לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2006, 19:35
  THE STYLIST THE STYLIST אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
למבוגרים בלבד טרנספר לערבים

רשמתי את מה שרשמתי אחרי שקראתי את הכתבה על אפי איתם שקורא לטרנספר לערבים ואני מראש לא מצטער אם פגעתי במישהו...

יש לי כמה דברים שאני חייב לומר דברים שיושבים לי על הלב וזה בדיוק מה שאני מרגיש אלו דברים קשים אבל אמיתיים לגמרי:
אני מחכה לרגע שבו תסתלקו כבר מהמדינה שלנו ששונאת אתכם כל כך אתם לא רצויים פה תבינו כבר זוהי בראש ובראשונה מדינת היהודים אחר כך היא דמוקרטיה האינטרס המובהק של המדינה הזאת ושל רוב תושביה היהודים הוא לדאוג לעצמם אנחנו לא צריכים לא אמורים ולא רוצים לדאוג לכם ששונאים את האדמה הזאת ואותנו אתם ברובכם חלאות רוצחים זבלים ושפלים, שהורסים את המדינה, לכו תקימו לכם מדינה בפלסטין ותיעלמו לנו כבר מהחיים אני מאחל לכם ששם תצליחו ותשגשגו אולי שמה עם האחים שלכם יהיה לכם יותר טוב תבינו כבר אתם הסרטן של המדינה אתם כמו עלוקה מוצצת דם.
אולי באמת הגיע הזמן שנפסיק להתייחס אליכם ברחמנות כאשר אתם יורקים לנו בפרצוף למדינת ישראל אין זמן אין כסף ואין רצון לטפל בכם ובבעיות שלכם הרי מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר אל רחמנים!
אני מבקש מכל הציבור היהודי שבאמת אוהב את המדינה שלו ושיש לו ראש על הכתפיים שיפתח את העיניים ויראה כבר ויבין מה קורה פה אין מנוס ואין ברירה הגיע הזמן לפעול ואחד כמו אפי איתם צריך להיות ראש ממשלה אנחנו לא צריכים איזה אוהב שלום או פחדן אופטימי שינהיג אותנו, אנחנו צריכים מנהיג פטריוטי, מציאותי, שידע שאנחנו נלחמים כאן על הקיום שלנו ואין מה לעשות זה או אנחנו או הם, א-י-ן פ-ה מ-ק-ו-ם ל-ד-ו ק-י-ו-ם אנחנו צריכים להחליט אם אנחנו רוצים להתערבב איתם, להתבולל ובסופו של דבר להיעלם לתוך ההמון הרע הזה שרוצה להשמיד אותנו ושהוא מקיף אותנו מכל עבר זה הרבה יותר קל לו! צעקת היהודים צריכה להישמע! ממשלת ישראל חייבת לתפוס פיקוד ולהילחם בחוזקה בנגע הזה שהורס אותנו לאט לאט אבל ביעילות.
המדינה הזאת שייכת לנו ואסור לנו לוותר על המקום היחיד שבו אמור להיות ביטחון ליהודים, מקום מקלט והגנה מכל אויבינו בעולם! הביטחון הזה מתחיל להתערער ואם לא נפעל במהרה להשיבו עתידנו בספק! מדינה זו צריכה להכיל בתוכה יהודים אוהבי ציון! מדינה שבה הערך היהודי יהיה העליון! מדינה בה יהודי מושיט יד ליהודי וכאשר נגיע למצב בוא נחנו חזקים מספיק והקרע בעם בעזרת השם יתאחה אז נוכל להתחיל לדאוג לבעיותיהם של הזרים והאחרים אבל לא לפני שנטפל בבעיותינו שלנו!
המדינה הזאת צריכה לעשות שינוי רציני בהחלטות שלה ולהחליט החלטות חותכות גם אם זה יעלה לנו ביוקר בהתחלה ויהיה קשה והמצב יהיה גרוע אבל זאתי כמו שאומרים תהיה ירידה לשם עלייה.
כל זה יקרה כאשר נצא מבועת האופוריה השוררת בארץ וניתן כל מה שאפשר לצבא שלנו, נחזק אותו ונתמוך בו בכל פעולותיו, ניתן לו את חופש הפעולה הנחוץ ואת המוראליות - תנו לצה"ל לנצח! רק אחרי מלחמת חורמה בשונאינו הערבים נגיע למצב הרצוי בו מדינתנו תהפוך למאוחדת ולחזקה מתמיד. השינוי הזה צריך להתחיל בכל אחד ואחד מאיתנו ובהבעת תמיכתנו, תפגינו! תגיבו! בואו לא נלך פעם נוספת כצאן לטבח! לא ניתן לאף אחד לפגוע בנו יותר! לא ניכנע ולא נוותר! הפעם אנחנו ננצח! בעזרת כל יהודי ויהודי במדינה הזאת ובעזת השם הרשע ימוגר מארצנו ורק אז אולי הם יתחילו למלמל על שלום...
תמיד יהיו את אלה שיגידו שיש כאלה שחפים מפשע ושהם בסך הכל רוצים לחיות פה בשקט וזה אולי באמת נכון אבל אין מה לעשות מה יותר חשוב לכם? הביטחון של הילדים הקטנים שלנו ושל חיילינו? או חייהם של העם הזר הזה? זו החלטה כואבת, גסה, לא שגרתית, מפחידה וקשה, החלטה שעושה יסורי מצפון, החלטה שכואבת בלב אבל הכאב הוא גדול פי מיליון כאשר שומעים בחדשות שחייל נהרג בהיתקלות עם מחבלים או על פיגוע במרכז תל אביב עדיף לכם זה עסק שנראה מלוכלך אבל לאורך כל הדרך אסור לנו לשכוח שאנחנו מדברים כאן על הקיום שלנו ועל המדינה ש-ל-נ-ו !
עדיף לחיות עם הידיעה הזאת שסילקנו גם חפים מפשע ילדים וזקנים מאשר לא לחיות בכלל!
מה אתם אומרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2006, 20:12
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
לא,לא ועוד הפעם לא!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THE STYLIST שמתחילה ב "טרנספר לערבים"

דבר ראשון תרשו לי להבהיר משהו: אני לא שמאלני, אני מחזיק בדעות שאפשר לשייך אותן לימין קיצוני אבל אני מאמין שבעיה מסובכת כזאת אי אפשר לפתור סתם כך. אתה לא יכול סתם להיכנס בכל העולם הערבי ולחשוב ששום דבר לא ייקרה, אתה צריך הצדקות, הזדמנויות שיאפשרו לך לגרום לעולם להכיר בתקיפות. וכמו כן לאן חשבת שתוכל להעביר את הפלשתינאים? העולם הערבי (איראן היא אינה מדינה ערבית) לא משתגע על הפלשתינאים, ועכשיו כמובן תבוא השאלה: אז למה הם תומכים בהם? התשובה היא שהם צריכים לדאוג שישראל תישאר שק החבטות של העם הקטן והטיפש הזה שכל עוד יסופק לו כסף לנשק לא יתחיל לשאול שאלות בקשר למה מדינות ערב לא מפעילות כוח צבאי נגד ישראל. לא רק זה , העולם הערבי ובעיקר מדינות המפרץ רוצות שארה"ב או ישראל יפציצו את תוכנית הגרעין של איראן בגלל שהן יודעות שאחרי שהטירוף האיראני יהרוס אותנו הוא יפנה אליהן, על כל המדינות הסוניות, עקב החלום של האיראנים על הקמת מדינה מוסלמית אחת שתאחד את כל המדינות המוסלמיות. אז אני, ורוב העם היהודי, מבקשים ממך שתפתח גם אתה את העיניים קצת יותר פתוח ותבין שאנחנו רק חלק במאבק גדול יותר שמתחולל בעולם הערבי ושאם אנחנו רוצים להבטיח את קיומנו, נצתרך להמציא משהו קצת יותר ריאליסטי מ"טרנספר לערבים"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר