לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 17:37
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
העיקר הכיפה...ערסים מטומטמים.

ערב יום כיפור, כמו הרבה אנשים יצאתי עם חברים לעשות סיבוב באזור (הקריות. הגענו לצומת צבר מי שמכיר יודע, צומת מרכזית בקריות. מרחוק ראינו אורות של לפחות 3 ניידות ואז כשהגענו היו שם איזה 300-400 ערסים מגיל 12 עד 20. לא הבנתי בהתחלה מה יש לעשות שם עד שהקורבן הראשון הגיע. אוטו שניסה לנסוע צפונה על כביש חיפה עכו, קיבל מטח אבנים שפיצץ לו את כל השמשות.
הוא היה הראשון אחריו היו עוד עשרות. מן הסתם מי שנוסע ביום כיפור לא נוסע בשביל הכיף, היו בין המכוניות הסעות של רופאים ואחיות לבתי חולים. אבל הערסים המטומטמים, כולם לבשו כיפות, הכבדים היו עם כיפות סעדו, זרקו אבנים כמו פלשטינים מתוסכלים. השוטרים לידם לא עושים כלום, ההפך הם ברחו משם, וכשהביאו שוטרי נוער גם הם קיבלו אבנים.

קיצר, היה אקשן שם חח...אבל קורע אותי שהאנשים הכ"כ שומרי יום כיפור האלה, חובשי כיפות עאלק, מזיינים למכוניות את הצורה ורבים מכות בין לבין אם אין מכונית שעוברת..פשוט עם מטומטם.

עוד חוויות מסעירות מיום כיפור?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2006, 20:45
  The Rotter The Rotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל The Rotter
חחחחחחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "העיקר הכיפה...ערסים מטומטמים."

יום כיפור הזה התחיל כמו כול כיפור.
כמה דקות לפני כניסת כיפור אני ואבא
שלי בדרך לבית הכנסת. (אני גר ליד הצומת ובית הכנסת
ברחוב בהתחלה של פלמח למי שמכיר ככה שאנחנו עוברים
את הצומת בדרך לבית הכנסת).
אז עברנו שמה ואמרתי לו שבטח שאנחנו ניצא
מהתפילה כל הרחבה של הצומת תהיה מלאה באבנים.
(כמו שנים שעברו).
(למי שלא מכיר בכיכר יש שמה במרכז מין משולשים כאלה
שכל אחד מהם מלא באבנים).
בחזרה אני מתפלא ואני רואה שאין אבנים.
משהו כמו שעה אחר כך שאני מגיע לצומת סתם לשבת שם
כי לא הצלחתי להירדם (דודה שלי ונספחם היו שם...)
ואז אני רואה את כמויות הארסים והמשטרה עושה שם סיוריים....
(בלי לשכוח את האמבולנסים....)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=02%2F12%2F2007&end_date=02%2F12%2F2010&-=.jpg]

ישן 02-10-2006, 21:09
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
תופעה ישנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "העיקר הכיפה...ערסים מטומטמים."

אתמול יצאתי אל הכביש הראשי כדי לפגוש חברים וברחוב היציאה מהשכונה היו בערך 60 (בלי הגזמה) ערסים צעצוע לצד הכבדים יותר... על הכביש עצמו שכבו להם איזה שלושה תמרורים, ספסל ועוד עמוד תאורה שהם הצליחו למוטט.
כל רצונם היה לזרוק אבנים על מכוניות שעוברות... כיפה על הראש אבל להתפלל בבית הכנסת לא טוב מספיק בשבילם, הם צריכים לאכוף את רצונו של אלוהים ישירות כשליחיו עלי אדמות...
בקיצור כל רכב שעבר חטף אבן... ומדובר על לבני מדרכה, זה לא מצחיק בכלל. אחת כמעט חדרה שמשה.
אשכרה ערבים. בכלל כשהלכתי נסעו שני ילדים לידי, הסתכלו אלי ואז אחד פנה לחבר שלו ואמר לו "אל ג'איש" - כנראה היו צד"לניקים אבל נשבע שהרגשתי כמו באיזה הפס"ד בבית לחם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר