לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2006, 21:04
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DevioN שמתחילה ב "שלום קניתי כנרית אני צריך כמה עצות"

אוי כנרית?? חחח היא לא שרה למה קנית?? רק כנר עושה תקולות הנעימים האלה..
לדעתי תחליף..
בכל מקרה זה אחת הציפורים הרגישות שאני מכיר היו לי כבר יותק משש כאלה מכל הסוגים..
פשוט כולם מתו מסיבה כזאת או אחרת..
הם רגשים בטירוף לטמפרטורה זה בטוח ואוהבים שמש כל עוד יש נצל ושים אותה בשמש.. אבל תזהר שלא תבוא עליה ישר או שיהיה לה בכלוב גם מחסה קטן מהשמש..
אני יודע שאמבטיה קטנה מומלצת ויש ויטמינים אני קניתי כל מני שמוסיפים צבע וכו..
הם אוהבים את הצהוב של הביצה בתור ביצה קשה (נראה לי זה חלמון)
אממ וצריך לנקות להם את הכלוב שלא ימשוך חרקים כי הם רגישים לכל זה למשל:
את שלי עקצו יתושים ברגליים והיה סיוט לתפוס אותו ולמרוח לו משחה כל בוקר (עד שהוא מת בוקר אחד בלי סיבה ברורה)מממ אם שלך מתנפח סימן שקר לו..
תכניס אותה למקום חמים תזכור שהטמפ גוף שלהם במצב הנורמאלי נעה בין 40-42 לא כמו אצלנו ככה שלהם דרוש יותר חום..

שכחתי לציין הם רגישים למשבי רוח חזקים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2006, 23:36
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
כרים הם נאוד עדינים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DevioN שמתחילה ב "שלום קניתי כנרית אני צריך כמה עצות"

לא מומלץ לשחק איתה עם הידיים לא כדאי לגעת בה ביכלל
כידוע לע פעם היו לי מעל 50 כרים ...והם מאוד חברותיים אפשר להרים אותם ולשחק איתם הם לא תוקפים או מפחדים אבל לא כדאי הם מאוד עדיהנים כמו שאמרתי ןרתוי לגדל זכר כי הנקבות לא "שרות" כמו הזכרים שהם יודעים לישרוק חבל על הזמן קנר צריך שהמקום של הכלוב יהיה ליד חלון כך שהוא תמיד יהיה מחובר לזמן של הטבע שלא תהיה שמש ישירה על הכלוב אלה שהכלוב יהיה בצל אבל האיזור שלו יהיה מואר מאור שמש ובד"כ הם מתנפחים שקר להם או שהם ישנים הם מיתנפחים
וקנרים אוהבים מאוד תאנים זה מאוד בריא להם! ותן לה גם שיהיה באוכל שלה זרעי ניגר תבקש מהמוכר זרעי ניגר (זה זרעים שחורים) שמיועד לקנרים צריך לשים את הניגר ביחד עם האוכל הרגיל שלה..
מישהו כאן אמר "ויטמין" שעושה צבע דבר ראשון זה לא ויטמין אלה חומר שמכיל פיגמנטים שנותנים את זה לקנרים במים שלהם והחומר הזה בצבע אדום ושהכנר שותה מהמים הוא גם שותה ביחד עם המים את החומר הזה והחומר הזה ביכלל לא מומלץ הוא רעיל! ומסכן את הכנר אם לא תיתן לו בכמות שצריך הוא עלול לאבד את חייו! ה"חומר" הזה גורם לקנר להיות בצבע אדמדם כזה כאילו שהקנר יהיה מסוג כנר אדום יש סוג של כנר כזה ביכלל לא מומלץ! וצריך ליגזוז להם את הציפורניים זה חובה כי אם לא תיגזוז את הציפורניים הם יהיו ממש ארוכות עד שהכנר המסכן לא יצליח לעמוד טוב ויהיה לו פצעים ברגליים אם אתה רוצה ליגזור ציפורניים לכנר כדאי שתיתייעץ עם מישהו שמומחה בזה כי אפשר ליגרום לדימום ללא הפסקה עד מוות! אז זהירות ושיהיה לך בהצלחה איתה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר