לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2006, 22:31
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NTL שמתחילה ב "אפשר יותר פרטים אם זה לא חסוי..."

את הרעיון של ביצוע מארב במעבר צר הכרחי ואז לפגוע בראשון ובאחרון המציא האדם הקדמון בבואו לצוד ממותות.

אז כן, זה בוצע בכל המלחמות מאז ראשית ההיסטוריה, וגם במלחמת לבנון.

כמובן שהקרב הראשון שעולה לי בזיכרון זה הקרב בסולטאן יעקוב, ובמלחמה הזו הקרב בסלוקי. זה לא חייב להיות מעבר צר בין הרים כדי שתקיעת הטנק הראשון יתקע את כל השיירה.

ואגב דמיון בין הקרב בסולטן יעקב וקרב הסלוקי - הקרב בסולטאן יעקוב יזכר תמיד כאחד הקרבות הקשים באותה מלחמה, והוא יצא לדרך למרות שהיה ידוע שהפסקת האש תכנס לתוקפה בתוך מס' שעות. נשמע מוכר ? http://www.tip.co.il/news.asp?which=israel&id=198

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 18-09-2006 בשעה 22:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2006, 17:13
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NTL שמתחילה ב "שאלה לבוגרי מלחמת לבנון ראשונה"

גם לאחר המלחמה כשעלו למוצבים בלבנון נכנסו הרי בשיירות והיו תקיפות היו נועלים כמו שהיה תציפתן בחלק האחורי של המשאית שהיה אמור לראות את הנ"ט ולהגיד לצוות לקפוץ החוצה הם היו אמורים להתפזר זוגות זוגות בצידי הדרך... אה ולמשאיות האלה שהובילו את החיילים שחכתי את שמם דלתות הקבינה של הנהג היו נפתחות רק מבחוץ אז היו כאלה שאחראים לפתוח לנהג ולמפקד שישבו מקדימה ... ובעקרון עשו את ה 5 ק"מ הראשונים עם אורות (נראה לי 5 קמ ראשונים) על 80 או משו כזה אחכ בלי אורות נסעו על 20 קמש... וזה מה שאני יודע בערך
עריכה: אה נכון קוראים לזה ספארי קראתי קצת תגובות מעל ולא חושב שזה בטחון שדה היה כתוב על זה ... ואני מאמין שהנוהל הוא בכל העולם לצאת מהרכב גם האמריקאים בעירק שהתקיפו אותם היו קופצים החוצה ובכלל הגיונית זאת הדרך הכי טובה שיהיה לך סיכוי להינצל

אה ובגלל הסכנה הזאתי השיירות שעלו ללבנון היו נוסעות בלילות חשוכים וללא ליווי של נגמשים עד כמה שידוע לי והדחפורים D9 בעיקר היה פותח צירים וכאלה כדי שיהיו פנויים ממטענים כמה ימים לפני שהשיירה הייתה אמורה לעבור...

נערך לאחרונה ע"י E1tan בתאריך 19-09-2006 בשעה 17:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר