לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2006, 10:01
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
הודעה חשובה על החוק של ה-2 אנשים ברכב!

שלום לכולכם
ראשית כל, אדגיש את הנתונים הבאים:
יש לי רשיון לטרקטור שנתיים ו-10 חודש, רשיון לאוטו פרטי יש לי שנה וחצי בדיוק.

אתמול רצינו לצאת אני ועוד 4 חברים שלי. כמובן שיש לי את החוק שאסור לי לסוע מעל 2 אנשים, או שלא?
שבוע לפני, חבר שלי יצא עם אוטו מלא, גם הוא עם החוק של ה-2 אנשים, אבל עם רשיון לטרקטור. שוטר עצר אותו, ראה שהוא נהג חדש, ואמר לו "צא עכשיו, אני מחרים לך את האוטו, אסור לך להסיע אוטו מלא".
אחרי שהוא קלט שיש לו רשיון לטרקטור, הוא פתאום אומר "אה, יש לך לטרקטור, ניצלת אחרת הייתי מחרים לך את האוטו".
אני לא השתכנעתי מההסבר הזה, ובאותו זמן התקשרתי למשטרת התנועה ברמת הגולן, שם אני גר.
ביקשתי מהמוקד שם שישאלו את המש"ק תנועה עם החוק הזה. המש"ק תנועה קבע חד משמעית שהרשיון לטרקטור לא תופס.
שאלתי אותו איך זה יכול להיות, והבאתי לו את הדוגמא של חבר שלי מלפני שבוע.
הוא אמר שבסה"כ זו הייתה פירצה קטנה בחוק שהחזיק מעמד נורא מעט זמן, ושיש שוטרים שפשוט לא מעודכנים לגבי החוקים, ושמה לעשות, גם שוטרים בני אדם וגם הם טועים. הוא אמר שלפי החוק, והוא יודע את החוק, לא טרקטור ולא אופנוע פוטר אותך ממלווה או מרשה לך להסיע אוטו מלא.
הזכרתי לו גם את העובדה שרשום באתר של משרד הרישוי שאין לי הגבלה של נוסעים, והוא אמר שזו טעות של משרד הרישוי.

הבאתי את הדוגמא הזו כדי להזהיר אתכם מפני דברים כאלה, ודעו לכם שהחוק הזה מבוטל. לי בכל מקרה נגמר הנהג חדש עוד חצי שנה, ועד אז לא אסיע אוטו מלא. זה לא שווה את הסיכון אם תשאלו אותי, בטח לא אם עד עכשיו החזקתי ויש לי עוד חצי שנה.

מה אתם אומרים???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר