לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2006, 14:19
  מילכוד22 מילכוד22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
פלאפון לא מזוהה ב- windows

שלום, קניתי כבל נתונים למכשיר סלולרי nokia 6100.
אני כותב את השאלה כאן בפורום כי זוהי בעיית windows ולא פלאפון.

קיבלתי בהתחלה כבל מסוג אחד (dku-5) והוא התברר כלא תקין ולאחר ההחלפה קיבלתי כבל מסוג אחר (dku-2).
לכל כבל כזה יש דרייברים ואני חושב שהדרייברים של הכבל הקודם פוגמים לי בתפקוד של הכבל החדש.

הפלאפון תמיד מזוהה כ"התקן לא מוכר" במנהל ההתקנים, אני לא יכול ללחוץ על מאפיינים ולגלות באיזה קבצים הוא משתמש כי הוא נותן לי שגיאה:
"התקן לא מוכר
‏‏קבצי מנהל התקן עבור התקן זה אינם דרושים ולא נטענו"

ניסיתי לעבוד עם hijackthis אך לא מצאתי דבר שיוכל לעזור לי שם, ניסיתי להחליף מכשיר סלולרי לאחד זהה וגם יציאת usb שונה אך זה לא עוזר.
לא הצלחתי לבצע שיחזור מערכת למרות שניסיתי - זוהי בעייה אחרת למעשה, בסוף השיחזור אני מקבל הודעה "לא ניתן להשלים את שיחזור המערכת", ולא משנה איזה נקודה אני בוחר תמיד זאת התוצאה.

מישהו יודע מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2006, 16:14
צלמית המשתמש של zivk
  zivk zivk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מילכוד22 שמתחילה ב "התקנתי את הדרייבר של הכבל..."

אולי יש לך אפשרות בלוח בקרה "בהוספה/הסרה" ?
ציטוט:

I found this works for my Nokia 6101b with generic DKU-5 cable to avoid "Data Enhancement not Supported" errors. Basically, it works around problems withthe Nokia software and PnP. Assume PC Suite 6.81.13.0 is installed on WinXP:

1) from windows, stop the ServiceLayer service (start->run->"services.msc", rightclick and Stop the servicelayer service)

2) delete the dku-5 from Device manager (rightlick my start->settings->control panels->system->hardware->device manager, expand the "Ports" container, right click and uninstall the DKU-5 thingy and it should disappear from the screen)

3) redetect the dku-5 (at the top of Device Manager, rightclick the computername-icon and select scan-for-hardware-changes. when the DKU-5 is detected, do automatic install. if the installer prompts for location of the usb2vcom file, browse to the c:\windows\system32\drivers\ folder)

4) connect phone to dku-5 cable. winxp should notify you it installed the new hardware

5) start the ServiceLayer service again, the same way you stopped it before

6) open Nokia PC Suite and it should show "Nokia 6101 connected via serial cable"

Nokia's developers seem to have done a really sloppy job on their Nokia PC Suite software. Not only is the whole package bloatware, but the ServiceLayer service is a real problem. It also runs everytime windows boots, even though it's an application you'll use infrequently, and it often interferes with windows PnP. It would be much better to have it operate as a windows Manual service, and let the PC Suite start and stop it sparingly only as needed. The service should also be called "NokiaServiceLayer" not just "ServiceLayer". Otherwise it's easily mistaken for spyware. It's just very sloppy

בלי קשר אתה יכול לבצע התקנה ידנית של הדרייבר הרצוי

נערך לאחרונה ע"י zivk בתאריך 29-10-2006 בשעה 16:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר