לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2006, 12:55
  מיכאליכ מיכאליכ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
הזמנה לפגישה אצל קב"ן

חבר שלי קיבל אחרי הצו הראשון הזמנה לשיחה אצל קב"ן. בשיחה הוא אמר שהקב"ן (אישה) הייתה גסת רוח, התייחסה לכיפה שעל ראשו ולזה שישב עם בנות בחדר הקבלה ולכך שצחק עם חבריו ואמרה לו בפירוש שהוא נראה לה לא אמין ושהיא אישית תדאג שהוא לא ישרת שרות קרבי. בברור שעשינו (קשרים) הסתבר שנתוניו נמוכים מאוד (קב"א ודפ"ר) מלבד הפרופיל: 97.
המהלך לאחר מכן, היה מוזר מאוד, היות והוא הוזמן לגיבוש צנחנים... (ללא התערבות נוספת). הוא לא עבר את הגיבוש, אבל כל המסלול שעבר היה הזוי.
השאלה הנשאלת היא מה קרה פה. למה בכלל זומן לקב"ן (האם יתכן שזה בגלל שציין בשאלון הרפואי שטופל ב"טיפול באמנות ביסודי"? כי זה הדבר היחידי שציין. האם זה בגלל שכתב היד שלו לא קריא ומוזר (כי זה משהו שהעירו לו עליו ביום הצו הראשון- האם המאבחנת מתייחסת בכלל לכתב יד? נשמע לי תמוה...).
מה קורה פה?
אני אישית עוד לא הייתי בצו ראשון, אבל סיפור כזה קצת מדאיג. אני מכיר אותו. הוא לא היה מוכן היטב לצו הראשון וזלזל בפסיכוטכני, אבל הוא אדם אמין מאוד, חברותי ויכול לתרום.
אשמח לשמוע חוויות, דעות, ובעיקר את דעתך - חתולים יקרה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 21:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאליכ שמתחילה ב "הזמנה לפגישה אצל קב"ן"

היי!

אין אפשרות לדעת למה זומן לקב"ן יכול להיות שההפניה נעשתה ממדור רפואי, יכול להיות שזה משהו שעלה בראיון, יש כל מיני סיבות. עצם זה שאתה מציין שהקב"נית התייחסה אליו בגסות קצת מעורר תמיהה אצלי, כי בכל המפגשים שהיו לי עם קב"נים (גם אישית וגם מקצועית) הם היו מדהימים ועם יחס מאוד מאוד מקצועי. גם חברים שלי שנזקקו לשירותי מדור ברה"ן יצאו ובפיהם רק מלים טובות.

בכל אופן, אני לא רואה סיבה לדאגה. קב"ן הוא לא מפלצת ואין מה לחשוש מפגישה עמו. מדובר בסה"כ בפסיכולוג, שאם קיבלת אליו הפניה רוצים לראות אם יש בעיות/ מצוקות מיוחדות.

המון בהצלחה!

ישן 01-11-2006, 04:54
  מיכאליכ מיכאליכ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
אכן, מדובר על לשכת הגיוס בבאר שבע...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Tamirmal שמתחילה ב "הקבנית של הלשכת גיוס באמת לא הכי נחמדה"

יכול להיות שיש שם בעיה עם מלש"בים קשים (אני לא יודע, אני לא מבאר-שבע), אבל אני מקווה שהיא לא מוציאה את התסכולים שלה על כל מלש"ב. יש גם באר-שבעים שרוצים לשרת ולתרום. לפעמים, יש כאלה שלא מודעים לחשיבות הצו הראשון, אם זה בגלל שבחברה לא מדברים על זה, אם זה בגלל שהבית לא מכין אותם. אצלנו למשל (קיבוץ) זה הנושא העיקרי מכתה י' וכולנו מאוד מודעים לחשיבות של ההתייחסות לתהליך. אצלו זה לא כל-כך היה והסברתי לו שזה בעייתי, כלומר, גם הגישה שלו בעייתית, אבל עם יחס טוב, אפשר היה לקרב אותו ולקבל אחל'ה חייל עם מוטיבציה והכל ולא ליצור אצלו 'אנטי'.
וחתולים- גם אני שמעתי טובות על קב"נים. לא מזמן ידידה שלי, שחבר שלה נהרג במלחמה, נזקקה לשרות וקיבלה עזרה מעולה. אני מדבר על ההתנהגות שלה,בבאר-שבע, ברגע שחשדה כנראה שמשהו לא בסדר ועל מילים ומשפטים שאמרה לחבר שלי (ואני סומך עליו שאמר את האמת), שלא הייתי מצפה מאף אחד במערכת הצבאית להגיד.
נקווה שאין הרבה מקרים כאלה. תודה לכולכם על התגובות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר