לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2006, 15:52
  Alon:] Alon:] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
בעיה ב- #C - מישהו מוכן להסביר לי מה לא נכון בקוד הזה??

שלום לכם ושנה

אממ נתנו לנו לרשום תרגיל שהמשתמש מכניס מספר תלת ספרתי
ומספר והפלט הוא כמה פעמים מופיע המספר שהוא הכניס במספר התלת ספרתי..!
רשמתי את הקוד הבא:

קוד:
using System; class Alon { public static void Main() { int tnumber, number, achadot, asarot, meot; Console.WriteLine("enter number between 100-999"); tnumber = int.Parse(Console.ReadLine()); Console.WriteLine("enter a number"); number = int.Parse(Console.ReadLine()); achadot = tnumber % 10; asarot = tnumber % 100 / 10; meot = tnumber / 100; // אם המספר לא מופיע if (achadot != number) // אם המספר לא מופיע { if (asarot != number) { if (meot != number) { Console.WriteLine("0"); } } } // אם המספר מופיע פעם אחת if (achadot == number) //רק אם אחדות שווה למספר { if (asarot != number) { if (meot != number) { Console.WriteLine("1"); } } } if (asarot == number) // רק אם עשרות שווה למספר { if (achadot != number) { if (meot != number) { Console.WriteLine("1"); } } } if (meot == number) //רק אם מאות שווה למספר { if (asarot != number) { if (achadot != number) { Console.WriteLine("1"); } } } // אם המספר מופיע פעמיים if (achadot==asarot==number) // אם המספר מופיע באחדות ובעשרות { if (meot!=number) { Console.WriteLine("2"); } } if (achadot==meot==number) // אם המספר מופיע באחדות ובמאות { if (asarot!=number) { Console.WriteLine("2"); } } if (asarot==meot==number) // אם המספר מופיע בעשרות ובמאות { if (achadot!=number) { Console.WriteLine("2"); } } // אם המספר מופיע שלוש פעמים if (achadot==asarot==meot==number) { Console.WriteLine("3"); } Console.Read(); } }

אני לא מבין מה לא טוב בזה!!
מי שמבין ובא לו לעזור לי למצוא את הטעות שלי אז.. אממ.. תודה..!
חח שיהיה חג שמח ונטול שאלות מעצבנות..! :-\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 16:39
צלמית המשתמש של zeliran
  zeliran zeliran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל zeliran
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Alon:] שמתחילה ב "כן.. והדרך היא.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alon:]
שמע אני רק התחלתי ללמוד #C בביצפר..
ואין לי עוד את כל הידע [כמו שבטח כבר הבנת..]
אז אם תוכל לרשום לי את הדרך זה יהיה ממש נחמד..!

היגיון אף פעם לא מזיק. תחשוב על זה בצורה הזאת: אם היו נותנים לך את אותו התרגיל, רק שמדובר במספר עד 100,000 ... אתה יודע תנאים היית צריך לכתוב בשביל להגיע לתוצאה? הרבה. זה גם מטעה.. וזאת הסיבה שהתבלבלת
בגלל זה תמיד יש איזשהיא דרך יותר חכמה לפתור את הסיפורים האלו,

קוד:
int num1 = int.Parse(Console.ReadLine()); int num2 = int.Parse(Console.ReadLine()); int achadot = num1 % 10; int asarot = num1 % 100 / 10; int meot = num1 / 100; int counter = 0; if(num2 == achadot) counter++; if(num2 == asarot) counter++; if(num2 == meot) counter++; Console.Write(counter); Console.Read();

נערך לאחרונה ע"י zeliran בתאריך 23-09-2006 בשעה 16:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר