לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 16:48
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
וסתם ככה זה לא מפריע לך שהוא עוזר לאויב בזמן מלחמה ?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הוא מחויב לקבל ולפעול בהתאם לחוות דעתה של היועצת המשפטית לכנסת"

כן כן גם עזרה משפטית היא עזרה, זה לא עושה לך משהו כשאזרח במדינתך ה"ישראלית" שכביכול לפי השקפותיך הוא אזרח בעל חובות וזכויות שוות בוחר לצדד באירגון טרור רצחני המייצג אידאולוגיה נאצית? כלום? רק "באם לא ייענה לדרישותיו של היועמ"ש יש להעמידו לדין ע"פ החוק"? זהו? זה לא שורף לך שום פיוז שיושב אוכל חינם בכנסת, מריווח על חשבונך 40 אלף לחודש, נהנה ממעמד ח"כ המייצג את אזרחי ישראל, ומשם משתין עליך בקשת ומצודד באויבים הגרועים של מדינת ישראל בעודשכמה עשרות ק"מ משם חיילי צה"ל מוסרים נפשם במלחמה באותם אנשים מכובדים ושומרי אמות מוסר אנושיות הנקראים חמאסניקים על מנת להגן עליך ועל שאר אזרחי מדינת ישראל? לא? בכלל?

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 12-09-2006 בשעה 16:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 17:06
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
יא ואראדי!!! תעזרו לי!!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי קבע זאת - אתה ?"

אני תולש את השערות ולא מבין מאיפה זה בא! או שאתה תמים כמו תינוק בן שנה וחצי או שאתה יותר דביל מזוג נעלי קרוקס, אני לא רואה איך בן אדם נורמאלי יכול לפרש מצב כזה אחרת, קוראים לזה נקיטת עמדה, כשאתה ח"כ מכובד עאלק שלא חסר לו שקל ואתה הולך בניגוד לחוק הקיים האוסר על כפילות עבודה ויוצא מגדרך כדי לייצג אירגון טרור אתה נוקט עמדה בעדו יש מבין??? זה נקרא הצהרה דני, הצ-ה-רה בחילוק להברות ה-צ-ה-ר-ה אתה מבין? כשאתה שייך לתנועה שהיא השלוחה של האחים המוסלמים בפלסטין 48 אתה מן הסתם לא שונה בדיעותיך מהשלוחה של פלסטין 67, מבין? כשאתה מייצג מישהו בבית משפט לא משיקולי רווח, לא מתאוות בצע, וכנגד לחוק האוסר עליך לבצע בדיוק את המהלך הזה כשאתה יודע שתיפסל מראש וכשאתה מצהיר על זה מעל כל במה אפשרית אתה בעצם מבצע ספין בו אתה מכריז אני תומך בדרכיו ודיעותיו של X ולכן אני פה כדי להצהיר על זה קלטת?
מבין? בבקשה תגיד שכן.

ישן 13-09-2006, 06:10
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מי שבינינו איננו מבין זה רק אתה-לעניות דעתי קביעות מוחלטות הן קביעות החוק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "יא ואראדי!!! תעזרו לי!!!"

ולא קביעה של הדיוטות - שאין להם כל מושג וקובעים את עמדתם על פי מסרי התקשורת ומראה עיניהם בלבד.

פרשנות זה דבר לגיטימי וכל אחד יכול לפרשן על פי דרכו ומצפונו - קביעה מוחלטת היא אך ורק בידי שלטונות החוק. זה כל כך קשה לך להבין.

נקיטת עמדה עדין איננה מעידה על בגידה ו/או פעולה כנגד המדינה.

באשר לכפילות עבודה - כפי הניראה שמרוב עוורונך לא שמת לב להתייחסותי. בפירוש כתבתי שעליו לכבד את החלטת היועצת המשפטית של הכנסת ואם לא יש לטפל בו בהתאם לחוק. אם עבורך זוהי נקיטת עמדה בעדו - אז אין לי מה לאמר לגבי כושר ההבנה והניתוח שלך של דברים.

כל עוד התנועה אליו משתייך כל אזרח ישראלי, איננה פסולה על פי החוק - זכותו.
לפי סגנון כתיבתך גם אתה תומך בתנועות קיצוניות, אשר על פי דעתי עסויות ל"הפיל את מדינת ישראל אל הקרשים" - אז מה ? כל עוד הפעולות והדעות והכוונות אינן סותרות את החוק אין כל מניעה שתחזיק בהן.

פעולת ח"כ כנגד החוק - נקבעה. העובדה שהוא פועל למען שחרורם איננו מעיד על תמיכה בכלל דעותיהם. היא מוכיחה שבעיניו המאסר לא היה ראוי.

אותך קלטתי - בניגוד אליך שקליטתך לגבי תמיכתי בכיבוד החוק משובשת עד היסוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר