת נעדרי סולטן יעקב :
יהודה כץ
צבי פלדמן
זכריה באומל
ה' יגן בעדם ויתיר מאסרם במהרה

שתכלה שנה וקללותיה ותאמינו לי אני אוהב אותכם .....שנה טובה לכם ולמשפחה ואהב ואהב אותכם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר