לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2006, 14:26
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "בעיה עם אחריות של הרדיסק שאלה.."

אז ככה...

חלק מבתי העסק (שאחד מהם מופיע באדום בפורום) נותנים אחריות חלקית. אין לך מה לעשות נגד זה. חלק מהחברות מאפשרות ללקוחות בודדים לשלוח חלקי מחשב לתיקון, אני לא כל כך בקי בתחום הזה.
שנית, כל פעם שאתה קונה רכיב מחשב, האחריות עלולה לפוג במקרה שאדם לא מוסמך מתקין את הרכיב. אם הבעיה נוצרה כתוצאה מהרכבה לא נכונה (אני מדבר באופן כללי כרגע) זכותם לא להחליף את המוצר. במקרה של HD לא מאמין שאפשר להרוס אותו על ידי הרכבה לקוייה.

כך או כך, גם אם יהיו לך 50 שנות אחריות, האחריות לא חלה במקרים כאמור.
לעניין שנה או שלוש, אני הייתי חוזר ומחתים אותו בחותמת העסק על התוספת בכתב יד, למרות שיש לי תחושה מוזרה שיתכחשו לעניין.

נ.ב. " והמוכר לא נתן לי אחריות עליו הוא אמר שהוא נותן עליו שנה אחריות" - פרדוקס יפה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 19:33
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אז ככה... חלק מבתי העסק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
אז ככה...

חלק מבתי העסק (שאחד מהם מופיע באדום בפורום) נותנים אחריות חלקית. אין לך מה לעשות נגד זה. חלק מהחברות מאפשרות ללקוחות בודדים לשלוח חלקי מחשב לתיקון, אני לא כל כך בקי בתחום הזה.
שנית, כל פעם שאתה קונה רכיב מחשב, האחריות עלולה לפוג במקרה שאדם לא מוסמך מתקין את הרכיב. אם הבעיה נוצרה כתוצאה מהרכבה לא נכונה (אני מדבר באופן כללי כרגע) זכותם לא להחליף את המוצר. במקרה של HD לא מאמין שאפשר להרוס אותו על ידי הרכבה לקוייה.

כך או כך, גם אם יהיו לך 50 שנות אחריות, האחריות לא חלה במקרים כאמור.
לעניין שנה או שלוש, אני הייתי חוזר ומחתים אותו בחותמת העסק על התוספת בכתב יד, למרות שיש לי תחושה מוזרה שיתכחשו לעניין.

נ.ב. " והמוכר לא נתן לי אחריות עליו הוא אמר שהוא נותן עליו שנה אחריות" - פרדוקס יפה

תודה על בתגובה רק חבל שלא קראת עד הסוף ככה:
"מוכר לא נתן לי אחריות עליו הוא אמר שהוא נותן עליו שנה אחריות שלבסוף התברר לי שעל ההרדיסק הזה נותנים 3שנים אחריות אז אמרתי לו את זה והוא אמר שבסדר הוא גם יתן לי אחריות "
ישן 03-10-2006, 21:11
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
צודק אני הייתי אהבל כי מיהרתי ליקנות!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "שמי שקונה ממנו אהבל. עוד..."

הוא בהצחלה לא נן לי שום דבר הוא רק בעלפה אמר לי יש לך שנה אחריות ולקח איזה טוש כחול מיסכן וכתוב על ההרדיסק 08 כאילו האחריות עד 2008 ואז אמרתי לו "אבל איך תדע מתי קניתי?" והוא אמר לי "אל תידאג זה כתוב על ההרדיסק" ועל ההרדיסק לא כתוב שום דבר המזכיר על אחריות אז חזרתי אליו היום ואמרתי לו שיתן לי אחריות אז הוא לקח דף ועט וכתב לי בדף ככה:
לכבוד יקיר
1 דיסק קשיח
3שנים אחריות
לא כולל פגיעות של המישצמש
3/10/06
ובסוף הוא חתם... וזהו
אבל זה עדיין לא מזיז לי כי הוא לא כתב אזה הרדיסק ואיזה חברה ואיזה נפח ואיזה מיספר סידורי אלא סתם אחריות באוויר
אבל אני לא דואג במידה ותהיה לי בעיה והוא יסרב להחליף לי אני רוצה ליראות הוא לא יודע עם מי יש לו עסק!!!
אבל ת'אמת הוא ניראה אחד אמין כזה הוא וותיק מלא זמן בעיר ואין מצב שהורא יעשה לי איזה קטע פשוט סתם ככה בישביל לשתף אתכם אם זה דבר "נורמאלי"...
ישן 03-10-2006, 21:46
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "מה זאת אומרת הזוי מה אתה רומז שאני משקר? על מה ולמה?!"

בוא אני אספר לך סוד קטן... לנייר הזה קוראים נייר כימי.

ולמה קוראים לו נייר כימי ? כי הוא עשוי מחומר מתנדף, שבעוד שנה מעכשיו יגרום לנייר שלך להראות ריק. כלומר, אתה תוכל ללכת לאותו הבנאדם (שנשמע נוכל לאללה), עם נייר ריק, ולחפש את החברים שלך.

א. צלם את הנייר הכימי. אם תוכל לסרוק אותו - מה טוב.
ב. לך אליו עם אבא שלך, ודרשו ביחד מסמך אחריות - יש חוק במדינת היהודים, והוא מחייב מתן תעודת אחריות רשמית, חתומה ומלאה בפרטים. אם יעשה לכם בעיות, תאיימו בתלונה במשטרה / בתלונה למועצת הצרכנות / בתביעה.
ג. לך עם הגב שלך, ודפקו לו מכות. <- אופציונלי.

אזהרה - אין לראות באמור משום המלצה ללכת עם הגב ולדפוק מכות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר