לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2009, 17:47
  מר שיער מר שיער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Didd שמתחילה ב "בתור מישהו שעשה את אותו תהליך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Didd
בתור מישהו שעשה את אותו תהליך רק שנה מוקדם יותר (עם אותו פז"ם), התשובה היא לא, אין צורך לחתום וויתור פז"ם אם תעבור לקרבי, שירות ביחידה התנדבותית הוא כמובן נושא שונה.

בקשר ליחידה התנדבותית-
נגיד אני עובר אחרי שנה בצבא ליחידה כמו מטכ"ל או שלדג שהיא התנדבותית ויש בה קבע
אז בנוסף לשנה שעשיתי כבר בצבא אני עושה עוד 3 שנים+שנה קבע? יעני סה"כ 5 שנים בצבא?

ועוד משהו- אם הגשתי טופס 55 ועדיין לא אישרו לי את המעבר, או שאישרו לי אותו אבל עוד לא עזבתי את היחידה הנוכחית, אפשר לחתום על ויתור\ביטול הטופס ולהשאר ביחידה? מדובר במקרה שעוד לא עזבתי את היחידה הנוכחית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2009, 00:32
צלמית המשתמש של Sharon Avraham
  Sharon Avraham Sharon Avraham אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.07
שלח הודעה דרך MSN אל Sharon Avraham
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי854 שמתחילה ב "מעבר לקרבי וויתור פז"מ"

שלום, בתור אחד שפחות או יותר עשה אותו מסלול, גם אני התגייסתי לחיל האוויר
ועכשיו אני לוחםן בנח"ל, זה סתם חרטא, אין דבר כזה וויתור פז"ם ואין דבר כזה שס"ן בגדודים
יש בעיה של סד"כ בגדודים בצה"ל יקחו את כל מי שירצה לבוא. איתי משרת בחור מרץ 07 שהתחיל מאפס באוגוסט 08 כמוני ולא וויתר על שום דבר.
יש המון מקרים כאלה, אנחנו בטרום טירונות היינו מחלקה שלמה של אנשים עם פז"ם של בין חצי שנה לשנה ו4 ואף אחד לא חתם על שם דבר והוא ישתחרר בתום ה3 שנים

ישן 27-05-2009, 21:33
צלמית המשתמש של Sharon Avraham
  Sharon Avraham Sharon Avraham אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.07
שלח הודעה דרך MSN אל Sharon Avraham
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "סתם שאלה: הסתדרת בסוף בקורס?"

בסוף אף אחד מהפלוגה שלי לא יצא, אוליי העדיפו לקחת מהוותיקות, אוליי לא היינו טובים מספיק
פגשתי בעצרת אחד שעוד מעט מסיים ואומר שזה קורס סיוט.. לא יודע כמה זה נכון, לי זה נשמע טוב.

לא לגדס"ר לגדודים, אבל היו איתי כמה שהגיעו לגדס"ר, אני חושב שהיה להם פחות פזם ממני
כי אני יודע שעם פזם של שנה אלה עם כן היו לך הכשרות קודמות לא יקחו אותך לגדס"ר..

יוסי, לא חייבים להיות המלצות אבל הטופס חייב לעבור בין המפקדים כחלק מהדרך שלו לבקו"ם
עדיף שיהיו המלצות למראת שרוב הפעמים מאשרים מעבר מג'וב לקרבי אלה עם כן אתה ממש נחוץ במקום שאתה נמצא בו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר