לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 15:05
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
תגובה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jacki_km שמתחילה ב "תודה. את זה אני יודע הבעיה היא"

אוקיי,לפי מה שהבנתי אתה רוצה את ה-HD הזה באופן קבוע נכון?מדובר בכונן קשיח חיצוני בחיבור usb.
עכשיו אם הבנתי אותך,אתה רוצה שתהיה רק מערכת הפעלה אחת על המחשב נכון?
הפתרון הכי פשוט זה לקנפג (Config) ולג'מפר (Jumper) את הארדיסק על Master ב-Bios
ופשוט כשאתה מגיע לשלב בהתקנה שבו אתה נדרש לבחור את המחיצה שבה יותקנו קבצי מערכת ההפעלה תבחר במחיצה ששייכת לכונן החיצוני.אני ממליץ לקרוא לה C למרות שזה לא קריטי אם תקרא לה E או D או F או בכל שם אחר פשוט לשם הסדר הטוב.

פתרון נוסף אופציונאלי זה אם כבר התקנת מערכת אחת ויש לך 2 מערכות הפעלה(אחת בכונן החיצוני ואחת בהארדיסק שבתוך המארז) פשוט תערוך את boot.ini ו-AUTOEXEC.BAT במידת הצורך.
המלצה שלי לפני שאתה עושה כל צעד,תבצע גיבויים לכל חומר חשוב שיש לך במחשב.ישנן לא מעט תוכנות גיבוי מאוד נחמדות אותן תמצא ב-SnapFile.com .
המלצה שלי,Norton Ghost נחמדה ומספיקה לשם כך.כמובן שאתה לא חייב לגבות במצעות תוכנה צד שלישי אלא אפשר גם לצרוב על מדיות(CD/DVD) או פשוט להעביר את החומר למחיצה אחרת(לא ממליץ ,במיוחד אם תצטרך להשתמש ב-FDISK למרות שזה לא נראה באופק אם תעשה את זה כמו שצריך).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר