לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2006, 14:41
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "ההתעקשות של היהודים להישאר חושך לגויים...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הומני
למה להיות יהודי כשכולם או מוסלמים או נוצרים או סתם סינים.....
ישראל?

זה טוב להיות יהודי, מקומו הטבעי של יהודי הוא בארץ ישראל. יש יהודים בכל העולם, וזה ברכה בכל מקום שיש בו יהודים, כל הגויים רוצים לגרו סביבו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הומני
למה הדוסים יושבים בארצות הברית?

האם אתת מכיר ארץ מיוחדת של דוסים ?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הומני
למה המתנחלים מתעקשים לשבת על כל גבעה רק לא במדינת ישראל?

הם יושבים על אדמת ארץ ישראל ולא על אדמה זרה. יש מתנחלים בתל-אביב ויש בירושלים ויש ביהודה ושומרון.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2006, 04:21
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מי קבע שזה טבעי שיהודי מקומו בארץ ישראל ? ומי קבע שאין זה טבעי לגבי מי שאינו יהודי ?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "[QUOTE=הומני]למה להיות יהודי..."

העובדה שמרבית היהודים מעדיפים ותמיד העדיפו לחיות מחוץ לארץ ישראל מוכיחה שהטבע שלהם שונה לחלוטין מקביעתך.
נניח אתה צודק וכל מקום בו חיים יהודים זוהי ברכה וכל הגויים רוצים לגור בקרבתו - אין דבר טבעי יותר משאיפת הערבים לגור בקרבתנו ואפילו בתוכנו.

האם אתת מכיר ארץ מיוחדת של דוסים ? - בפירוש כן. אירן, ערב הסעודית ודומיהן.

אתה צודק המתנחלים יושבים על אדמות ארץ ישראל ולא בתוך שטח מדינת ישראל.
אל לך להשוות בין ההתנחלות בתוך גבולות מדינת ישראל - התנחלות ברוכה שהבטיחה את זכות קיומנו להתנחלות שמעבר לגבול המערערת את יציבותנו ומסכנת את קיומנו כאן.
ישן 05-11-2006, 14:39
צלמית המשתמש של bLAzeN
  bLAzeN bLAzeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל bLAzeN
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "התעקשותם של הערבים לגור דווקא בארץ ישראל דומה מאוד להתעקשותם של ההומואים לצעוד דווקא"

סלח לי - אבל הערבים היו כאן הרבה לפנינו.
אתה לא יכול להגיע לארץ ישראל , לאחר שהיו בה ישובים ערביים, ולהחליט שזה בעצם לא מקומם והם צריכים לעוף.
פה היו הבתים שלהם לדורות, עוד הרבה לפני שהיהודים הגיעו לא"י, ולכן צריך לחשוב קצת לפני שאומרים שטויות כמו שאתה אמרת כרגע.
לדעתי באמת הרבה בעיות היו נפתרות לנו אם לא היו ערבים בא"י, אבל מה לעשות.. יש פה ערבים. הם לא יכולים לקום ולארוז מזוודות רק בגלל שהיהודים הגיעו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=11%2F03%2F2010&-=.jpg]

"מי שלא עושה לא טועה, ומי שלא טועה אינו יודע דבר".

ישן 05-11-2006, 14:52
צלמית המשתמש של bLAzeN
  bLAzeN bLAzeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל bLAzeN
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אתה אומר קצת דברי טעם. אבל החרם שהם עושים נגד כל מי שמוכר בית ליהודי"

החרם הזה אינו מפריע לא לי ולא לאף אחד, מהסיבה שהם ברובם מתבודדים בכפריהם ואף יהודי לא באמת רוצה לעבור לגור בכפר ערבי, ואל תשכח שגם יהודים לא ששים למכור בתים לערבים, חוץ מבחיפה ששם הערבים קונים הרבה בתים.

עכשיו תראה, אין לי ספק בעובדה שארץ ישראל היא ארצם של היהודים. ליהודים 2000 שנה לא הייתה ארץ משלהם והם היו מפוזרים ברחבי העולם, אך בוא נסתכל בצורה שונה:
היהודים , בכמה מאות השנים לפני קומה של מדינת ישראל, היו יושבים בגולה וקוראים כל שנה, אני חושב שבפסח, "עוד שנה נגיע לירושלים" או משהו כזה, לא זוכר בדיוק, אבל הנקודה שלי היא שבעצם הם נשארו מרצון בגולה, ולא באו לארץ ישראל.

הצורת מחשבה של הערבים בא"י, בנוגע לשטחי מגוריהם, היא בעצם סוג של רציונאלית אבל בעצם בלתי ניתנת כבר למימוש.
תחשוב על זה- איזה זכות שיבה נשמעת יותר רציונאלית:
זכות השיבה של היהודים לא"י, שכתובה בספר התנ"ך, לאחר שבמשך 2000 שנה גרו רק משפחות מעטות של יהודים פה?
או זכות השיבה של הערבים מלפני 100 שנה, שגרו פה לא על פי ספר, אלא גרו פה.

אני נגד זכות השיבה של הערבים לא"י בכל תוקף - מהסיבה שזה יביא לחורבן הסופי של מדינת ישראל, ורק ניסיתי לתת לך נקודה למחשבה על דרך מחשבתם של הערבים על א"י.
וכן, אני חושב שלעם היהודי מגיעה הארץ שלו כמו שמגיעה ארץ לכל עם - וחבל לי שהערבים הם אנשים פאשיסטים ולא מתפשרים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=11%2F03%2F2010&-=.jpg]

"מי שלא עושה לא טועה, ומי שלא טועה אינו יודע דבר".

ישן 05-11-2006, 16:10
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כמה טעויות בהודעה אחת...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי bLAzeN שמתחילה ב "החרם הזה אינו מפריע לא לי ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bLAzeN
החרם הזה אינו מפריע לא לי ולא לאף אחד, מהסיבה שהם ברובם מתבודדים בכפריהם ואף יהודי לא באמת רוצה לעבור לגור בכפר ערבי, ואל תשכח שגם יהודים לא ששים למכור בתים לערבים, חוץ מבחיפה ששם הערבים קונים הרבה בתים.

החרם הזה חייב להפריע לך, ולו מהסיבה שהוא גזעני ואנטישמי. אם דברים שכאלה לא מפריעים לך...
נכון, אף יהודי לא רוצה לחיות בכפר ערבי - אבל השאלה היא, כמה זמן ישרוד יהודי ביישוב ערבי, למשל באום אל פחם...
יהודים מוכרים את בתיהם לערבים, בעיקר כשהם עוזבים שכונות מצוקה או שכונות שערבים כבר החלו לעבור אליהן, וערך הבתים החל לרדת. תבדוק מה קורה בלוד.

ציטוט:
עכשיו תראה, אין לי ספק בעובדה שארץ ישראל היא ארצם של היהודים. ליהודים 2000 שנה לא הייתה ארץ משלהם והם היו מפוזרים ברחבי העולם, אך בוא נסתכל בצורה שונה:
היהודים , בכמה מאות השנים לפני קומה של מדינת ישראל, היו יושבים בגולה וקוראים כל שנה, אני חושב שבפסח, "עוד שנה נגיע לירושלים" או משהו כזה, לא זוכר בדיוק, אבל הנקודה שלי היא שבעצם הם נשארו מרצון בגולה, ולא באו לארץ ישראל.

טוב, לפחות אין לך ספק שישראל היא ארצנו... לפחות זה....
היהודים לא ישבו בגולה מרצונם. תפשפש בזכרונך ותנסה להיזכר מדוע היהודים התפזרו כך בכל העולם.
אגב, הניסוח המדוייק הוא, "לשנה הבאה בירושלים הבנוייה".
להצהיר שהיהודים נשארו בגולה מרצונם זה פשוט רשעות ובורות, שלא לומר חמור מכך. היהודים נשארו בגולה בגלל שלא יכלו (מסיבות כלכליות, פוליטיות ואחרות) לעלות לארץ. הארץ נשלטה, מאז חורבן בית שני, ע"י זרים, שלא התכוונו להתיר עליה יהודית גדולה לארץ, שלא לדבר על הקמת מדינה יהודית.
כשהתנאים השתנו, בסוף המאה ה-19, החל המפעל הציוני.

ציטוט:
הצורת מחשבה של הערבים בא"י, בנוגע לשטחי מגוריהם, היא בעצם סוג של רציונאלית אבל בעצם בלתי ניתנת כבר למימוש.
תחשוב על זה- איזה זכות שיבה נשמעת יותר רציונאלית:
זכות השיבה של היהודים לא"י, שכתובה בספר התנ"ך, לאחר שבמשך 2000 שנה גרו רק משפחות מעטות של יהודים פה?
או זכות השיבה של הערבים מלפני 100 שנה, שגרו פה לא על פי ספר, אלא גרו פה.

כל אדם רציונאלי היה עונה לך: "זכות השיבה" של היהודים, שכן זוהי ארצם, שנגזלה מהם.
לערבים אין שום טענה לבעלות על הארץ כקולקטיב. אין להם שום זיקה קולקטיבית לארץ, ואין לה שום משמעות בעיניהם. היא אינה קדושה בעיניהם, ואין לה שום משמעות היסטורית. הארץ אינה מוזכרת בכתבי הקודש שלהם - הם דווקא מעדיפים את מכה ומדינה, או את דמשק.
האם אתה יכול לטעון ברצינות שבעיני הערבים לארץ ישראל יש אותו משקל כמו שיש לה בעיני היהודים?

ציטוט:
אני נגד זכות השיבה של הערבים לא"י בכל תוקף - מהסיבה שזה יביא לחורבן הסופי של מדינת ישראל, ורק ניסיתי לתת לך נקודה למחשבה על דרך מחשבתם של הערבים על א"י.
וכן, אני חושב שלעם היהודי מגיעה הארץ שלו כמו שמגיעה ארץ לכל עם - וחבל לי שהערבים הם אנשים פאשיסטים ולא מתפשרים.

נו, לפחות אתה מתנגד ל"זכות השיבה" הערבית - אבל לא מהסיבה הנכונה. "כי זה יביא לחורבן מדינת ישראל" אינה סיבה טובה מספיק. אם אכן גזלנו משהו מהערבים, הרי שאין לנו זכות קיום, והטיעון שלך לא מחזיק מים. הסיבה הנכונה היא: "כי זו ארצם של היהודים". זהו הטיעון המנצח, שאין אפשרות להעלות טיעון נגדי לו.
אבל משום מה, הטיעון הזה מפחיד אותך. מדוע?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 07-11-2006, 09:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
האם הם לא מצאו מקום אחר להתפלל שם, רק בהר הבית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "התעקשותם של הערבים לגור דווקא בארץ ישראל דומה מאוד להתעקשותם של ההומואים לצעוד דווקא"

האם הערבים לא מצאו מקום אחר להתפלל שם, רק בהר הבית, המקום הכי מקודש ליהודים.

ואם הם חושבים שמה שקדוש עבור היהודים, זה קדוש גם להם, או-אז הם היו צריכים לכבד את כל הדברים שיש ביהודים, בוראש ובראשונה את עם ישראל עצמו.

אותו דבר בקשר להומואים, אם הם צועדים בירושלים בגלל שהיא קדושה, או-אז שיקיימו את כל מה שכתוב בתורתנו הקדושה, ובראש ובראשונה להפסיק את המעשים הנבזים שלהם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 07-11-2006, 12:13
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כשהמוסלמים בנו את מסגדיהם על הר הבית לא היה עליו כל זכר למקדש של כל דת אחרת
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם הם לא מצאו מקום אחר להתפלל שם, רק בהר הבית"

דוקא דוד המלך הרס מקדש יבוסי והקים במקומו את האוהל שהפך בימי שלמה בנו למקדש.

הם בחרו לקדש את הר הבית כי אמונתם מבוססת על היהדות (חלק מספורי המקרא מקובלים עליהם ואפילו משה רבנו הוא אחד מנביאיהם). הם בחרו לקדשו אך ורק על מנת להתקר ליהודים או יותר נכון לקרב את היהודים להאמין בנביא מוחמד - לצערם זה לא הצליח להם ומאז התפתחה האיבה, שהיו לה תקופות רגיעה מפעם לפעם (כמו בתקופת שליטת המוסלמים על ספרד למשל)

ההומוהים צועדים בירושלים משום שהיא בירתה של מדינת ישראל - בירתם בדיוק כפי שהיא בירתך אתה. כל המצעדים וכל ההפגנות נערכות בירושלים והענותם לעשות את המצעד באזור משרדי הממשלה והכנסת השוממים ביום השישי מעידה על כך.

זה מזכיר לי תלונה של תלמיד חכם כנגד שכנתו שבדירה ממול. הוא טוען שהיא מתפשטת בכוונה על מנת לגרות את ייצרו ולהסיתו לדבר עברה. כשנשאל לפרטים הוא הסביר: על מנת לראות אותה בלבוש חוה, אני צריך להזיז את המיטה הכבדה שליד החלון, לדחוף את השולחן הכבד במקומה, להעמיד עליו את הכורסה ואז בפוזה של לוליאן ובסכנת נפשות, אני רואה אותה במערומיה, אם עדין לא סיימה להתקלח וללבוש את החלוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר