לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2006, 15:36
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "איזה כרטיס טלויזיה יותר טוב מהחברה Hauppauge?"

150 - כרטיס הכולל קידוד בחומרה של MPEG2. הפענוח נעשה בתוכנה.
350 - כרטיס הכולל קידוד + פענוח בחומרה.
500 - שני 150 בכרטיס אחד.

אם המחשב שלך לא מאוד ישן ומאוד חלש, ה150 מספיק בהחלט.

לגבי הIR BLASTER - הוא בעצם מעביר ערוצים בממיר (יס או הוט - לא משנה) באופן אוטומטי. כלומר, אם העברת ערוץ בתוכנה שבה אתה צופה בטלוויזיה הוא מעביר לך את הערוץ בממיר כך שלא יהיה לך צורך בשלט של יס (או הוט - מה שיש לך).

לכל אחד מהכרטיסים הללו יש גירסת MCE - גירסה זו באה עם שלט המותאם לשליטה על הWINDOWS MEDIA CENTER וכן הכרטיס מגיע עם רדיו מובנה. גירסה זו יותר יקרה מהגירסה הרגילה ומיותרת אלא אם אתה חייב להשתמש בWINDOWS MEDIA CENTER ושום תוכנה אחרת (יש המון ומעולות) לא באה בחשבון או לחילופין אם אתה חייב רדיו.

השלט המצורף שולט על חלק מהתוכנות במחשב ורמת העיקרון בעזרת תוכנה חיצונית כמו גירדר אתה יכול לשלוט על המחשב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2006, 12:48
צלמית המשתמש של קרמריקה

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "ושלט רגיל מגיע עם החבילה הרגילה בלי ה mce"

גם ה150 יכול לעשות LIVE PAUSE (או בשם ה"מקצועי": time shifter).
אין שום הבדל בין מה שאתה יכול לעשות עם ה150 לבין מה שאתה יכול לעשות עם ה350 - ההבדל הוא בעומס על המחשב ושניהם מגיעים עם הIR BLASTER.

טווח הקליטה של השלט הוא בערך כמו שלט של טלוויזיה, את המקלט של השלט אתה מחבר עם כבל מצורף לכרטיס עצמו ושם אותו איפה שאתה רוצה.

האיכות היא טובה - קצת פחות טובה מחיבור ישיר של ממיר לטלוויזיה. אין לך מה להשתמש במקודד כמו DIVX מכיוון שהקידוד הוא בכרטיס עצמו והוא לMPEG2, יש תוכנות שהופכות את ההקלטות אוטומטית לDIVX בשעות שנוח לך.

לגבי המחשב שלך - זה בערך המינימום שאפשר להסתדר איתו עם 150 - אז כל עוד אתה לא עושה דברים מאוד כבדים בזמן ההקלטות אז יהיה בסדר עם ה150 ואין צורך ב350.
ישן 03-09-2006, 19:32
צלמית המשתמש של קרמריקה

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "תודה רבה על הכל אבל יש לי עוד שאלה אחת קטנה"

כתבתי לך הודעה מאוד מאוד ארוכה ואז האתר נפל.. אז הפעם אני אעשה את זה בקיצור אבל תבדוק בפרטי יש לך שם משהו שמאוד יעזור לך.

בכדי להקליט משני ערוצים שונים במקביל אתה צריך שני כרטיסים (או לחילופין את ה500 שכפי שאמרתי הוא שני 150 באחד) וכמובן שני ממירים שונים.
ההקלטה מאוד נוחה ויכולה להתבצע או בכיוון ידני של ערוץ ושעה (כמו בוידאו של פעם) או בצורה הרבה יותר נוחה דרך לוח משדרים (שמורידים מהאינטרנט לתוכנה - גם זה יכול להיעשות אוטומטית) ואז פשוט בוחרים בלוח משדרים הזה את הסרט או סדרה שרוצים להקליט.
הכרטיס עובד טוב מאוד עם מדיה סנטר (חוץ מהשלט והIR BLASTER מהדגם הרגיל, השלט והIR מדגם הMCE עובדים איתו טוב מאוד).

שוב, תבדוק בפרטי.
ישן 06-09-2006, 10:24
  gold dragon gold dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
תודה רבה על התמיכה ועל האתר המעולה שהבאת לי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "כתבתי לך הודעה מאוד מאוד..."

ותודה על הכל בכללי.

אני מצטער אבל יש לי עוד כמה שאלות:
1. האם הכרטיס מגיע עם ערכת כבלים מהממיר לטלויזיה וכו' הבנתי גם כן שאין לו יציאה של s-video
על הכרטיס עצמו. איזה סוגי כבלים כדי לקנות איתו ואיך כדי לחבר בצורה טובה עם ממיר וגם בלי ממיר.
2. מה זאת אומרת פענוח על תוכנה אני יודע שזה אומר שזה מחשב את הפענוח על המחשב ולא על הכרטיס מה שלא הבנתי הוא עד כמה זה מפריע אם אני מקליט משהו ותוכנה חזקה עובדת ברקע כמו למשל סריקת וירוסים או ספאמים או מאחה דיסק וכו'. האם זה יכול להרוס את ההקלטה לגמרי.
3. כמו כן שמעתי שיש ירידה באיכות האם זה משמעותי מאוד וכמו כן שמעתי שהכרטיס לפעמים משחק עם האיכות כלומר כל פעם משנה את עצמו?
4. האם יש לך עוד כרטיסים להמליץ עליהם כי אני מתלבט בין זה לכרטיס של plextor שיש לו מקודד Divx והוא גם חיצוני מה שאומר שנראה לי שהוא גם מפענח וגם מקודד. ומה יותר טוב כרטיס חיצוני או כרטיס פנימי כמו כן הבנתי שהכרטיס 150 עובד לרוב בכל התוכנות המדיה סאנטר למינהם.
5. האם הכרטיס 150 יכול להתחבר ללוין (כלומר צלחת פרטית על גג הבית) לא יס.
6. ועוד שאלה שממשיכה כאילו את שאלה 3 ברגע שאני עושה live pause לאיזה buffer הוא מכניס את כל ההקלטה ועד כמה זמן הוא יכול לעשות את זה. ואם אני יכול לעשות live pause ולעבור לראות ערוץ אחר בנתיים ולחזור אחר כך לראות את מה שראיתי קודם. (כלומר נגיד אם אני רואה משחק כדורגל וזה נופל דווקא על האלופה באיזה שהוא שלב אני רוצה להפסיק את זה ולראות את האלופה ואחר כך לחזור למשחק) מקווה שהבנת.

אשמח אם תענה לי על השאלות האלו כי הבנתי שאתה מבין בתחום מאוד אתה עובד בזה או משהו?

נערך לאחרונה ע"י gold dragon בתאריך 06-09-2006 בשעה 10:30.
ישן 06-09-2006, 11:44

מצטער שהפצצתי אותך בשאלות אבל יש לי עוד כמה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "תודה רבה על התמיכה ועל האתר המעולה שהבאת לי"

1
מה ההבדל בין שני המודלים האלה ואיך אני יודע בכלל איזה מודל אני רוכש?.
Model numbers

model 01063: WinTV-PVR-150 MCE-Kit with PAL cable TV tuner, hardware MPEG encoder, FM radio and Media Center remote control

model 01044: WinTV-PVR-150 MCE board with PAL cable TV tuner, hardware MPEG encoder and FM radio receiver
* נלקח מהאתר של היצרן
.
2. ועוד שאלה למה הקיט של מיקרוסופט מיקר כל כך ומה בא בחבילה הרגילה בלי הקיט של מיקרוסופט.
3. השורות האלו מתוך האתר של היצרן אומרות שאם אני אני מקליט משהו אני לא יכול לראות ערוץ אחר בכלל רק אם יש לי שני כרטיסים ומה קורה אם אני מתקין כרטיס של 350 למשל ביחד איתו שזה כולל גם פענוח וקידוד וההוא רק קידוד.
Use up to two WinTV-PVR-150's in a Media Center 2005 system:. Watch one TV
channel while recording another by installing two WinTV-PVR-150's in a Media Center system. If you already have a Media Center system with a Hauppauge WinTV-PVR, you can add a second WinTV-PVR-150 (any model).

נערך לאחרונה ע"י gold dragon בתאריך 06-09-2006 בשעה 11:58.
ישן 06-09-2006, 14:28
צלמית המשתמש של קרמריקה

באמת הפצצה אני אנסה לענות...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "מצטער שהפצצתי אותך בשאלות אבל יש לי עוד כמה"

פוסט ראשון:
1. למיטב ידיעתי הוא לא מגיע עם שום כבלים, אבל כן יש לו כניסת S-VIDEO
2. פענוח תוכנה זה אומר שהמחשב שלך אחראי ל"תרגום" המידע שמגיע מהממיר למשהו שניתן לראות במחשב. בניגוד לקידוד בתוכנה, פענוח תוכנה לא לוקח הרבה משאבי מערכת והמחשב שלך אמור להסתדר עם זה ללא קושי גם כאשר תוכנות אחרות רצות. סתם הערה: מאחה דיסק לא יכול לרוץ בזמן זה מאחר ואתה כל הזמן כותב לHD כאשר אתה צופה.
3. עם הגדרות נכונות האיכות קרובה לאיכות של חיבור ישיר ממיר לTV, זה לא זה בדיוק אבל מספיק קרוב. אצלי אין בעיות של "משחקים" עם האיכות.
4. כרטיס פנימי תמיד עדיף בשל מהירות העברת הנתונים בין הכרטיס למעבד. זה שהוא חיצוני לא אומר שהוא מפענח בחומרה וכנראה שהוא לא. הכרטיס המומלץ הוא PVR 150 כמעט בכל המקרים.
5. לא ישירות - רק דרך ממיר כלשהו (אתה יכול לחבר לכרטיס כל מה שאתה יכול לחבר לטלוויזיה רגילה)
6. זה יהיה כמו להקליט שני ערוצים במקביל ולכן לא אפשרי כל עוד אתה עם כרטיס אחד.

פוסט שני:
1. ההבדל בין המודלים הוא קריטי. הראשון שרשמת הוא המודל המומלץ והוא כולל שלט וIR BLASTER מותאמים לעבוד עם MEDIA CENTER. השני פשוט מגיע ללא שלט וללא BLASTER
כשאתה רוכש בחנות או באינטרנט אתה צריך לוודא שדובר במודל הנכון. או לחילופין ללכת על הרגיל שיעבוד לך עם כל תוכנה אחרת חוץ מMEDIA CENTER והוא כולל שלט וBLASTER.
2. עניתי על זה ב1.
3. ה350 אמור לעבוד עם ה150. לא יכול לומר לך את זה בוודאות. תשאל את השאלה הזו באתר שנתתי לך.
ישן 07-09-2006, 09:37

תודה רבה אבל לא עניתה לי על השאלות האלו
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "למה רק שאלות קטנות גם על גדולות אני יודע לענות..."

עוד כמה שאלות קטנות ברשותך.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "באמת הפצצה אני אנסה לענות..."
1. איזה כבלים אני צריך לקנות איתו אם אני מחובר לhot אנלוגית (כלומר ללא ממיר).אבל כבלים טובים לא דפוקים?
2. כמה תופס בערך הקלטה של שעה על ההרדיסק באיכות טובה/סבירה. כלומר ככה אני אדע כמה מקום לשריין בהרדיסק. כמו כן הבנתי שהוא כל שניה דוגם 2 עד 8 מגה בכל הקלטה ככה כתוב באתר יצרן.

נ.ב אתה יכול לרשום לי את הפירוט של המחשב שלך כלומר פנטיום זיכרון וכו' כך אני אוכל להשוות עם המחשב שלי ולראות אם המחשב שלי בסדר איתו פחות או יותר אני לא רוצה לקנות ולהתבאס אתה מבין בגלל זה אני שואל מלא שאלות לפני הקניה ואתה עוזר לי מאוד תודה רבה לך שוב פעם.
ישן 15-09-2006, 20:07

ברשותך יש לי עוד כמה שאלות.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "עם FLYVIDEO אפשר כי זה קידוד..."

1. כאשר אני עושה live pause השאלה איפה הוא שומר את המידע ולכמה זמן. אני אתן דוגמא למשל עשיתי live pause והלכתי לעשות משהו שגוזל ממני זמן רב (מקווה שהבנת את השאלה). ויש לי עוד שאלה בהקשר של השאלה הזאת - האם אפשר להגיד לו שאת ה live pause יאחסן על איזה מקום בהרדיסק?
2. ומה זה הנתונים האלו מאיזה אתר מכירות "כרטיסי ה - PVR של Hauppauge ,פועלים עד רוחב פס מקסימלי של 12MBit/s ברזולציה של 720*576" מה אומר ה 12 מגה ביט ואם הרזולוציה הזאת טובה לי למה אני עובד עם רזולציה גבוהה מזה בהרבה משמע האיכות תהיה לא טובה לא או שיראו חלק מאוד.
3. הבנתי גם שהכרטיס יכול לברור את הפרסומות, כלומר שאפשר לדלג על פרסומות ככה כתוב באתר המכירות הזה או שלא הבנתי נכון. אנא הסבר לי אני אשמח מאוד.
4. כמו כן הבנתי שזה גם כרטיס עריכה משמע אפשר לחבר את את הוידאו לכרטיס ולשמור את זה על המחשב ובאיזה איכות זה יוצא בערך איכות טובה?
http://www.shalmon-cs.com/shop/Prod...p?productid=248

תודה רבה.
ישן 16-09-2006, 17:41

אני נורא מצטער על זה שאני באמת לא מאגד הכל הפוסט אחד
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי kouliben1 שמתחילה ב "למה לא לרכז את כל השאלות..."

וזאת משום שאני כל הזמן נזכר בשאלות. כשאני אהיה בטוח במאה אחוז אני אקנה אותו אם ברצונכם לעזור תעזרו אם לא אני לא יכול להכריח אותכם אבל אני אומר שוב תודה על העזרה שנתתם לי עד כה ואני מאמין שתתנו עוד. ואני מודה לכם על כך.

ועכשיו, מה זה בורר פרסומות בתוכנה הבנתי שזה מפענח קוד מסויים תוך כדי הקלטה לא? איך זה עובד בעצם? האם אני צריך להתקין תוכנה מסוימת האם הוינדוס מאדיה סאנטר מספיק בשביל זה האם זה יושב על הכרטיס אני באמת לא יודע כלום על זה באמת לא סתם אני שואל אני פשוט לא רוצה לקנות ובסוף להתבאס.

שאלה שנייה מה ההבדל בין הכרטיס 250 ל 150 ודרך אגב לא מצאתי בכלל אתר שמוכר את ה 250 ואני גם לא יודע למה.

שוב תודה רבה. ומקווה שתענו לי תודה.
ישן 16-09-2006, 18:28
  kouliben1 kouliben1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "אני נורא מצטער על זה שאני באמת לא מאגד הכל הפוסט אחד"

אין בעייה כמובן לשאול ואענה ברצון על מה שאני יודע, רק כדאי לחפש גם לבד מידע (כמו שכולנו כאן למדנו..) זה מועיל יותר (לך) להבין מאשר לנסות להבין הכל בשאלות ותשובות אין סופיות. חיפוש על הכרטיס ב
hometheater.co.il למשל יביא לך הרבה תוצאות

לגבי שאלתך כשאתה צופה בשידור חי התוכנה (כזו שתומכת בזה) מתחילה להקליט תמיד ככה שנוצר באפר שמאפשר לך להפסיק את השידור חי ואז להמשיך מההקלטה.
ה-250 יש לו רדיו אם אני לא טועה והוא לא נמכר כמעט, בארץ בכל אופן.
לא הייתי ממליץ לקנות מחו"ל בגלל הבדלי פורמטים והמחיר בארץ לא שונה בהרבה מאירופה
את שלי רכשתי ב- DIGITIZE.CO.IL

נערך לאחרונה ע"י kouliben1 בתאריך 16-09-2006 בשעה 18:32.
ישן 16-09-2006, 18:33

תן לי לתקן אותך גם ל 150 יש רדיו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי kouliben1 שמתחילה ב "אין בעייה כמובן לשאול ואענה..."

וחיפשתי באתר הזה קרמיקה נתן לי אותו (תודה רבה לו וגם לך אתר מעולה)
כמו כן באתר הזה חיפשתי על הכרטיס ולא מצאתי שום מילה על הפרסומות כלום גורניש בגלל זה אני שואל חיפשתי עם בגוגל באנגלית וגם בעברית אני לא סתם שואל.

אולי אני אנסח את השאלה שלי יותר טוב בקשר לפרסומות.
כשאתה מקליט משהו מערוץ 2 אתה מקליט עם פרסומות ואחרי זה מדלג או מוחק עם איזה תוכנת עריכה?
או שיש לך תוכנה מסוימת שהיא בוררת את הפרסומות וישר כבר לא מקליטה אותם אני הבנתי שיש אות מסוים סיגנל מסוים ברמת הקוד שמפענח ע"י הכרטיס או תוכנה אני לא יודע לכן אני שואל שבורר את הפרסומות דבר כזה יעיל מאוד מכיוון, שההקלטה יוצאת עם פחות מידע על ההרדיסק מה שמאפשר להגדיל איכות ויתרה מזאת להנות מהקלטה ללא פרסומות.

ולפי מה שהבנתי ה 150 זה יצור זול כזה של ה 250 ויש ל 150 רדיו חשוב להדגיש את זה אפילו באתר יצרן כתוב נראה לך שאני אקנה בלי רדיו אני מוכן לשים עוד 100 ואפילו יותר כדי שהכל יהיה קומפלט בלי בעיות כדי שאני לא אתבאס בגלל זה אני גם מבלבל פה לאנשים את המוח ועל כך הסליחה שלי וההתנצלות.
תודה רבה.

נערך לאחרונה ע"י gold dragon בתאריך 16-09-2006 בשעה 18:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר