לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2006, 17:54
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
חבר, אתה חייב להשתמש בסימני פיסוק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "לשקר להורים"

על שגיאות הכתיב עוד ניתן להתגבר, עם זה אין לי בעיה, אבל פה פסיק, שם נקודה, והכול יהיה מובן יותר.

לעניין האשכול: מה אתה חושב, האם לדעתך זה שווה את זה? האם אתה מוכן לשקר להורים שלך על מנת להגן עליהם, או שאתה מוכן להסתכן ביחסים "חורקים" איתם ובלבד שתהיה אמיתי איתם.

אני לא אמליץ לך מה לעשות, אם לשקר או לא משום שזה תלוי בך ובהוריך. לעיתים יש מקרים שעדיף להסתיר את הפרטים מההורים או "לשפץ" אותם. גם אני עשיתי זאת וגם אחי עושה זאת עכשיו.
יש דברים שאני יודע שאני יכול לספר לאבא שלי אבל לא לאמא שלי משום שהתגובות שלה יהיו היסטריות. יש לי חבר שהתגובות של שני הוריו היסטוריות וחסרות פרופרוציה.
כל מקרה לגופו, ושוב, אלו הם שיקולים שלך בלבד. אני לא אקח אחריות על המלצה על דרך התנהגות עם הוריך.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-09-2006 בשעה 17:56. סיבה: הגהה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2006, 11:36
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
אצלי זה היה מסובך יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "לשקר להורים"

דווקא בגלל שאת תחילת שירותי עשיתי בעורף, ועקב השיוך החילי שלי והתפקיד, ההורים בכלל לא ציפו (כי לא הכירו) שאחשף לסכנה כלשהי. אז לך תספר להם מתי שנופל פצמ"ר על שבעה חיילים שלך ("גובניקים" אלעק) או כשקצין וחבר חוטף כדור מצלף לידך, לך ספר להם על שש-שמונה שעות חילוץ כלים שעולים על מטענים חמישים מטר מהבתים של רפיח, או ששכבת שכבת כמו אידיוט בעבודה על גג עמדה או מוצב שהתופצץ , ועוד וכו'.
אז אני לא אומר לשקר, אבל לא לנדב מידע יותר מידי. הכל רגיל, עובדים, לא אין בעיות, כן זה קרה אבל לא הייתי שם, אני לא מתעסק בדברים כאלה... הבנתם את הקטע.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 15-09-2006 בשעה 11:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר