לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2006, 22:01
צלמית המשתמש של dj marky mark
  משתמש זכר dj marky mark dj marky mark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
לכל אלה שמתאמנים בחדר כושר - אני רוצה לדון בתופעה

מכירים את האנשים האלה שמתאמנים רק שבועיים והם ניגשים לסתם אנשים ואומרים כזה "תראה אתה לא עושה את התרגיל נכון" ואז בכלל מטעים את הבן אדם וסתם מכניסים לו שטיות לראש, והקטע הוא כאילו DAMM הם מתאמנים רק שבועיים !!! מי הם בכלל שיגידו למישהו אחר איך להתאמן .?!!
אני כבר מתאמן שנתיים, הייתי באמצע פולי עליון - פתאום בא אלי איזה דחליל שרק לפני חודשיים נרשם והתחיל לזיין לי את השכל על זה שאני לא עושה טוב את התרגיל , והגב שלי לא עומד טוב ובלה בלה בלה בלה , עכשיו היו לי מקרים כאלה , אבל זהו כמה אפשר , התנפלתי עליו כמו שצריך ואמרתי לו בדיוק מה אני חושב עליו ועל אנשים כמוהו, פניו הלבינו... אבל מגיע לו, בסוף עוד מישהו יכול להפצע בגללו ...
מוסר השכל .......אל תקשיבו לאחרים - תפנו רק למאמנים

נ.ב - אם גם לכם יש תופעות מוזרות תספרו עליהם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2006, 01:19
  refo refo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
פז"מ של חדר כושר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "שמעו אני הייתי בחדר כושר כמה..."

פז"מ חדר כושר לא קובע מי רשאי או לא רשאי לתת את דעתו והערות .
אם ד"ר לענייני גב מחר ירשם לחדר כושר והוא רק יומיים שם והוא יראה אותך עושה תרגיל לא ננכון ויבוא ויגיד לך אז תגיד שבגלל שהוא יומיים בחדר כושר הוא לא מבין כלום ? אחי זה ממש טעות .
תלמד להקשיב לאחרים - לא בהכרח לקבל .. רק להקשיב ואם אתה חושב שהוא טועה אז תגיד לו ונגמר סיפור .
אני הייתי הולך פעם ב .. לחדר כושר ובלה בלה והייתי רואה אנשים שמתאמנים שנים שעושים תרגילים כל כך לא בריאים ובצורה כל כך לא נכונה ... וחבל עליהם ...

סובלנות וסבלנות אנשים טובים ... זה העניין .. אבל אם כבר משו מציק ? זה האנשים המגעילים שלא באים עם מגבת לחדר כושר ואז קמים מהמכשיר וכל הזיעה שלהם מתפננת לה בכיף שלה על כל המכשיר :| איכס .
ישן 20-10-2006, 03:47
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לעיתים רחוקות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "לכל אלה שמתאמנים בחדר כושר - אני רוצה לדון בתופעה"

ניגש אליי המומחה ליציבה שמועסק בחדר הכושר ומעיר לי על תרגיל כזה או אחר.אין לי פז"מ במבה בחדר כושר והרבה חבר'ה שואלים בקשר לתזונה ותרגילים החבר'ה היותר צעירים ח' ט' שתופסים ממך חבל"ז וזה כיף לעזור .

תמיד צריך לעשות את התרגיל כמו שצריך ולהתרכז רק בעצמך,כמה פעמים אנשים העתיקו ממני תרגילים של יד קדמית או גב,אחד מתח גיד כל השאר פשוט סתם יצאו טמבלים עשו גרוע עם כל הגוף.

עוד תופעה אחת אחרונה,אני נוהג לעשות סקוואט ומרים 85 ק"ג תמיד יבוא מישהו מתחכם וינסה להרים את המשקל שעשית ואז זה נופל עליו,קרה פעם פעמיים שהלחיצת רגלים קרסה על מישהו בגלל שהוא ניסה לחקות משקלים של אחרים או שהוא נתקע בלחיצת חזה אחרי חצי חזרה ואת האמת מגיע להם!.

ישן 20-10-2006, 12:28
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
האנשים שאני הכי שונא בחדר כושר (!!!) :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "לכל אלה שמתאמנים בחדר כושר - אני רוצה לדון בתופעה"

1. אלה שכשאתה שואל אותם האם אתה יכול להיכנס איתם למכשיר\ספה\משקולות - הם עושים פרצופים כאילו זה המקום של אבא ואמא שלהם או שהם אומרים לך שיש להם רק עוד 2 סטים כאילו הם לא יודעים שאתה לא יכול לחכות (כי אי-אפשר לנוח בלי סוף בין סטים).

2. אלה שמגיעים כדי לדבר עם חברים שלהם ותופסים זולה על איזו ספת שיפועים כאילו הם בחדר הפרטי שלהם בבית.

3. המניאקים שמגיעים בחבורות של שלושה חבר'ה ועושים את כל האימון ביחד. כל פעם שהם מתלבשים על מכשיר אתה יכול רק לחלום על להשתמש בו עד שכל החמולה תסיים.

4. אלה שהם לא חברים שלך בכלל והם כל הזמן מבקשים ממך לשמור עליהם בסטים.

5. הזבלים הדוחים האלה שרוצים להשתמש בחגורה שלי כשאני מוריד אותה לפעמים כאילו אני צריך את הזעה המסריחה שלהם עלי אח"כ.

6. הזקנים... אלוהים!!!!!!!! הזקנים !...!...!.... הם יושבים על מכשיר שעה, לא מוכנים שתכנס איתם ולא עושים את התרגיל כמו שצריך!

( ועוד ועוד... בקיצור, אני מעוצבן מהרבה אנשים. אחלה אשכול אגב )

ישן 20-10-2006, 13:26
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
פעם שמעתי משפט נורא יפה:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אני שונא אנשים שחושבים את..."

"הבעיה בלכבד את הזולת היא שהזולת לא משהו"

לפעמים אתה אפילו רוצה לעשות את הדבר הנכון או הנחמד אבל אנשים כל כך דוחים שזה לא יאמן. לפני כמה שבועות חיכיתי בתור שחילקו עבורו מספרים. אני לקחתי 2 מספרים לא עוקבים, כלומר אחד ממש קרוב ואחד רחוק יותר למקרה שאני אצטרך ללכת ולחזור. כשראיתי שאין לי צורך להחזיק 2 מספרים הצעתי למי שהייתה לידי לקבל אחד כי ראיתי שהיא מבואסת מהמספר שלה. אתה יודע מה היא עשתה? היא חטפה לי מהיד את 2 המספרים והתחילה ללכת!! הייתי ממש צריך לתפוס אותה ולקחת בחזרה את מה שהיא לקחה לי. לא יאמן.

אגב, טוב שאמרת לו "לך תזדיין". אולי יום אחד גם אני אעשה את זה. זה בן אדם מגעיל, דוחה, תת אדם, קוף לא מפותח ועלבון לכל בני האדם וחיות המחמד שלהם.

ישן 20-10-2006, 13:29
  ילד קטן ילד קטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "פעם שמעתי משפט נורא יפה:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
"הבעיה בלכבד את הזולת היא שהזולת לא משהו"

לפעמים אתה אפילו רוצה לעשות את הדבר הנכון או הנחמד אבל אנשים כל כך דוחים שזה לא יאמן. לפני כמה שבועות חיכיתי בתור שחילקו עבורו מספרים. אני לקחתי 2 מספרים לא עוקבים, כלומר אחד ממש קרוב ואחד רחוק יותר למקרה שאני אצטרך ללכת ולחזור. כשראיתי שאין לי צורך להחזיק 2 מספרים הצעתי למי שהייתה לידי לקבל אחד כי ראיתי שהיא מבואסת מהמספר שלה. אתה יודע מה היא עשתה? היא חטפה לי מהיד את 2 המספרים והתחילה ללכת!! הייתי ממש צריך לתפוס אותה ולקחת בחזרה את מה שהיא לקחה לי. לא יאמן.

אגב, טוב שאמרת לו "לך תזדיין". אולי יום אחד גם אני אעשה את זה. זה בן אדם מגעיל, דוחה, תת אדם, קוף לא מפותח ועלבון לכל בני האדם וחיות המחמד שלהם.

חפרן, לא רשמת פעם אחת תגובה שהיא שורה
ישן 20-10-2006, 22:12
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06

יש בחד"כ שלי בחור שאמור להיות "מדריך"(הייתה לו חולצה שכתוב עליה מדריך, פעם שראיתי)הבחור הזה פשוט סיוט מהלך. שאני עושה חזה הוא בא ועושה לי מין בוחן על איזה חלק של החזה אתה עובד ואח"כ ברוב חוצפתו אומר לי שאני לא עושה לא נכון ניחא..אבל הוא מתיימר להיות מדריך קודם כל הוא נראה כמו אחד שבא להתאמן עם עודף משקל ולא לאמן טוב נחזור לביקורת אחרי שהוא מבקר אותי בקולי קולות כדי שכל המכון ישמע הוא אומר לי שאני ישאל את המאמן השני איך להתאמן או ששניח שעשיתי יד אחורית הרמתי משקל טיפה גבוה מידי כי הייתי עייף אז היה כבד לי אז אחד המאמנים אמר לי לרדת במשקל(אין בעיה)אבל "המדריך" בא לספר לי כמה אני עושה לא נכון ועוד אומר "מה הוא לא אמר לך איך לעשות".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 21-10-2006, 00:34
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
יש כאלה קרציות...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "[size=3]יש בחד"כ שלי בחור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lycans
יש בחד"כ שלי בחור שאמור להיות "מדריך"(הייתה לו חולצה שכתוב עליה מדריך, פעם שראיתי)הבחור הזה פשוט סיוט מהלך. שאני עושה חזה הוא בא ועושה לי מין בוחן על איזה חלק של החזה אתה עובד ואח"כ ברוב חוצפתו אומר לי שאני לא עושה לא נכון ניחא..אבל הוא מתיימר להיות מדריך קודם כל הוא נראה כמו אחד שבא להתאמן עם עודף משקל ולא לאמן טוב נחזור לביקורת אחרי שהוא מבקר אותי בקולי קולות כדי שכל המכון ישמע הוא אומר לי שאני ישאל את המאמן השני איך להתאמן או ששניח שעשיתי יד אחורית הרמתי משקל טיפה גבוה מידי כי הייתי עייף אז היה כבד לי אז אחד המאמנים אמר לי לרדת במשקל(אין בעיה)אבל "המדריך" בא לספר לי כמה אני עושה לא נכון ועוד אומר "מה הוא לא אמר לך איך לעשות".

תשמע פשוט מתעלמים או אומרים עזוב אותי ואני אסתדר,זה כמו המדריכה רוסיה שיש לנו בחדר כושר,אין לה מושג,והיא טוחנת את השכל,היא באה עם כל התארים שלה מבלארוס ולך תדע מה היא יודעת ומה לא אה והיא נראית כמו בגודל של כלוב סמית' משין.
לדעתי לא משנה איך המדריך נראה,אחד ממדריכי יציבה שלנו הוא שמנצ'יק קצת עם בטן אבל אתה רואה שהבחור מבין עניין וכיף לעבוד איתו,לעומת זאת יש אחד סוס שתופס מעצמו חצי עולם עם השיעורי קיקבוקס ושאר הבולשיט והוא טיפש כמו נעל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר