לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2006, 17:31
  מגשים חלום מגשים חלום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
שאלה חשובה בבקשה להתייחס

שלום לכולם ....

לא מזמן חזרתי מחו"ל עם הבנה עמוקה של החיים וההבדל בין הארץ לחו"ל (בוא נגיד מצאתי את עצמי)

בעקבות כך קיבלתי החלטה שמה שאני רוצה לעשות בחיים שלי זה ליהיות טייס !
* אני לא אומר ללכת עכשיו לעבוד באל-על על מטוס 747 ,
אלא פשוט לעבוד כטייס להתפרנס בכבוד ממשהו שמעניין אותי .

השאלות הן:

האם זה לא פנטזיונרי מידי ?
האם מישהו כאן התחיל ללמוד מכלום והגיע להתפרנס מזה ?
האם בארץ עדיף לפתח קריירה כזאת או אולי בחו"ל ?

והשאלה הכי חשובה ! :

האם אני צריך לזכות בלוטו כדי ללמוד ולהתפתח ולהגיע למטרתי לפני גיל חמישים ?
או שאני פשוט יכול ללמוד ותוך כמה שנים יהיה לי מקצוע ביד ממש כמו שלומדים באוניברסיטה
ל "מקצוע שמאוד אוהבים" ואח"כ גם "עובדים בו"

תודה מראש.
חזרה לפורום
ישן 18-09-2006, 18:28
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
בוודאי שכן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מגשים חלום שמתחילה ב "שאלה חשובה בבקשה להתייחס"

תודה על התגובה שכתבת לי בפורום שלי (טייס מארגנטינה), הסיפור הולך ככה אבל אני הולך לספר לך איך זה עובד פה בארגנטינה אני ממש לא בטוח איך זה עובד בישראל אבל סביר להניח שזה ממש דומא כי אחרי הכל כולם ממלאים אחר ההוראות של ה-ICAO "ומעתיקים" את החוקה של הטיס מארה"ב ככה שזה די דומה בכל הארצות.
בכל מקרה רק חבל ששמת לב לזה רק עכשיו בדרך כלל טייסים (לפחות אני) חולמים על זה מאז שנולדנו פחות או יותר לא עבר יום בחיי שלא חלמתי על זה ורציתי את זה בכל כוחי,לא הפסקתי לדבר על זה וסיפרתי את זה לכל העולם תמיד.בכל מקרה אתה צריך לשים לב לגיל כי לפעמים יש מגבלת גיל להתקבל כטייס בחברת תעופה ,פה זה 30,שוב לא יודע איך זה באלעל. עכשיו עם אתה לא רוצה להגיע לחברת תעופה ולטוס ב "GENERAL AVIATION, בישראל אני לא בטוח עד כמה קל זה יכול להיות כי עד כמה שאני מודע אין ממש הרבה,זה פשוט בגלל שהמדינה קטנה ומספר התושבים בה קטן אז ככה שאני משאר לעצמי שאין הרבה מטוסים פרטים שנזקקים לטיסים בישראל,קח את ארגנטינה או ארה"ב למשל, ארצוץ גדולות עם הרבה תושבים וגם הרבה מיליונרים, להרבה חברות פה ושם יש מטוסים פרטים ככה שזה משתלם להם,אז זה יחסית "קל" למצוא עבודה כטייס בארצות שיש בהם הרבה תעופה כללית, וככה אפשר לצבור הרבה שעות מהר ונסיון ולהגיע לחברת תעופה.
בכל מקרה עכשיו לעיקר, מה שאתה צריך זה קודם כל רשיון טיס פרטי-40 שעות טיסה (בארגנטנה)
רשיון טיס מסחרי עם IFR RATING -200 שעות טיסה (בארגנטינה) שעליהם אתה חייב לשלם אסור שישלמו לך עליהם כי אתה עדיין לא טייס מסחרי אלה רק פרטי ואסור לך לעבוד בתעופה,אלה רק לטוס כדי לצבור שעות או לכיף כמובן.
ורשיון למטוס דו מנועי-10 שעות על מטוס דו מנועי (בארגנטינה)
עכשיו בקשר למחיר, בישראל אני די בטוח שכל החבילה הזאתי, קורס פרטי+קורס מסחרי+רשיון על מטוס דו מנועי יעלו לך לא פחות מ 75,000 ש"ח וחברי הפורום הישראלים שבעניין יתקנו אותי עם אני טועה. באירופה זה יעלה לך אותו הדבר עם לא יותר ובארה"ב אולי קצת פחות,אתה יכול להכנס לבתי ספר לטיסה בעולם ולברר, תבדוק בגוגל. עכשיו בארגנטינה כל מה שאמרתי לך יעלה לך פחות או יותר 50,000 ש"ח ככה שלא יודע עם זה משתלם לך, ובנוסף לכל וממש אבל ממש לא פחות חשוב אפילו יותר חשוב, אתה צריך לדעת אנגלית מעולה!, לכתוב, לקרוא, ולדבר!

אני מקווה שיכלתי לעזור לך, עם יש עוד פרטים שלא נשארו לך ברורים או תרצה לדעת משהו על תעופה בכלליות,אני אשמח לענות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר