לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2006, 14:58
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי strt שמתחילה ב "תוכל לפרט במקצת על המקרה שלך?"

אמממ... זה הסיפור שלי בכללי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%F6#post1294151

בכל מקרה בנוגע לתוכן הטופס 55. עדיף לכתוב בקצרה, אבל סיבות הגיוניות ומוצקות. דברים שאנשים ירצו לשמוע, לדוגמא אל תכתוב שאתה רוצה להחליף תפקיד כי אתה שונא להיות מד"כ או נמאס לך להיות מ"צ. אלא תכתוב שאתה מעוניין לעשות תפקיד יותר משמעותי ובעל חשיבות גבוהה יותר. תנסה לכתוב כמה שיותר דברים חיוביים על עצמך, כמו מוטיבציה גבוהה לשרת בצה"ל, אוליי תציין גם שאתה מעוניין לחתום קבע.... דברים בסיגנון הזה. את הטופס כפי שנאמר מגישים דרך המש"קית ת"ש. והמפקד האישי שלך (מ"פ) יכול להמליץ על העברה שלך או לא (עדיף שתהיה המלצה שלו, דבר איתו לפני הגשת הטופס). כנ"ל לגבי המב"ס.
ו.... אל תפסיק לנג'ס בנוגע למעבר...
ובתקווה תצליח לעבור.
בכל מקרה לאן אתה רוצה לעבור?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2006, 16:45
  strt strt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.06
...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "אמממ... זה הסיפור שלי..."

מבחינת קרבי לא נראה לי שיאשרו לי בגלל הקה"ס שמונע ממני לשרת בקרבי.אך אם לא קרבי אז תפקיד בחיל התקשוב שמתעסק במחשבים.הבנתי שאם אני ארצה לעבור לתפקיד שדורש קורס יהיה לי יותר קשה לעבור,אז אני מניח שכדאי לבקש תפקיד שאינו דורש קורס.
אם למשל אני משתמש בסיבות שבגללן פסלו אותי מקרבי ושמשפיעות על תפקודי כחייל במשטרה צבאית כדוגמת אופי מופנם{מתעסקים הרבה בחיל עם אנשים וזה גורם בעל השפעה מירבית},זה יתרום יותר.
אם תוכל, להציג כיצד ניסחת את הטופס.
בנוסף,למדתי בתיכון מתמטיקה 5 יחידות[95],פיסיקה 5יחידות[92],כימיה 5 יחידות[97] ואנגלית 5 יחידות[95], ואני מעוניין לנצל את הידע בתפקיד הזה.האם נתון זה עם השפעה רבה?

תודה

נערך לאחרונה ע"י strt בתאריך 15-09-2006 בשעה 17:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר