לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2006, 18:41
  Desert Seagull Desert Seagull אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.04
כתבה אורן זריף מציג: ניטרול אחמדינג'אד תמורת 3.6 מליון דולר (אתנחתא קומית)

איך מנטרלים איום גרעיני? בטלפתיה כמובן

אמן המחשבות אורן זריף מציע למדינת ישראל עסקה: הוא ינטרל את האיום הגרעיני ויגרום לאחמדינג'אד נזק מוחי. כל זאת יעלה לנו בסך הכל 3.6 מיליון דולר

הצעה שקשה לסרב לה? מנהיגי ישראל עוקבים בדאגה אחר התחמשותה הגרעינית של איראן ומפרשים כל הצהרה מפיו של הנשיא הקיצוני כאיום פוטנציאלי. אבל האם ייתכן שהפתרון נמצא מתחת לאף שלנו? ללשכת שר הביטחון הגיע היום מכתב בו מביע אמן הטלפתיה, אורן זריף, את דאגתו, ומציע לנטרל את מחשבותיו הרעות של אחמדינג'אד ואף לפגוע בו, לטובת שלום העולם. בתמורה מבקש זריף מקדמה על סך 950 אלף דולר. בסיום הטיפול יגיעו לחשבונו עוד 2.6 מיליון. מחיר מציאה או לא?

במכתב ששלח עורך דינו של זריף, רוני הראלי, נכתב כי "מרשי מודאג מקצב ההתחמשות הגרעינית של מדינות כגון צפון קוריאה ואיראן, וצופה את הגעתה של איראן לנקודת האל-חזור להשגת יכולת גרעינית, דבר שיאיים באופן מיידי וברור על קיומה של מדינת ישראל".
לפתרון הבעיה, מציע זריף להשתמש ביכולותיו הפסיכוקינטיות. "מרשי מאמין כי יוכל לחדור במאמץ מרחוק אל תוך מוחו של נשיא איראן, מחמוד אחמדינג'אד, ולנטרל באמצעות הפסיכוקינזיס כל מחשבות רעות כלפי ישראל ורצון לפגוע בה". רבים בישראל היו שמחים לראות את אחמדינג'אד נופל למשכב. גם את זה מציע זריף בין שירותיו. "במידת הצורך, וככל שמרשי יקבל אישור ממשלת ישראל מסוגל מרשי בלא היסוס גם לגרום לנזק במוחו של נשיא איראן, בצורה שלא יוכל לתפקד ומחשבותיו הרעות ינוטרלו באופן בלתי הפיך".

את הטיפול הפסיכוקינטי לאיוב מציע זריף למדינת ישראל תמורת תשלום. "לאור המאמץ הרב מבקש מרשי מקדמה בסך 950 אלף דולר ממדינת ישראל. יתרת הסכום, בסך 2.65 מיליון דולר, תופקד בחשבון נאמנות ותמסר למרשי לאחר תום המשימה".

מתחייב לסיים הטיפול תוך 180 יום

"אני 20 שנה מתעסק בתקשור. כל דבר שאמרתי קרה אחד לאחד", מסביר זריף בראיון ל-nrg מעריב. "בעבר ביקשו ממני בש"ס לעזור להם. גם עם עוזי כהן עזרתי. שירותי הביטחון והכבאות מאמינים לי, קיבלתי פטור מחגורות בטיחות כי האמינו לכוחות שלי. תמיד שכרו את השירות שלי ושילמו לי סכומים מגוחכים. כיום זה השכר שאני דורש".

זריף טוען כי המדינה נתנה לו להבין שהיא מעוניינת בשירותיו. "אם המדינה ביקשה ממני לבצע את המשימה הזאת אני חושב שהיא יכולה לשלם לי, לא אסכים להתחיל את המלאכה ללא המקדמה. יש לי את היכולת לבצע את הפעולה. יש לי ניסיון אדיר בתחום הזה. אני בן אדם שעושה הרבה ועוזר לאנשים, אבל פה מדובר בתהליך קשה מאוד שעשוי לקחת עד 180 יום ולאלץ אותי לוותר על פרויקטים עתידיים ועל עבודות שכבר התחייבתי אליהן".

ולמי שמודאג מהאפשרות שמיליונים ייזרקו לשווא, לזריף יש הצעה שאי אפשר לסרב לה. "אם תוך 180 יום מרגע קבלת המקדמה לא אצליח להביא תוצאות, אני מוכן להחזיר את כל המקדמה בתוספת 200 אלף דולר", הוא מתחייב. "אני משוכנע שבשבוע הקרוב אקבל את המקדמה ואתחיל לעבוד. התקשרו אלי הבוקר מספר שרים וח"כים ובירכו אותי על הפעולה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/489/948.html

נערך לאחרונה ע"י Desert Seagull בתאריך 12-10-2006 בשעה 18:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2006, 20:57
  arikr arikr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
זה לא פעם ראשונה שהוא דואג להתפרסם בנסיבות דומות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי fenriz שמתחילה ב "שרלטן!"

הוא גם הציע לאמריקאים למצוא את בן-לאדן, וגם הציע להציל את המדינה מרעידת אדמה קטלנית.
אין גבול לחוצפה.

ועוד סיפור באותו עניין: גיסי עבר תאונת דרכים לפני שנתיים ומאז סובל מהגב. מדובר באדם בעל אינטליגנציה גבוהה, רו"ח וגם עו"ד, משכיל, אדם שבאמת חושב בהגיון בריא. וגם תמיד הוא היה מזלזל בכל הרופאי אלילים או תופעות לכאורה לא הגיוניות. לאחר התאונה ניסה כמעט כל דבר אפשרי כדי להיפטר מכאבי הגב האיומים שנגרמו לו, וגם שפך על זה המון כסף. לפני שלושה שבועות הגיע לאורן זריף הזה בגישה של אין מה להפסיד לאחר כל הדברים שעבר. ומסתבר לטענתו שהטיפול שמעניק לו המכשפון הזה עוזר לו באופן משמעותי.
אני עדיין סקפטי לגבי מיסטר זריף, אבל הסיפור עם גיסי מדהים אותי.
בכל אופן גם אם הוא מן קוסם כזה - זה עדיין מעצבן אותי שמשקר בצורה מטופשת כזו בשביל יחסי ציבור. צריך לפטר את העיתונאי האדיוט ששיתף איתו פעולה (בטח יטען להגנתו שהופנט לצורך כך).

נ.ב. אורן זריף = אורן הקטן שהיה לפני שנים בטלויזיה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר