לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2006, 16:34
  o©p o©p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
היי חברים, אני חדש בתחום, יש לי שאלה לגבי מערכת מאוד פשוטה

אז כמו שאמרתי, אני חדש בכל התחום של ה-php, אבל בעצם כבר כמה שנים שאני עובד עם מערכות; אני מבין מה הולך בהן אבל אני עוד לא בניתי אחת לבד.

כרגע אני מנסה לבנות מערכת מאוד פשוטה שהיא שלושה עמודים. זוהי בעצם טבלה עם מספר עמודות ועמודה אחת שבראשה תיבת INPUT וכל התאים בה ריקים. כאשר מכניסים סיסמא קבועה מראש שניתנה לשינוי בעמוד נוסף, עמוד ה-ADMIN יופיע התוכן בתאים שבעמודה המדוברת.
אז בינתיים יש את עמוד ה-INDEX ועמוד ה-ADMIN שבו גם ניתן לשנות פרטים שיש בטבלה, העמוד השלישי הוא עמוד של הכנסת תוכן; תיבות INPUT, תיבת בחירה נגללת וכפתור שליחה שלאחר הלחיצה עליו התוכן מועבר ישירות למסד הנתונים (שאכן נחוץ, אם אני לא טועה) ולא עובר ביקורת כלשהי אצל ה-ADMIN (אם יש ספקות, לא שיש סיבה שזה לא יהיה מחובן מאליו).

המערכת הזו היא מאוד דחופה, אני לא אספיק להכין אותה בזמן ואני מניח שזוהי עבודה פשוטה מאוד. הייתי מציע תשלום סמלי למי שיהיה מוכן לבנות אותה אך היא לצורך התנדבותי; אני מתנדב בארגון לתת ואני יחד עם הקבוצה אליה אני שייך מעלים הפנינג וכדי שהכל יהיה מסודר אז המערכת הזו היא הפתרון הנדרש למצב. אם יש מישהו שיהיה מוכן לעשות זאת ללא תשלום, אנימודה לו מראש. בנוסף ההפנינג יתפרסם בעלונים ובו תצויין כתובת אינטרנט לאתר שייבנה במיוחד להפנינג, בו יפורסמו שמות כל המתנדבים כך שגם המתכנת יופיע שם.

תודה מראש, o©p. או עומר. או איך שבא לכם...

עריכה ע"י o©p: למי שתוהה יש עמודת שם (טקסט פשוט), עמודת תחום (שנבחר דרך תפריט הבחירה הנגלל), עמודת סטטוס (טקסט פשוט), עמודת שם השולח (טקסט פשוט) והעמודה ה'סודית' של מספר טלפון.

נערך לאחרונה ע"י o©p בתאריך 27-09-2006 בשעה 16:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר