לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2006, 20:45
צלמית המשתמש של shelshel
  shelshel shelshel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל shelshel
סופרלנד זה ממש מכה..

הייתי שם אתמול, וזה פשוט היה סיוט!

קודם היו את האנשים הנדחפים לתורות.
ויש כמה סוגים:
* אלה שעוקפים וזורקים קללה.
* אלה שעוקפים ושותקים כאילו לא קרה כלום,ואם אתה פונה אליהם הם אומרים "אבל מה עשיתי,הייתי פה!!"
* אלה שצועקים למישהוא, שנמצא במרחק כמה שניות מהשער כניסה למיתקן "שימעון נכון שמרת לנו מקום?"..וזה לא שהם עוקפים אחד,הם עושים קומבינות של 6!
* אלה שמבקשים "אפשר לעקוף בבקשה?".
* אלה מעיפים אנשים ונכנסים במקומם.

כול מי שעקף אותי קיבל בעיטה אחורית. במיוחד אלה שקיללו אותי..וכן,אני בת שהולכת מכות!..

ואז יש את אלה שמציקים בתור, או עושים כול דבר אחר. וזה תור של יותר משעה!!:
* אלה שמעשנים- היה אחד כזה ערס שהחליט לעשן באמצע הטור..עכשיו היה שמש וחם,וכמה שכחו דאורדורנט. אבל בסדר..פתאום הוא מדליק ת'סיגריה ובשיא הפוזה חונק את כולנו.
אז אני (אם לא אני אז מי?) פשוט ניגשתי אליו בצעקה שהוא אדיוט שעומד לעוף מהתור הזה אם הוא לא מכבה את הסיגריה,כי הוא חונק לכולנו ת'אויר.

* אלה שמתחילים איתך- אני חצי צלויה,עומדת כבר שעה על הרגליים.פתאום בא לי איזה אחד משגע לי ת'מוח..ועוד מצפה שאני אדבר יפה!..לא מצא זמן יותר טוב להתחיל עם אנשים.
היה לי קטע שהייתי צריכה להגיד למישהוא "תגיד לי אתה פסיכי,בשיא החום אתה בא לקשקש לי במוח". ואחותי לידי מתפדחת..אבל לא נורא.

* הילדים הקטנים שמתלהבים- היהאחד בספינת שודדים(בלע, איך שלא קוראים לזה),של ה360 מעלות.בילבל לי ת'שכל..קטן כזה בכיתה ה'. כול שנייה עושה לי כזה "אל תפחדי, זה בכלל לא מפחיד" או ש "תני כיפאק, אנחנו בתור". ואני בכלל לא מכירה אותו!(*אזעקת קרציות סוג ג'*)
אז בן דוד שלי אמר לו "תגיד ירשו לך לעלות?". והוא נראה כזה בן 10 , והוא אמר " בטח שכן"...
למרות שבסוף אחרי שעה ורבע לא הירשו לו כי הוא היה קטן.

המקום עצמוו היה מלא דוסים מעצבנים.
שכנראה בגלל שההורים לא היו שם הם התפרפרו,כמו שאומרים. כולם עישנו גם הקטנים, והתנשקו כמו חולי נפש.(כאילו בחיים לא נגעו אחד בשני). -.-"

בקיצור לסיכומו של דבר: בחופש פסח אל תלכו למקומות כמו סופרלנד או לונה-פארק.
כי הם ממלאים את המקום יותר מידי, למרות שאמורה להיות מגבלה. כי עמדנו בתורות כמו סרדינים מעוכים.

משהו קטן לחיים: אני בת!

נערך לאחרונה ע"י shelshel בתאריך 18-04-2006 בשעה 20:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2006, 11:57
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shelshel שמתחילה ב "סופרלנד זה ממש מכה.."

אני לא מאמין שהלכת דוקא ביום הזה זה היה יום שהכרטיס עולה 39 שקל לכל מי שמציג קופון מיוחד חחח
זה היה די שקוף שכל עם ישרראל יהיה שם ובמיוחד הדתיים התפרנים האלה.. (קיצר עשית טעות)

ציטוט:
כול מי שעקף אותי קיבל בעיטה אחורית. במיוחד אלה שקיללו אותי..וכן,אני בת שהולכת מכות!..
בקיצור לסבית חחח סתם (ולפני שיתחילו עם זה אין לי בעיות לא עם הומויים ולא עם לסביות) אבל זה מזכיר לי סיפור מהממדיון שדחפתי מישהו שעקף אותי בתור ובלי כוונה הוא נפל איזה שש מדרגות האלה של המגלשות ונראה לי שהוא שבר משהו חחח ברחתי מהר..

ישן 19-04-2006, 16:52
  SpongeBob1988 SpongeBob1988 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shelshel שמתחילה ב "סופרלנד זה ממש מכה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shelshel
הייתי שם אתמול, וזה פשוט היה סיוט!

קודם היו את האנשים הנדחפים לתורות.
ויש כמה סוגים:
* אלה שעוקפים וזורקים קללה.
* אלה שעוקפים ושותקים כאילו לא קרה כלום,ואם אתה פונה אליהם הם אומרים "אבל מה עשיתי,הייתי פה!!"
* אלה שצועקים למישהוא, שנמצא במרחק כמה שניות מהשער כניסה למיתקן "שימעון נכון שמרת לנו מקום?"..וזה לא שהם עוקפים אחד,הם עושים קומבינות של 6!
* אלה שמבקשים "אפשר לעקוף בבקשה?".
* אלה מעיפים אנשים ונכנסים במקומם.

ואז יש את אלה שמציקים בתור, או עושים כול דבר אחר. וזה תור של יותר משעה!!:
* אלה שמעשנים- היה אחד כזה ערס שהחליט לעשן באמצע הטור..עכשיו היה שמש וחם,וכמה שכחו דאורדורנט. אבל בסדר..פתאום הוא מדליק ת'סיגריה ובשיא הפוזה חונק את כולנו.
אז אני (אם לא אני אז מי?) פשוט ניגשתי אליו בצעקה שהוא אדיוט שעומד לעוף מהתור הזה אם הוא לא מכבה את הסיגריה,כי הוא חונק לכולנו ת'אויר.

אם היית עושה את זה לי...
ישר שתי סטירות על המקום ומושיב אותך בשקט.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר