לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2006, 15:25
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
לא מסכנים את עצמם?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי liran1688 שמתחילה ב "הלו הלו תתחיל להירגע..מה אתה חושב את עצמך?"

רוצה להגיד את זה לסמסו"ל שלי ולקשר שלו שעכשיו שוכבים בבית חולים עקב זריקת רימון בבית לחם?
למען הסדר הטוב ולהבנת המלש"בים הצעירים שקוראים כאן ומושפעים מכל שטות שכל אחד זורק, נסביר קצת למה מתחלק הנ"מ.
נ"מ נייח (טק"א) - הטק"א זה בעצם מערך טילי הפטריוט, ההוק והחץ. עם כל הכבוד לעבודה החשובה שהם עושים, קרביים קצת קשה לי לקרוא להם. את השירות שלהם הם מעבירים במספר בסיסי קבע ומסתכלים על מכ"מים כל היום, שטח הם לא רואים.
נ"מ טקטי (סטינגר) - מערך טילי הכתף נגד מטוסים מסוג סטינגר - זאת היחידה היותר קרבית בנ"מ ואופי השירות בה מתחלק לשניים: קו כחול - קו צפון בו מבצעים פריסות עם הטילים בשטח נגד איומים אוויריים מכיוון לבנון (מזל"טים, גלשונים וכו') וקו שטחים - מדובר בקו חי"ר לכל דבר.
הסוללה שלי כרגע תופסת קו מבצעי בבית לחם ואנחנו עושים הכול החל מאלמנות קש, מעצרים, מארבים, מיפויים דרך סיורים פטרולים ותצפיות.
ביום שלישי שבוע שעבר חיפ"קנו מעצר של דובדבן בתוך בית לחם באמצע היום. בוא נגיד שהם לא אהבו שעוצרים להם בכירים מחמאס והתחילו בזריקת אבנים, בקבוקי תבערה, לירות עלינו ולזרוק מטענים ורימונים מאולתרים. אחד הרימונים הגיע קרוב מדי והסמסו"ל שלי והקשר שלו נפצעו מרסיסים עמוקים בידיים וברגליים וכרגע הם מושבתים בערך לחודשיים.
כמו כן בחודשיים שאנחנו שם ביצענו מספר הצבעות אמל"ח ומצאנו נשקים בבתים שהיו מאה מטר מהמוצב שלנו. בקיצור, אני יכול להביא עוד הרבה מאוד דוגמאות, אבל אני מקווה שהבנת שסטינגר לפחות לא עושים עבודה של נ"מ "קלאסי", אלא גם קו שטחים. להגיד שאנחנו לא מסכנים את עצמנו זו העלבה מדרגה ראשונה ולכן אני מבין גם למה אסף נפגע, מקווה שגם אתה הבנת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר